Opinie

  1. Marta Grudzień ★★★★★

    Ogromnie polecam! Regularnie wracam do tego salonu i tym razem również wyszłam zadowolona. Na dłoniach przedłużenie i lakier hybrydowy. Stylizacja została wykonana bardzo profesjonalnie i czysto. Z kolei na stopach pedi+hybryda. Jestem zachwycona. Paznokcie pomalowane starannie a skóra stóp dopieszczona kosmetykami i masażem. Ogromny plus jest taki że w razie jakichkolwiek wątpliwości czy ewentualnej potrzeby można liczyć na wsparcie i słowo porady od specjalisty w dziedzinie podologi :D

  2. OLIWIA PASERA ★★★★★

    Byłam na zabiegu laminacji brwi. Jestem bardzo zadowolona z usługi ,została ona wykonana bardzo profesjonalnie i starannie przez Panią Ewę. Efekt wyszedł naturalnie tak jak chciałam brwi nie zostały przerysowane. Salon bardzo ładny, czysty. Polecam gorąco

  3. Aleksandra Sowul ★★★★★

    Jestem klientką Pani Ewy od ponad pół roku i dzięki regularnym wizytom, ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu kosmetologicznemu Pani Ewy, moja skóra twarzy nigdy nie wyglądała lepiej! Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów bezpośrednio po zabiegach dobieranych pod potrzeby skóry, jak i z efektów długotrwałych. Dodatkowo wizyty mijają w bardzo przyjemnej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam oddać swoją twarz w ręce Pani Ewy! ❤️

  1. Magdalena Opas ★★★★★

    Jestem zachwycona wizytą w tym salonie! Obsługa na najwyższym poziomie – bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Pani kosmetolog dokładnie wyjaśniła każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i bezpiecznie. Efekt przerósł moje oczekiwania – skóra wygląda świeżo i promiennie. Wnętrze salonu jest czyste, eleganckie i pachnące, a atmosfera niezwykle relaksująca. Na pewno wrócę i z czystym sumieniem polecam każdemu!

  2. Olka ★☆☆☆☆

    Byłam na manicure w tym salonie, obsługiwała mnie Pani Mila. Salon jest ładny, toaleta czysta. Stylistka była uśmiechnięta i sympatyczna, ale zdecydowanie wymaga szkolenia. Zacznę od tego, że na początku wizyty nie było dezynfekcji moich rąk oraz nie widziałam czy stylistka dezynfekowała swoje ręce. Nie zostałam również poproszona o umycie rąk tylko dosłownie zostałam obsłużona prosto z ulicy. Nie mam pewności czy frezy były czyste, bo pani Mila od razu zaczęła mi ściągać moją stylizację. Pilnik nie wyglądał jak nowy, a powinien być jednorazowy. Standardem jest pytanie klientki czy użyty pilnik chce zabrać do domu czy go wyrzucić, a stylistka na koniec wizyty stwierdziła, że jest zbyt zużyty, żebym go zabrała. Skóra wokół paznokci była zalewana zarówno żelem, hybrydą i topem. Gdy zwracałam uwagę, że mam poklejone palce to stylistka przetarła mi je chusteczką nasączoną alkoholem i mówiła że na koniec to wypiłuje. Zdjęcia paznokci wykonałam jeszcze tego samego dnia, a od razu wyglądają na tygodniowy odrost. Skórki były nieumiejętnie wycinane nożyczkami i widać każdą nierówną linię cięcia. Powinny być wypolerowane frezem-polerką lub frezem kulką. Są delikatnie obolałe i wrażliwe, ale do przeżycia... Najgorsze jest to, że płytka paznokcia została uszkodzona na większości palców i są widoczne rowki. Plus za reakcję właścicielki salonu, bo reklamacja od razu została uznana. Niestety miałam zaplanowany wyjazd i musiałam szybko się umówić na poprawę w innym salonie, więc dostałam zaledwie 50% zwrotu kosztów. Gdybym wiedziała jak paznokcie wyglądają pod stylizacją to na pewno żądałabym zwrotu 100% kwoty jaką zapłaciłam. Poniosłam straty finansowe i nie tylko, więc nie mogę dać innej oceny niż 1 gwiazdka.

  3. magda rozewska ★★★★★

    Skin Love to wspaniałe miejsce i atmosfera.Zabiegi bardzo profesjonalnie wykonane,zawsze zgodne z oczekiwaniem klienta.Chętnie tam wracam i czuję się zaopiekowana...❤️

  1. Ania Karcz ★★★★★

    Polecam bardzo! zabiegi wykonywane profesjonalnie, ekipa bardzo miła, salon bardzo ładny, zawsze czysto, wszystko jak najbardziej na tak :)

  2. Marta Śliwa ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, świetne kosmetyki i materiały, sprawdzony sprzęt. Indywidualne podejście do klienta. Miła atmosfera. Czego chcieć więcej? Polecam gorąco.

  3. Aleksandra Sobieszczyk ★★★★★

    Dziewczyny robią piękne paznokcie. Duży wybór zabiegów upiększających i odmładzajacych. Wszystko w przyjaznej atmosferze :) polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj?

Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj znajduje się przy Pomorska 80, 85-046 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj?

Można skontaktować się z Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj pod numerem +48 530 177 703

Jak można dotrzeć do Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj?

Do Skin Love Pracownia Kosmetologa Ewa Maj można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements