Opinie

  1. józef chorzelewski ★☆☆☆☆

    Super hotel jestem stałym klientem bylet w czerwcu od 22do 29 wszystko było ok ale trochę jestem zawiedziony jak byl gril na podwórku stoły były bardzo brudne I pełno ptasich odchodów a kierownictwo nic z tym nie zrobiło daje wielki minus

  2. Ilona Spychała ★★★★★

    Wisła hotel NAT super obsługa,jedzenie, czystość pokoi na wysokim poziomie oraz przepiękne widoki i okolica polecam serdecznie

  3. ZBIGNIEW SZAŁOWSKI ★★★★★

    Byłem 5 razy nad morzem z Nat wszystko było ok.

  1. Andrzej Makosz ★★★☆☆

    Kalbornia. Przyroda, jedzenie, obsługa super. Szkoda tylko, że Zarząd nie zrobił dwóch rzeczy: wymiana stolarki okiennej - którą strach ruszać w obawie że się rozsypie, przydałoby się jeszcze jakieś miejsce w terenie na sprzęt treningowy dla dorosłych (dzieci mają, a my?) :(. Te dwa punkty mniej właśnie za te braki. Andrzej Makosz

  2. Adrian D ★★★★★

    Super miejsce, na pewno powrócę tam!

  3. Marek Lubański ★☆☆☆☆

    Wczasy dla seniora z transportem. Hotel i wyżywienie całkiem wporzadku, ale już transport... dno i jeszcze raz dno, kierowca urządza sobie turne po Polsce, jak by w ogole nie znał mniej więcej położenia danych miejscowości. Szczerze nie polecam!

  1. Jerzy Kudla ★★★★★

    Obsługa klienta w siedzibie NAT w Tychach-Ok. Od kilku lat korzystam z Ośrodków Wczasowych NAT-u i zawsze czysto,jedzenie smaczne. Ogólnie bylo Ok

  2. Justyna Bp ★★★★★

    Wybierając się z NAT-u na wczasy Nie trzeba wcale mieć dużo kasy. Za przystępną cenę, Możesz spełnić swe marzenie. Tutaj jedzenie, obsługa, pokoje, Spełniają wszystkie zachcianki moje. A Pani Dyrektor ośrodka, Jest taka miła, słodka, Że każdy tam chętnie wraca, Jak tylko pozwala praca. My już na przyszły rok zarezerwowaliśmy, I wszystkim znajomym poleciliśmy. Polecamy każdemu wypoczynek w Ustroniu Morskim w Ośrodku wczasowym Gwarek. Jest fantastycznie. Lokalizacja i obsługa ma najwyższym poziomie. E.M. Banyś L.K. Przybylscy B.J. Pandel

  3. Natalia Nowakowska ★☆☆☆☆

    Dno dno dno!!!!! nie jeździjcie do hoteli sieci NAT, bo Was dwukrotnie policzą za pobyt. Potem będziecie się dopraszać o swoje pieniądze...Brak chęci wyjaśnienia sprawy ze strony hotelu...co więcej obarczają klienta winą za swoje błędy a na końcu nie potrafią przeprosić!!!! Uważajcie na swoje karty bankowe, bo w tym hotelu mogą zniknąć wam pieniądze z konta, gdy jakiś Pan z recepcji uzna ze musi drugi raz skasować Was za pobyt ...robiąc to bez waszej zgody. Na nic tłumaczenia klienta. Na nic bankowa historia przelewów....nic nie jest wystarczającym dowodem. Po prostu klient nie ma nic do powiedzenia. Więc strzeżcie się!!! A gdy okazało się ze to hotel popełnił błąd nie liczcie na przeprosiny. Nie zrobi tego ani pracownik hotelu ani zastępca dyrektora sprzedaży sieci NAT.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.?

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. znajduje się przy Towarowa 23, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. pod numerem +48 323 262 350

Jak można dotrzeć do Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.?

Do Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements