Opinie

  1. Ada Wisnia ★☆☆☆☆

    Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tego biura na wycieczki do Włoch organizowane przez szkołę z Bytomia przy ulicy Webera Wycieczka była opłacona na jedno dziecko w kwocie 1900 zł plus dodatkowe 100 euro na wszystkie wejścia . Dziecko zgubiło bilet a pani na nią krzyczała jest to karygodna sytuacja kontaktowa się z biurem dlaczego tak sytuacja wynikła telefonicznie oraz mailowo dostała strzępki wiadomości do dzisiaj nie dostałam skanu całościowego za bilety bo pani w wiadomości mailowej powiedziała że ma skan zepsuty !!!!!! Nie polecam i będę odradzać te biuro turystyczne

  2. GABRIELA Zawadzka ★★★★★

    Gorąco polecamy!!! Od wielu lat wyjeżdżamy na wyjazdy grupowe, firmowe, zorganizowane od a do z przez to Biuro Podróży . Zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik, począwszy od wyboru dobrego autokaru, hotelu, wyżywienia, profesjonalnych przewodników, a zwłaszcza bardzo ciekawy program wyjazdu, wypełniony do ostatniej sekundy . Tak było i tym razem na Mazurach.

  3. Tomasz Biskup ★★★★★

    Miałem przyjemność zagrać stand-up na wyprawie organizowanej przez Good Luck! Wszystko dopięte na ostatni guzik, a atmosfera tak dobra, że wręcz ciężko ją opisać :)

  1. Koral Gol ★★☆☆☆

    Dwa tysiące prowizji to chyba trochę za dużo. Te same wczasy w Polsce wyliczyli mi 2 tys drożej niż sam sobie zadzwoniłem i załatwiłem.

  2. Aga Miro ★★★★★

    10 lat z biurem podróży na wakacje wraz z rodziną i przyjaciółmi i zawsze wracamy fachową pomoc., super dziewczyny z dużą wiedzą. Zawsze doradzą i pomogą

  3. Dd “Lisu” Ok ★★★★★

    Bardzo profesionalna, miła i przygotowana obsługa, pomocna w wielu kwestiach związanych z turystyką, zawsze znajdzie sie pomysł na udane wakacje. Pozdrawiam panią Danute i gorąco polecam.

  1. Krzysztof Szaciło ★★★★★

    Bardzo lubię tą sieć biur podróży. Dziewczyny przygotowane i zawsze fachowo doradzą jaka oferta spełni moje oczekiwania. Dodatkowy atut biura jest taki, że można z niego zamówić sobie wyjazd grupowy, firmowy, zorganizowany właśnie od a do z. Gorąco polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak?

Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak znajduje się przy Grota-Roweckiego 44, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak?

Do Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements