Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tego biura na wycieczki do Włoch organizowane przez szkołę z Bytomia przy ulicy Webera Wycieczka była opłacona na jedno dziecko w kwocie 1900 zł plus dodatkowe 100 euro na wszystkie wejścia . Dziecko zgubiło bilet a pani na nią krzyczała jest to karygodna sytuacja kontaktowa się z biurem dlaczego tak sytuacja wynikła telefonicznie oraz mailowo dostała strzępki wiadomości do dzisiaj nie dostałam skanu całościowego za bilety bo pani w wiadomości mailowej powiedziała że ma skan zepsuty !!!!!! Nie polecam i będę odradzać te biuro turystyczne
Zdjęcia
Opinie
-
Ada Wisnia ★☆☆☆☆
-
GABRIELA Zawadzka ★★★★★
Gorąco polecamy!!! Od wielu lat wyjeżdżamy na wyjazdy grupowe, firmowe, zorganizowane od a do z przez to Biuro Podróży . Zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik, począwszy od wyboru dobrego autokaru, hotelu, wyżywienia, profesjonalnych przewodników, a zwłaszcza bardzo ciekawy program wyjazdu, wypełniony do ostatniej sekundy . Tak było i tym razem na Mazurach.
-
Tomasz Biskup ★★★★★
Miałem przyjemność zagrać stand-up na wyprawie organizowanej przez Good Luck! Wszystko dopięte na ostatni guzik, a atmosfera tak dobra, że wręcz ciężko ją opisać :)
-
Koral Gol ★★☆☆☆
Dwa tysiące prowizji to chyba trochę za dużo. Te same wczasy w Polsce wyliczyli mi 2 tys drożej niż sam sobie zadzwoniłem i załatwiłem.
-
Aga Miro ★★★★★
10 lat z biurem podróży na wakacje wraz z rodziną i przyjaciółmi i zawsze wracamy fachową pomoc., super dziewczyny z dużą wiedzą. Zawsze doradzą i pomogą
-
Dd “Lisu” Ok ★★★★★
Bardzo profesionalna, miła i przygotowana obsługa, pomocna w wielu kwestiach związanych z turystyką, zawsze znajdzie sie pomysł na udane wakacje. Pozdrawiam panią Danute i gorąco polecam.
-
Krzysztof Szaciło ★★★★★
Bardzo lubię tą sieć biur podróży. Dziewczyny przygotowane i zawsze fachowo doradzą jaka oferta spełni moje oczekiwania. Dodatkowy atut biura jest taki, że można z niego zamówić sobie wyjazd grupowy, firmowy, zorganizowany właśnie od a do z. Gorąco polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak?
Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak znajduje się przy Grota-Roweckiego 44, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak?
Do Biuro Podróży "Good luck!" Dorota Jacyniak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku