Sklep na medal Polecam wszystkim
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Glanc ★★★★★
-
Marcin Zywica ★☆☆☆☆
Wyprzedaż 30% kupiłem dwa żwirki kukurydziane marki Benek po tygodniu zamknięte opakowania dziurawe w środku mole, mam dezynfekcję w domu po molach, jeden leżał w aucie również zalęgły się mole.
-
Olcia Kurek (Nesska94) ★☆☆☆☆
Tragedia, ryby w pojemnikach na mocz, zniszczone malutkie klatki, ptaki nie mogą nawet rozprostować skrzydeł. Januszex w pełni. Dodatkowo obsługa o szybkości ślimaka, wyszłam i nic nie kupiłam bo nie będę wspierać takiego miejsca.
-
Lucyna Bojarska ★☆☆☆☆
Może i byla godzina 16:45 jak przyszliśmy kupić z chrześniakiem chomika, ale obsługa nie musiała traktować nas jak intruzów. Na żadne z zadanych pytań nie dostaliśmy odpowiedzi.
-
Marta Figler ★☆☆☆☆
Niestety bardzo okropny sklep. Wszystkie karmy suche otwarte, co prowadzi do wysuszenia. Dodatkowo Pani, która tam pracuje niestety nie kształci się i żyje w czasach, gdzie ludzi twierdzili, że sucha karma czyści kotom zęby. Próbowała się ze mną kłócić i na sile przemówić, ze moje koty będą miały problemy przez brak suchej karmy. No ale cóż, Pani pewnie myśli, ze pod koniec życia nie musi się kształcić.
-
RKO RKO ★☆☆☆☆
Pani ktora sprzedaję zwierzęta w tym sklepie po prostu okłamuje klientów. Pare dni temu zakupiłem tam królika miniaturkę, ppani powiedziała że ma 3 miesiące.. Weterynarz stwierdził że ok roku, kupiłem go w grudniu 2021..na profilu Facebooka zdjęcie tego samego krolika jest z marca 2021 ....już mam 10 miesiecy,żył pare dni, przestał jeść i pić. Szkoda że wcześniej nie poszukalem opini o tym sklepie... Ta pani to poprostu oszustka, czy można to gdzieś zgłosić? Do jakiegoś rzecznika?
-
Ewa ★☆☆☆☆
Pani ktora sprzedaję zwierzęta w tym sklepie po prostu okłamuje klientów. Pare dni temu zakupiłem tam królika miniaturkę, ppani powiedziała że ma 3 miesiące.. Weterynarz stwierdził że ok roku, kupiłem go w grudniu 2021..na profilu Facebooka zdjęcie tego samego krolika jest z marca 2021 ....już mam 10 miesiecy,żył pare dni, przestał jeść i pić. Szkoda że wcześniej nie poszukalem opini o tym sklepie... Ta pani to poprostu oszustka, czy można to gdzieś zgłosić? Do jakiegoś rzecznika?
-
Magda Szlosar ★☆☆☆☆
Niemila obsługa fukajaca na klienta, który ma prawo nie wiedzieć że nie ma przejścia między niby dwoma osobnymi sklepami. Komentarze bardzo niemile jeszcze przed moim wyjściem. Karma dla psa na wagę w ogromnych otwartych workach (ona wietrzeje i ma swoje warunki przechowywania!) Obsługa bez maseczek. Jedyny plus to duży wybór karm, ale kto to kupi, jeśli ma chorego psa z otwartego worka??
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Artykuły Ogrodnicze I Sklep Zoo?
Artykuły Ogrodnicze I Sklep Zoo znajduje się przy Wyzwolenia 127B, 41-907 Bytom, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Artykuły Ogrodnicze I Sklep Zoo?
Do Artykuły Ogrodnicze I Sklep Zoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku