Opinie

  1. Rafał ★☆☆☆☆

    Czuje się wprowadzony w błąd i oszukany. Pamiętam że kiedyś jadłem lunch w tej restauracji i dostałem 12 kawałków sushi + zupę, najadłem się i było smacznie. Dziś chciałem zjeść ponownie ofertę lunch, pomyślałem że jak będa 2 rolki sushi + zupa to się spokojnie najem. Okazało się że porcje za dużo mniejsze a zamiast 1 rolki sushi dostałem 2 mini kawałki nigiri, tego rolka nie można nazwać, jak zwróciłem obsłudze uwagę to nie widziała w tym problemu. Smak też gorszy niż kiedyś.

  2. Vito Mityk ★★★★★

    Śmiało mogę polecić. Sushi dobrze zrobione, nie rozpada się. Podane w atrakcyjnej formie. Nie trzeba długo czekać na podanie. Duży plus za rezygnację z drewnianych pałeczek i postawienie na solidne plastikowe wielokrotnego użytku. Wystrój w japońskich klimatach.

  3. Lukasz T*****k ★★★★★

    Pierwszy raz bylem w Zori kilka lat temu i jedzenie bylo dobre.. w ostatnim roku bylem kilka razy i jedzenie dalej jest dobre, serwis polepszył się. Bardzo dobra cena do jakości. Śmiem powiedzieć, że Zori to top 3 w sushi miejsca w Rzeszowie. Na pewno odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz.

  1. Pawel Dudek ★★★★★

    Chyba najstarsza miejscówka z sushi w Rzeszowie. Miewała lepsze i gorsze momenty ale obecnie jest to jedyna która utrzymuje jedzenie na wysokim poziomie i jest powtarzalna w smaku potraw (w innych loteria smakowa od humoru kucharza). Samo sushi i ramen ktorych probowałem może nie smakują jak te zrobione przez rodowitych japończyków jednak są klasę wyżej ponad rzeszowską konkurencją. W smaku napewno super, szczególnie dla osób ktore chca sprobować i poznać smaki Japonii. Brakuje mi natomiast bardziej lokalnych i regionalnych smakołyków z Japonii lub krajów okolicznych. Ale rozumiem ze pewnie to jest podyktowane popytem lokalnego rynku który przyzwyczajony jest do przesolonego kebaba za 8zl z dary. Restauracje szczerze polecam, miła obsługa i klimatyczne ciche miejsce.

  2. Mateusz Kozak ★★★★☆

    Godne polecenia miejsce z sushi na mapie Rzeszowa. Obsługa bardzo profesjonalna, Pan Kelner pomógł mi w wyborze przystawki, wina oraz rolki. Dania i napoje sprawnie wydawane, do niczego nie mogę się przyczepić, obsługa TOP. Jeśli chodzi o jedzenie to próbowaliśmy zupy Tom Yum, pierożków Gyoza i rolki Futomaki z wędzonym łososiem. Pierożki smaczne, natomiast zupa bardzo przeciętna, zbyt duża ilość mleka kokosowego, do tego było zważone... ale smakowała dobrze. Jeżeli chodzi o rolki sushi to pierwsza była tak smaczna, że zamówiłem drugą, tym razem Uramaki z tuńczykiem. Świetne składniki i dodatki, sos sojowy, imbir i idealnie ostre wasabi. Czuć, że składniki są świeże i dobrej jakości a sushimaster zna się na swoim fachu, jednym słowem znakomite. Polecam to miejsce, jedna z lepszych rolek sushi jakiej próbowałem. 4 gwiazdki ze względu na zupę i stosunkowo wysokie ceny.

  3. Denial Martin ★★★★★

    Bardzo (!!!) miła obsługa oraz smaczne / świeże dania (zupa Miso one love). Wszystkie sety sushi które zamawiałem były niezwykle dobre. Kolejny raz przychodzimy z kolegami do Państwa i wszystko jest na najwyższym poziomie. Bardzo mi miło, że w Rzeszowie mamy taką restaurację W tle leci fajna muzyka (podejrzewam, że japanese trap beats oraz japanese lofi chillout, coś w takim stylu). Tylko tej drugie kategorii (czyli chillout) dobrze by było troche więcej, atmosfera do tego jest odpowiednia! ps.: osobny like dla personelu, jesteście niesamowici

  1. ONE SMOKE Standoff2 ★★★★★

    Byli z polecenia znajomych. Najlepsi w Polsce, nie boję się tych słów.

  2. Marcin Ryś ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kolejna sytuacja, kiedy restauracja próbuje naciągnąć gościa na dodatkowe koszty. Przytoczę : 1 sytuacja -10% przy zamowieniu na wynos policzone bez rabatu. Rabat powinien być naliczony automatycznie, a nie kiedy klient się upomni... Sytuacja z dziś : zamówienie z cena o wiele wyższa niż było składane zamówienie (wyższa o ok 50zl) . Gdyby nie zwrócenie uwagi , trzeba by było zapłacić "wydrukowany" rachunek . Sorry ale koszt opakowania na wynos 8 zł(z odbiorem osobistym) to lekka przesada, a przynajmniej gość powinien być o tym poinformowany wczesniej. Dotychczas z zamówieniem nie było problemu, ale te dwie sytuacje pokazuja, że zerujecie na klientach, to niedopuszczalne. Właśnie straciliście klienta .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zori Sushi?

Zori Sushi znajduje się przy 3 Maja 3, 35-030 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zori Sushi?

Można skontaktować się z Zori Sushi pod numerem +48 730 757 333

Jak można dotrzeć do Zori Sushi?

Do Zori Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements