Miłe,urokliwe miejsce na Lubelskim Starym Mieście. Świeże piwo beczkowe i możliwa pizza. Wszystko wynagradza pani barmanka która uwija się pszczółka w ulu.
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad ★★★★☆
-
Awangarda ★☆☆☆☆
Wlasnie wyszlismy czekalismy godzinę na pizzę po interwencji kelnerka wzruszyla ramionami i powiedxiala : " zapomnialam" . Na uwagę ze dziecko nam się rozplakało z tego powodu - pani zaserwowala nam szyderczy usmiech i wzruszyla ramionami . Wstyd ! Nie polecamy! Zero jakiegokolwiek tlumaczenia i odpowiedzialnosci. Pierwszy i ostatni raz - Turyści z Gdańska
-
Marcin Czajka ★★☆☆☆
Czegokolwiek klient nie zechce zamówić, kelnerka informuje o braku dostępności produktu. Na pizze pomimo niewielkiego ruchu czekaliśmy ponad godzinę. Pizza została nam podana bez sosów. Zapewniono nas że zostaną podane za 5 minut, lecz czekaliśmy na nie 15. Poinformowano nas że sosy się dopiero robią lecz najprawdopodobniej ktoś po prostu w międzyczasie pobiegł po składniki żeby je zrobić bo to co zostało nam podane w smaku przypominało raptem zwykły przecier pomidorowy z żabki z cukrem. Jednak wśród tej komedii zwanej stacyjką mkzna dostrzec pozytywy. Pizza była nawet smaczna, lecz najmocniej na plus wyszła obsługa. Kelnerka powinna dostać podwyżkę za stres jaki przynosi jej fatalna organizacja tej restauracji.(Drogi menadżerze restauracji... Trzymaj te kobietę za wszelką cenę, tylko ona ratuje to miejsce przed upadkiem)
-
Borys Celmer ★★★★★
Dawno nie byliśmy w takim miejscu, szef kuchni poleca i ja również polecam. Wpadliśmy na pizze i to była ta pizza której szukaliśmy od co najmniej 2 lat. Jak tylko ruch pozwoli to szef kuchni opowie wam wszystko o daniach, dawno nigdzie nie spotkałem się z taką obsługa. Kolejna wizyta w Lublinie będzie obowiązkowo z meldunkiem na pizzy. Tak trzymajcie
-
Marcin Leja ★★★★★
Bardzo dobra pizza, świetny szef kuchni. Trochę trzeba poczekać na zamówienie, ale warto bo wszystko świeże. Na minus to muzyka mogła by być ciut głośniejsza, ponieważ lokal jest mały i wszystkie rozmowy, nawet spod baru są bardzo wyraźnie- zbyt wyraźne.
-
Michal Sidor ★★★★★
Bardzo fajny, przytulny lokal, miła atmosfera, przystępne ceny i dobra lokalizacja :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pub Stacyjka - pub & restaurant?
Pub Stacyjka - pub & restaurant znajduje się przy Rynek 19, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Pub Stacyjka - pub & restaurant?
Do Pub Stacyjka - pub & restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku