Współpracujemy od dłuższego czasu. Z czystym sumieniem polecam. Jedzenie wyśmienite, świeże i pięknie podane. Panowie pracujący przy evencie wykazują profesjonalizm, kulturą osobistą i niezwykłą uważnością na potrzeby gości. Dzięki ich sprawności i uśmiechowi całe przyjęcie przebiegło w doskonałej atmosferze. Dziękujemy!
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Dudkiewicz ★★★★★
-
Małgorzata Lisiecka ★★★★★
Catering godny polecenia. Zawsze na czas, smacznie i estetycznie przygotowane przekąski. Korzystałam wielokrotnie z oferty cateringowej i za każdym razem mogłam liczyć na sprawną organizację.
-
Czarek S ★★★★★
Bardzo fajne miejsce, miła obsługa i dobre jedzenie. Pierwszy raz zjadłem mielonego w restauracji bez rewolucji żołądkowej (mocno doprawiony, może odrobinę za ale z ziemniakami i surówką idealnie) Schabowy dobry, ziemniaczki z wody jak i pieczone Perfekt. Buraczki zasmażane lekko wzmocnił był podsmażoną cebulą/ czosnkiem granulowanym, mimo wszystko były bardzo dobre. Surówka z kapusty czerwonej książkowa Jako zawodowy kucharz, polecam i rozpaczam nad tym że nie mieszkam w Lublinie
-
Magdalena Kaczor ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, przy problemie z płatnością kartą Pani była cierpliwa i wyrozumiała dla klientki przede mna:-) Różnorodne dania, np. Faszerowany seler! Wzięłam na wynos. Wszystko jak na domowym obiedzie u mamy! Polecam!
-
Wojciech H ★★★★★
Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Szkoda że trafiłem tu tak późno. Nie udało mi się zjeść schabowego. Dobre warzywa z patelni, smakowite placki ziemniaczane.
-
Marcela Kiełczewska ★★★★★
pyszne jedzenie, duży wybor wegetariańskich potraw!
-
Justyna Grzywna ★★★★★
Super miejsce na zjedzenie posiłku w trakcie podróży i blisko centrum. Każdy je co chce i ile chce. Mile mnie zaskoczyla opcja 50% taniej dla dziecka. Polecam to miejsce i napewno wrócę przy kolejnej wizycie w Lublinie.
-
Jerzy Sidor ★☆☆☆☆
Bardzo miła, życzliwa obsługa, smaczne dania, czysto i schludnie. Polecam gorąco.
-
sylwia wójcik ★★★★★
Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie ...typowo domowe obiady .polecam
-
PegoBe ★★★★★
Ta lokalizacja staje się ważnym punktem na mapie kulinarnej Lublina. Od wielu lat utrzymuje dobry poziom. Personel jest przyjazny dla klienta. Nawet 6 minut przed zamknięciem, pracujące tam osoby chętnie i miło obsłużą konsumenta. Posiłki są zbilansowane w sałatki warzywne, mięso z dodatkami oraz smaczne kompoty. W toalecie jest czysto i pachnie markowymi detergentami. Od godziny 17.30 można zjeść 50% taniej. Bardzo chętnie powrócę w to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Galeria Smaku?
Galeria Smaku znajduje się przy Okopowa 5, 20-022 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Galeria Smaku?
Można skontaktować się z Galeria Smaku pod numerem +48 605 311 335
Jak można dotrzeć do Galeria Smaku?
Do Galeria Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku