Opinie

  1. Aleksandra Wit ★★★★★

    Pyszne jedzenie, klimatyczne miejsce i bardzo miła obsługa. Ogromne porcje sprawiają, ze najesz sie tam do syta za wcale nie duże pieniądze - adekwatne do jakości jedzenia, które jest absolutnie przepyszne! Co prawda obłożenie mają duże więc warto zamowic wczesniej stolik lub po prostu uzbroić się w cierpliwość, ale naprawdę warto.

  2. Martyna K-P ★★★★★

    Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Mimo, że rezerwacje przyjmowane są dla grup min. ośmioosobowych to bez trudu znaleźliśmy stolik mimo pory obiadowej w sobotę. Serwowane tutaj dania są bardzo smaczne, domowe, dobrze doprawione i podane w ekspresowym tempie nawet przy dużym obłożeniu. Ceny są adekwatne do wielkości i jakości posiłków. Każda porcja jest na duży głód, nawet ta z menu dla dzieci. Serdecznie pozdrawiam Panią Kasię, która swoim entuzjazmem i życzliwością dodatkowo umiliła nam pobyt tutaj.

  3. Michał T. ★★★★★

    Byliśmy już kilku krotnie i ciesze się, że na przestrzeni tych kilku miesięcy utrzymują stały poziom. Można być malkontentem i powytykać drobnice, ale ogólnie jest smacznie i karta jest na tyle bogata, że każdy możne wybrać coś dla siebie. Dobre miejsce na obiad, wyjście ze znajomymi lub na jakąś drobną imprezę. Fajnie, że na przestrzeni czasu te same dania ewoluują, np forma podania i dodatków naleśników.

  1. Tomasz Gniady ★★★★★

    Odwiedziliśmy restaurację Idziemy w Góry w Sosnowcu razem z Sylwią i jej rodzicami — i już po pierwszych minutach wiedzieliśmy, że to był świetny wybór. Miejsce ma niesamowity klimat – ciepły, góralski wystrój, dużo przestrzeni, a do tego możliwość siedzenia na zewnątrz. Można się poczuć jak w górskiej karczmie, tylko bez potrzeby wyjeżdżania z miasta! Obsługa na najwyższym poziomie – szczególnie pani Kasia, która była przemiła, pomocna i sprawiła, że czuliśmy się naprawdę mile widziani. Jedzenie – absolutna rewelacja! Zamówiliśmy m.in. bitki wołowe, roladę wołową, placki po zbójnicku i roladki wieprzowe – wszystko świeże, przepyszne i idealnie doprawione. Porcje są ogromne – spokojnie można się nimi podzielić. Jak powiedziała pani Kasia: „U nas porcje są takie, jakby ktoś miał iść w góry” – i to naprawdę widać (i czuć!). :) Zdecydowanie wrócimy i polecamy każdemu, kto chce dobrze zjeść i poczuć górski klimat bez wyjazdu w Tatry. Świetne miejsce na rodzinny obiad i nie tylko!

  2. Kamil Mackowicz ★★★★★

    Miła i sympatyczna obsługa. Na powitanie otrzymaliśmy po kieliszku malinówki. Na przystawkę zamówiony śledź . Bardzo dobrze doprawiony , porcja w sam raz,( my wzięliśmy na pół bo czytaliśmy że porcje głównych dan są bardzo duże ) , czas oczekiwania może nawet nie 3 minuty od zamówienia. Dania główne to bitki wołowe z pieczonymi ziemniakami i zestawem surówek oraz rolada schabowa w sosie pieczarkowym z kluskami i kapustą zasmażaną. Na dania czekaliśmy około 15 minut ( przy niedzieli myślę że to bardzo dobry wynik ) . Porcje ogromne , myślę że każdy sobie poje , dania dobrze doprawione , świeże , smaczne. Za jedną przystawkę, 2 dania główne, 2 piwa oraz jeden kieliszek wódki zapłaciliśmy 126 zł więc myślę że to dobra cena jak na tak duże porcje . Większość dań głównych między 30-45 zł. Wystrój bardzo na plus, jest czysto , w tle góralska muzyka . Jedynym małym minusem może być mały parking ale w okolicy jest w razie czego wiele możliwości gdzie można zaparkować. Polecamy z czystym sumieniem, na pewno jeszcze odwiedzimy.

  3. Artur Wyżkiewicz ★★★★★

    Dzień dobry. Oczywiście polecamy. Byliśmy 11 kwietnia a więc przed emisją odcinka Kuchennych Rewolucji w tvn. Obsługa 10/10. Przesympatyczna Pani. Sałatka z grzankami 10/10. Rosół z baraniny 11/10 !!! petarda !!! Baraninę wziąłem z kopytkami kapustą kiszoną i buraczkami 9.5/10. Trochę mało sosu. Mógłby być osobno aby każdy dolał sobie ile chce. Ale to pikuś. Baranina rozpływała się w ustach. Napewno wrócimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER?

Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER znajduje się przy Teofila Lenartowicza 43, 41-219 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER?

Można skontaktować się z Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER pod numerem +48 505 012 069

Jak można dotrzeć do Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER?

Do Restauracja "Idziemy w Góry" PO REWOLUCJACH MAGDY GESSLER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements