Zamówienie z dostawą, sam placek po węgiersku zjadliwy ale mięso z dziwnym zapachem i posmakiem więc poleciało do kosza. Najgorsze okazały się hot dogi, sosy najgorszej jakości w ogromnej ilości, przez co całośc była nie zjadliwa, na pewno nie skorzystamy ponownie. Na plus jedynie surówki.
Zdjęcia
Opinie
-
Maria D ★★★☆☆
-
Janek Zapałka ★☆☆☆☆
Byliśmy z S.OR i ogólnie wrażenia kiepskie. Łazienka średnia, a cena coli zdecydowanie zawyżona. Frytki faktycznie dobre, ale w lokalu unosił się zapach oleju. Na stole zwiędłe kwiatki, ludzi prawie nie było. Mięso smakowało, jak dorsz – ale duża porcja.Obsługa była miła, kucharze gotowali szybko, ale to raczej dlatego, że nie mieli co robić przy tak pustym lokalu. Miejsce wygląda jak knajpa, o której właściciel dawno zapomniał – bardziej odstrasza niż zachęca. PS. 鬼嚇到我了k--ar
-
Marta Hałasa ★★★★★
Dwukrotnie zamawiałam dania z dostawą do domu. Naprawdę bardzo smaczne, domowe jedzenie!
-
Pablo Mol ★★★★★
Witam. W Złotym Kurczaku miałem przyjemność jeść kilka razy. Pierwszym razem zamówiłem Zapiekankę z pieczarkami i Hamburgera z ananasem. Niestety, ale zarówno zapiekanka jak i hamburger mi nie smakowały. Bułka w zapiekance była sucha i twarda. Pieczarki nie były wyczuwalne, a ketchup wydaje mi się, że był z tych najtańszych, Tortex, albo jakiś podobny, gdyż nie smakował jak ketchup. Miałem wrażenie jakby ta zapiekanka nie była ręcznie robiona, lecz kupowana już gotowa np. mrożona i tylko podgrzewana. Hamburger z ananasem, był zbyt mocno przyciśnięty na grillu, bądź jakimś innym opiekaczu, przez co był mocno spłaszczony, a bułka była sucha. W środku było dużo najtańszego sera, który mocno się ciągnął, dużo majonezu, oraz surówki. Zamiast wystawiać negatywną opinię, postanowiłem spróbować kolejny raz. Tym razem czegoś z kuchni polskiej, a nie z Fast Food-ów. Drugim razem wybrałem kotlet De Volaille, frytki i surówkę z marchewki. Jedzonko było bardzo smaczne. Kotlet był w środku wypełniony żółtym serem, a na zewnątrz był chrupiący. Surówka była świeża i dobrze doprawiona. Po zjedzeniu tego dania, poszedłem zamówić jeszcze coś do picia, gdy moją uwagę przykuły racuchy z jabłkiem, które leżały na blacie. Wyglądały tak smakowicie, że zamówiłem 6 sztuk. Dawno nie jadłem tak dobrych racuchów. Ciasto delikatne, inne niż w większości racuchów. Jakby takie bardziej drożdżowe, żółte w środku. Brzegi były chrupiące, a racuchy nie były tłuste. Na trzeciej wizycie zamówiłem pizzę Hawajską. W jej skład wchodziły takie skladniki jak: kurczak, ale nie pierś z kurczaka, lecz kawałki udka, ananas i kukurydza. Do pizzy wybrałem sos czosnkowy, którego było bardzo dużo i był wyrazisty oraz mega smaczny. Czuć było mocno czosnek i miał dobrą konsystencję. Po otrzymaniu pizzy moją uwagę przykuło ciasto, które było inne niż w większości pizz. Przypominało bardziej omlet niż pizzę. Jednak było smaczne, delikatne i miękkie. Brzegi były fajnie chrupiące i były ładnie zarumienione. Ogólnie bardzo mi smakowała ta pizza, gdyż przypomina smaki z dzieciństwa i wyróżnia się na tle innych pizz u konkurencji. Jedynie co można poprawić to wymienić ser na lepszej jakości i sypać go trochę mniej na pizzę. Miłe miejsce, przytulne, ściany w kolorze zielonym przyjemnym dla oka, dużo miejsca żeby zjeść. Jednak uważam że przydałaby się męska ręką, ponieważ lokal w niektórych miejscach trochę zaniedbany. Polecam to miejsce, ale jeśli chodzi o kuchnie Polska, a z Fast Food-ów powinni zrezygnować. Zostawić ewentualnie tylko pizzę.
-
Maciek W ★★★☆☆
Mały schabowy, całkiem smaczny. Najtańsze mrożone frytki, dość twarde. Świeża surówka. Czysto, drewniane stoły i krzesła, bardzo wygodne.
-
Moja Opinia ★☆☆☆☆
Poniedzialek...Pyzy z mięsem produkt sprzed weekendu obgotowany w celu odświeżenia ale zapach nieświeżości pozostał . Zamiast w żołądku wylądowały w śmietniku . Pieniądz stracony a człowiek głodny . Nigdy więcej tam nie zajrzę .
-
Wieczny Dawid ★★☆☆☆
Powiem tak jedzenie nie jest adekwatne co do ceny oraz nie odpowiada mi jedzenie na miejscu razem z psem którego czuć zamiast cudownych zapachów z kuchni ... Nie polecam !
-
Patrycja Mazurkiewicz ★☆☆☆☆
zjadłam schabowego z surówka i ziemniakami.Mięso słabo przyprawione,smażone na starym oleju a przyszłam godzinę przed otwarciem,pyry przegotowane cena 28.Serdecznie odradzam
-
Ismena ★☆☆☆☆
Modlitwa przed jedzeniem w tym przypadku nabiera sensu... Pierogi jak z najgorszej speluny, farsz jeśli w ogóle jest, to pozostawia wiele do życzenia i wiele zagadek, a cena jak z kosmosu. Radzę omijać szerokim łukiem. A poza tym pomieszane, chciałam z kapustą i pieczarkami, a dostałam z kaszą gryczaną...
-
Iwona Szałas ★☆☆☆☆
Pierogi, tragedia a cena z kosmosu!!!! Wyglądają jakby ktoś na nich usiadł, w smaku wstrętne, niestety wylądowały w śmietniku. Sanepid powinien się zainteresować się tym miejscem. Jak można tak truć ludzi?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Złoty Kurczak?
Złoty Kurczak znajduje się przy Leonarda 3, 20-625 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Złoty Kurczak?
Można skontaktować się z Złoty Kurczak pod numerem +48 698 633 083
Jak można dotrzeć do Złoty Kurczak?
Do Złoty Kurczak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku