Moim zdaniem najlepszy kebab w Lublinie. Smaczne mięso, różne warzywa w surówce, dobre sosy. Możliwość dopasowania ilości mieszanki sosów wg upodobania. Zawsze gdy spróbuję gdzie indziej, potem wracam tu po lepszego.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Batyra ★★★★★
-
Adrian Bielecki ★★★★★
Kebab bardzo dobry. W porównaniu do wielu które jadłem ten jest naprawdę bardzo dobry. Jadłem go kilka razy i zawsze ta sama jakość. Mięso wypieczone,pita chrupiąca, warzywa świeże, sosy smaczne doprawione, jakość powtarzalna. W kebabie Pekinka i inne warzywa takie jak Ogórek konserwowy. Mi to bardzo odpowiada. Właściciel bardzo miły.
-
Wonsik ★★★★★
Super mięso, zejebiste sosy, frytki nie śmierdzą akroleiną. Kebab godny polecenia :D
-
Magdalena ★★★★★
Kebaby nie są moim ulubionym daniem , nigdy nie dojadam do końca (zawsze w trakcie trafiam na dziwne mięso), ale to mój pierwszy w życiu kebab, który był zjedzony do końca. Pita kios z frytkami, kurczak, sos mieszany, świetne połączenie warzyw- pycha. Wzięłam na wynos i dojechało ze mną gorące 8 km w godzinach szczytu. Polecam bardzo ;)
-
Olga ★☆☆☆☆
Z minusów brak możliwości płatności kartką, sos jogurtowy który nie pasuje do kebaba, mięso ma dziwną konsystencje, ceny nieadekwatne moim zdaniem co do jakości Z plusów nie trzeba było długo czekać Podsumowując napewno nie zjem jeszcze raz
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kioskebab?
Kioskebab znajduje się przy Węglin Południowy, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kioskebab?
Można skontaktować się z Kioskebab pod numerem +48 570 327 394
Jak można dotrzeć do Kioskebab?
Do Kioskebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku