Opinie

  1. Agnieszka Batyra ★★★★★

    Moim zdaniem najlepszy kebab w Lublinie. Smaczne mięso, różne warzywa w surówce, dobre sosy. Możliwość dopasowania ilości mieszanki sosów wg upodobania. Zawsze gdy spróbuję gdzie indziej, potem wracam tu po lepszego.

  2. Adrian Bielecki ★★★★★

    Kebab bardzo dobry. W porównaniu do wielu które jadłem ten jest naprawdę bardzo dobry. Jadłem go kilka razy i zawsze ta sama jakość. Mięso wypieczone,pita chrupiąca, warzywa świeże, sosy smaczne doprawione, jakość powtarzalna. W kebabie Pekinka i inne warzywa takie jak Ogórek konserwowy. Mi to bardzo odpowiada. Właściciel bardzo miły.

  3. Wonsik ★★★★★

    Super mięso, zejebiste sosy, frytki nie śmierdzą akroleiną. Kebab godny polecenia :D

  1. Magdalena ★★★★★

    Kebaby nie są moim ulubionym daniem , nigdy nie dojadam do końca (zawsze w trakcie trafiam na dziwne mięso), ale to mój pierwszy w życiu kebab, który był zjedzony do końca. Pita kios z frytkami, kurczak, sos mieszany, świetne połączenie warzyw- pycha. Wzięłam na wynos i dojechało ze mną gorące 8 km w godzinach szczytu. Polecam bardzo ;)

  2. Olga ★☆☆☆☆

    Z minusów brak możliwości płatności kartką, sos jogurtowy który nie pasuje do kebaba, mięso ma dziwną konsystencje, ceny nieadekwatne moim zdaniem co do jakości Z plusów nie trzeba było długo czekać Podsumowując napewno nie zjem jeszcze raz

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kioskebab?

Kioskebab znajduje się przy Węglin Południowy, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kioskebab?

Można skontaktować się z Kioskebab pod numerem +48 570 327 394

Jak można dotrzeć do Kioskebab?

Do Kioskebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements