Zamówienie z dostawą do domu. Składniki bardzo dobrej jakości, szynka widać że chyba polędwica, ser i pieczarki też ok. Nawet ilość składników się zgadza. Tylko dalej oceniam na dwa bo to nie jest najlepsza pizza w mieście jak napisaliście na opakowaniu - ten sos pomidorowy niesamowicie psuje kompozycję. No jest po prostu niedobry jak posolona pulpa Pudliszki… zmieńcie sos i nie walcie tyle ciasta na brzegach, a napewno będzie o niebo smaczniejsza - póki co prawie każda pizza lepsza
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Piątkiewicz ★★☆☆☆
-
Mateusz Dzido ★★★★★
Odkryłem najlepsze miejsce z genialną obsługą i pysznym jedzeniem. SERIO! Genialna kuchnia o każdej porze dnia! Śniadanie (oprócz wysokiego cholesterolu ;p ) daje sytość i doznania smakowe na najwyższym poziomie. Burger "takie it cheasse" rozpływający się w ustach - nie tylko przez ser którym jest oblany - ale mięso i dodatki. Obsługa: uśmiechnięta, pomocna i gotowa wysłuchać każdego udziwnienia twojej potrawy. Miejsce genialne żeby: Zjeść dobre śniadanie które da energii na każdy dzień, zrobić przerwę w zajęciach i zjeść pierogi robione na miejscu, zrobić imprezę okolicznościową czy skończyć dzień na dobrym burgerze. Klimat, wygodne sofy i genialna playlista jest błogosławieństwem dla strudzonych wędrowców, czy studentów. I co ważne ceny Dla studentów - zniżki Dla innych na naprawdę przystępnym poziomie. Polecam miejscówkę całym serduszkiem i żołądkiem❤️ Bywam codziennie i odkrywam co raz to nowe smaki ;) Miejsce zdecydowanie niedocenione ;)
-
Ania ★★★☆☆
Obsługa dobra, klimat osobiście lubię, ale do jedzenia będę miała uwagę. Mac&cheese nie jest w ogóle tym daniem na które liczyłam. Było bez smaku i w życiu nie dałabym za to prawie 30 złoty. W cale nie duża porcja makaronu (czerwony = barwniki), posypane jakimś parmezanem bardzo oszczędnie i podgrzane, a na wierzchu z 10 nachosów. W Ameryce mac&chceese jest cały makaron w sosie o innym zupełnie smaku. To danie oceniam fatalnie i żałuje, że wydałam na nie jakiekolwiek pieniądze. (Do tego stolik obok z dziećmi strasznie głośny i irytujący… słychać całe ich życie prywatne, a Pani krzyczy na dzieci)
-
Inna Dubrova ★★★★☆
Pizza bez szalu, wnętrze stylowe. Zamówienia składają przy kasie - trochę ten moment nie zrozumiałam. Dyslokacja bardzo niewygodna, specjalnie bym tam nie pojechała.
-
Arkadiusz Kaźmierak ★★★☆☆
Miejsce w porządku, tym bardziej, że w okolicy nie ma dużego wyboru. Duży wybór dań, z jednej strony za duży, bo w niczym się nie specjalizuje, a wiadomo, że produkty powinny być dostępne i świeże. Jedzenie ok, chociaż udało sie tylko 4 pozycje z menu spróbować. Burgery w stylu "za duże by ugryźć",trochę nieproporcjonalne, lepsze byłyby kompaktowe i tańsze. Lokal przesiąknięty zapachami kuchni, problem z wentylacją. Wystrój to kwestia gustu, ale sztuczne kwiaty na stole plasują już miejsce w pewnym przedziale. Podczas pobytów spoko muzyka, obsługa pomocna, ale nie zawsze "czujna" tym bardziej, że lokal w czasie pobytu nie był zapełniony nawet w połowie.
-
Nauless ★★★★☆
Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne ale parówka do hot doga mogłaby być nieco cieplejsza bo niestety jest chłodna przez co hot dog sprawia wrażenie odstalego również sama bułka mogłaby być nieco bardziej przypieczona. Odnośnie pierogów smak farszu był dobry ale były delikatnie rozgotwane, na pewno dużym plusem są frytki które są z prawdziwych ziemniaków a nie kupne co się rzadko zdarza. Wystrój jest bardzo ładny i ciepły przez co pomimo deszczowej pogody można zjeść w miłej atmosferze posiłek.
-
Beata Pietras ★★★★★
Wspaniala atmosfera, wyśmienite jedzenie i niesamowita obsługa! Urodziny naszej córeczki niezapomniane! Tort przepyszny wykonała pani z restauracji. Pan który obsługiwał nasze przyjęcie był wspaniały i bardzo pomocny. Polecam z całego serca na rodzinne uroczystości jak i na lunch ze znajomymi. Dodatkowo dzieciaki miały wspaniałą zabawę na placu i dmuchancu.
-
Maciej Bryła ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, oferta śniadaniowa pierwsza klasa. Porcje dla mnie idealne rozmiarowo. Obsługa grzeczna i pomocna. Długo nie czekaliśmy na posiłek. Przed lokalem jest niezły plac zabaw. Polecam to miejsce na gastronomiczny wypad ze znajomymi, rodziną czy "na samotno" :) Jedyny problem jest z parkingiem - jest tu płatny parking nawet w weekendy i wieczorami. Szkoda, że nie ma możliwości uzyskać darmowego parkingu jako klient restauracji. Polecam zostawić auto na darmowym parkingu, który jest wzdłuż ulicy prowadzącej do restauracji (przed ogrodzeniem i wjazdem na teren KULu).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Central Park Family & Friends?
Central Park Family & Friends znajduje się przy Konstantynów 1G, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Central Park Family & Friends?
Można skontaktować się z Central Park Family & Friends pod numerem +48 533 508 080
Jak można dotrzeć do Central Park Family & Friends?
Do Central Park Family & Friends można dotrzeć, korzystając z poniższego linku