Wszystko super. Byliśmy na prawdę pod wrażeniem podania dań, gdyż nigdy bym się nie spodziewał, że to co jest na talerzu to jest danie z karty. Smak na prawdę bardzo dobry. Piwa i miody na najwyższym poziomie.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Majewski ★★★★★
-
X D ★★★★★
Wróciliśmy do Lublina po trzech latach. Pijalnia piwa Perła jest obowiązkowym punktem na mapie Lublina do odwiedzenia. Co do piwa się nie wypowiadam bo są mądrzejsi w tym temacie ale jedzenie jest sztos. Zamówiliśmy tatara na przystawkę - to jest odlot, ta śliwka w środku, gorczyca i to mięso! Na główne danie wzięliśmy kopytka z grzybami i hotdogi. Polecam hotdogi szczególnie, dwie różne kompozycje, jedna ostrzejsza, druga bardziej kwaśna. Będziemy następnym razem i na pewno zajrzymy.
-
Katarzyna Ragiel ★★★★★
Miejsce, które warto odwiedzić. Bardzo dobra kuchnia, smaczne piwo. Troszkę szkoda, że nie ma stolików.
-
Anna Ziętek ★★★★★
Świetne miejsce. Sezonowo zmieniane menu. Lokalne składniki. Nie znajdziesz tu typowego schabowego, ale i tak wyjdziesz najedzony i zadowolony. Tatar dowozi za każdym razem. No i piwka z własnego browaru, pycha! Ceny przystępne. Super atmosfera. Lokalizacja w pobliżu starówki, ale na tyle na uboczu, że jest cicho i spokojnie
-
Olga Żowtan ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce w Lublinie. Widać że miejscowi lubią to miejsce, bo turystów raczej mało. Bardzo przystępne ceny, dobre piwo, jedzenie nie zachwyciło i wielkością i cenowo. Polecam jako dobre spędzenie czasu przy piwie. Świetna atmosfera i miła obsługa. Wygodnie ze można wybrać czy będziemy siedzieć w środku przy barze czy na zewnątrz w ogródku. Serdecznie polecam! Konieczne do odwiedzenia w Lublinie.
-
K D ★★★★★
Świetny wystrój, miła obsługa i dobre jedzenie. Braliśmy flaki z boczniaka, pstrąga, karkówkę, wątrobę wołowa, burgera oraz desery - wszystko było bardzo smaczne i świeże. Idealne porcje, ponieważ można się najeść, a nie przejeść. Super obcja z deską degustacyjną piw, miodów pitnych, whisky, ginów itp. Wybrane piwo lane można wziąć na wynos! Warto tu zaglądać :)
-
Eliza M. Duchnowska ★★★★★
Byłam niechętna temu miejscu, a do wizyty skusiła mnie okazjonalna (Festiwal Lublin Smakow) kolacja, organizowana w restauracji. Sama kolacja była nieprawdopodobnie ciekawa,smaczna i świetnie zorganizowana. Zachęciło mnie to do kolejnych wizyt, podczas których wraz ze znajomymi spróbowaliśmy większości dań i koktajli z karty. Od teraz jest to moje ulubione miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Wykorzystywanie lokalnych, świetnej jakości produktów, bardzo autorskie menu jak i sposób podania są na najwyższym poziomie. Trochę zawiodła mnie karta drinków (lecz koktajl "grzybowy" to must-try!), która jest wariacją na temat klasycznych drinków- spodziewałabym się choc kilku bardziej oryginalnych pozycji. Jednak sam wystrój, obsługa, a przede wszystkim kuchnia, są warte każdych pieniędzy i czasu. Zdecydowanie polecam czy to na wypad "na piwo", na kolację, na lunch, czy na jedno z organizowanych w tym miejscu wydarzeń.
-
Jan Stodulski ★★★★☆
Perłowa pijalnia Piwa nawiazuje do historii browaru Lubelskiego Perła, majacego swe poczatki 150 lat temu (1846 rok). Wybraliśmy sie tu na obiad z dwójką dzieci, pomimo, iz kelnerka niebyla w stanie polecić dania dla dzieci, dobrym wyborem okazała się rolada z Królika (mix z kurczakiem), serwowana z gnocchi oraz fasolka szparagowa. Córka zjadla ja ze smakiem. Paroburger bardzo smaczny, Gęsie żołądki dość smaczne, mieso rozpływa sie, ciekawy sos na bazie piwa koźlak. Ceviche niestety zawiodło, spodziewalem się kawałków świeżego Sandacza skropionego cytryna lub limonka. Jednak ceviche w wykonaniu Perły jest podawane w formie chłodnika z dodstkiem ryby oraz małych krewetek. Nie takie danie sobie wyobrażałem. Ryby mało, choć powinna stanowić główny atut. Ciekawą możliwością jest skomppnowanie czterech malych piw degustacyjnych (lacznie 0.5litra). Wedzone piwo Rauschbier bardzo smaczne, pelne aromatu. Przeniczny zwierzyniec Witbier bez smaku, mega lekki. Określił bym je mianem białego. Ordynackie lekkie oraz Pale ale calkiem ok. Ot, zwyczajne piwk:-) Smak piw to tylko moj subiektywna ocena, moze wam przypaść do gustu cos innego. Ogolnie polecam, omijajcie Ceviche:-)
-
Robert Konopka ★★★★★
Pięknie i przede wszystkim pysznie. Tatar był cudowny i szczerze polecam. Schabowy w sążnym rozmiarze. Kaszanka i zupa cebulowa smaczne. Wpadliśmy na długi weekend, w godz. 17-18 nie było problemu ze stolikiem. Obsługa bardzo pomocna. Piwa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Perłowa Pijalnia Piwa?
Perłowa Pijalnia Piwa znajduje się przy Bernardyńska 15A, 20-950 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Perłowa Pijalnia Piwa?
Można skontaktować się z Perłowa Pijalnia Piwa pod numerem +48 817 101 205
Jak można dotrzeć do Perłowa Pijalnia Piwa?
Do Perłowa Pijalnia Piwa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku