Opinie

  1. Damian ★★★★★

    Przytulna restauracja z naprawdę miłą obsługą. Zamówiliśmy żeberka i byliśmy wniebowzięci. Śmiało mogę stwierdzić, że były to najlepsze, jakie do tej pory jadłem. Z pewnością wrócimy spróbować kolejnych dań. Naprawdę polecam!

  2. Marta T ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, polecam odwiedzić to miejsce, ale zazwyczaj konieczna jest rezerwacja, bo lokal nieduży. Pani obsługująca bardzo sympatyczna i pomocna przy wyborze dań i napojów. Fishburger, który Pani poleciła bardzo smaczny i ogromny, a w nim wielki płat uwędzonego dorsza.

  3. Bartosz Wiślański ★★★☆☆

    Jedzenie jest wyjątkowe i bardzo smaczne, ciepłe ale nie gorące. Niestety obsługa i wystrój ogródka pozostawiają wiele do życzenia. Po poproszeniu o odłożenie kapusty, która była częścią dania, na oddzielny talerz, dostałem informację że jak będę tak rozdzielać wszystko na oddzielne talerze to zostanę policzony za dodatkowy serwis (za jeden dodatkowy talerz!). Finalnie stanęło na tym że wymieniono mi kapustę na fasolkę, ale niesmak po tym tekście pozostał. Kelnerka słysząc że jedna z przystawek chcemy się podzielić, nie przyniosła drugiego talerza i w związku z tym brakowało również jednych sztućców. Wystrój ogródka/patio pozostawia wiele do życzenia. Uschnięte kwiaty, zarośnięte akwarium, puste plastikowe doniczki, wyblakłe plakaty (?) nie tworzą miejsca w którym przyjemnie się siedzi. Przestrzeń na dworzu jest mocno zaniedbana.

  1. Piotr Podolski ★★★★★

    Restauracja w centrum deptaka , a jednak w środku cisza i spokój. Żeby trafić do środka , chwilę trzeba poszukać wejścia , aczkolwiek właśnie dzięki temu, w środku jest spokój . Zamówiliśmy kurczaka , żeberka i burgera . Każde z dań , było wyjątkowe w smaku . Mięso wędzone , miało charakterystyczny smak i zapach . W daniu z kurczył wybitny sos. Generalnie wizyta w restauracji Uwędzonej inaczej to napewno ciekawe doświadczenie. Inną kwestią są ceny . Chodzimy co tydzień rodzinnie na obiady do różnych restauracji. Kwoty 350-400zl są normalnymi cenami , które „zostawiamy” za rodziny obiad . W Uwędzonej Inaczej zapłaciliśmy za obiad 230 zł . 4osoby najadły się pod korek ;) Z całą pewnością wrócimy do Uwędzonej .

  2. nolbex ★★★★★

    Bardzo kameralne miejsce, co akurat dla mnie jest dużym plusem, można porozmawiać w milej i swobodnej atmosferze. Dość długi czas oczekiwania, ale byliśmy na to przygotowani szukając wcześniej informacji o tym miejscu. Co do smaku, wszystko było pyszne, w szczególności policzki wołowe. Dosyć istotna informacja - krótka karta dań- restauracja skupia się na jakości, więc trzeba wziąć to pod uwagę.

  3. Konrad Kowalski ★★★★★

    Przepyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie to główne atuty. Szef kuchni przygotował dla naszego dziecka jedzenie od podstaw eleminujac wszystkie alergeny na jakie nasze córka ma uczulenie. Zjedliśmy rosół, który był bardzo tłusty i lekko słodkawy z kluskami ładnymi. 10 na 10. Do tego polędwiczki wołowe w sobie winnym. Lekko słodkawe, mięso kruche i soczyste. Wszystko idealnie skomponowane i ładnie podane. Gulasz warzywny z mięsem konopi świetnie doprawiony. Polecam.

  1. Konrad_Ania Kowalscy ★★★★★

    Przepyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie to główne atuty. Szef kuchni przygotował dla naszego dziecka jedzenie od podstaw eleminujac wszystkie alergeny na jakie nasze córka ma uczulenie. Zjedliśmy rosół, który był bardzo tłusty i lekko słodkawy z kluskami ładnymi. 10 na 10. Do tego polędwiczki wołowe w sobie winnym. Lekko słodkawe, mięso kruche i soczyste. Wszystko idealnie skomponowane i ładnie podane. Gulasz warzywny z mięsem konopi świetnie doprawiony. Polecam.

  2. Adam Grudziński ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie jak i obsługa, mieliśmy okazję spróbować menu z okazji tygodnia kuchni polskiej - wszystkie dania, zarówno zupa grzybowa z kluseczkami jak i faszerowana polędwiczka wyśmienite, a deser to już petarda! Szczerze polecam każdemu, my wiemy, że na pewno wrócimy na dania z karty :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Uwędzona Inaczej?

Restauracja Uwędzona Inaczej znajduje się przy Krakowskie Przedmieście 24, 20-002 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Uwędzona Inaczej?

Można skontaktować się z Restauracja Uwędzona Inaczej pod numerem +48 799 080 542

Jak można dotrzeć do Restauracja Uwędzona Inaczej?

Do Restauracja Uwędzona Inaczej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements