Opinie

  1. Chris R ★★★★★

    Dzis bylem z rodzinką w tej Pizzeri. Pizza bardzo dobra. Obsługa : dziekuje uprzejmie za okazaną pomoc w sprawie możliwości skorzystania z innego podjazdu . Dzięki Wam osobą niepełnosprawna mogła u Was zjeść bardzo dobra pizze. Po 1 jedzenie pyszne. Po 2 osoby pracujące tam Panie wiedzą co robią , gdzie pracują i widza czym jest bycie człowiekiem. Tym Paniom mowie : Dziekuje, chyle kapelusza. To miejsce jest wzorem dla innych jak się obsługuje każdego człowieka. Oby tak dalej. P O.L.E.C.A.M Z CALEGO SERCA.

  2. Artur Faryna ★★★★★

    Przepyszna włoska kuchnia przygotowywana na bazie oryginalnych sprowadzanych z Włoch produktów. Miła obsługa, super klimatyczne miejsce. Chętnie tu wracam :)

  3. Bartek ★★★★★

    Najlepsze pizza w okolicy. Jeździmy od lat. Polecam !!!

  1. Nela ★★★★★

    Zaczynając od obsługi obie Pani kelnerki bardzo miłe i uprzejme, w lokalu bardzo czysto i wszystko przygotowane jeszcze przed przyjściem za co ogromny +, toalety też były bardzo czyste co też jest ogromnym atutem. Jedzenie bardzo pyszne, deser również był fenomenalny. Ceny adekwatne do jakości i porcji.

  2. MarkusWow wow ★★★★☆

    Po opiniach można sądzić, że lokal to prawdziwa namiastka Włoch. No cóż, niestety tak nie jest - trochę podobny nie wiadomo do czego z wiatą zwanym ogródkiem. Włoska muzyka z głośników stara się nadrobić klimat. Sama lokalizacja na końcu nie wiedzieć czego - bez auta nie ma opcji dojazdu. Co do samych dań zamówiona pizza i focaccia. Obie powiedziałbym średnie. Pizza cienkie ciasto, składniki w wystarczającej ilości, ale żeby urywała głowę to nie powiem. Focaccia na tym samym cieście co pizza, rozmaryn w śladowych ilościach. Mocno średnia. Obsługa OK, szybko, sprawnie. czas oczekiwania w normie. Duży parking.

  3. Bartłomiej Rupala (darven938) ★★★★★

    O pizzeri usłyszałem od znajomych. Po pewnym czasie postanowiliśmy z rodzicami podejść i zobaczyć jak sytuacja wygląda. Przywitało nas miejsce z dużym parkingiem, pierwszy duży plus. Wychodząc z samochodu zauważyliśmy przyjemny dla krajobraz. Następny plusik. Obsługa była nawet bardziej niż miła, uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania jakie mieliśmy. Zamówiliśmy trzy pizze cappriciosa, prosciutto oraz prosto del venti. Zamówienie otrzymaliśmy po 15-20 minutach. Biorąc pod uwagę ilość osób w pizzerii to naprawdę szybko. Pierwszy kęs pizzy i już wiedziałem że to najlepsza pizza jaką jadłem. Coś wspaniałego, ciasto kruche i cienkie. Składniki świeże i smaczne. Wyszliśmy naprawdę zadowoleni, zarówno z jedzenia, miejsca jak i obsługi. Polecam każdemu chociaż dla spróbowania takiej cienkiej pizzy.

  1. emem ★★★★★

    wzięłam pizzę diavola na wynos z pikantna oliwa i była przepyszna, na pewno wrócę! + bardzo miła obsługa :)

  2. Krzysiek ★★★★★

    Lokal na pierwszy rzut oka bardzo skromny, niepozorny. W drzwiach przywitał nas bardzo miły kelner. Jedzenie wyśmienite. Lekcja " włoskiej kuchni" solidnie przepracowana. Do przemyślenia pozostawiam sposób podawania oliwy...

  3. Justyna Anna Błaszczak ★★★★★

    Bardzo przyjemnie miejsce. Choć łatwo nie jest tu trafić to warto, otoczenie spokojnie, obsługa miła i jedzenie faktycznie smaczne. Wybór padł na pizzę Montanara (8 w menu) i makaron z kurkami. Ciasto na pizzę bardzo dobre - cienkie, lekko chrupiące i dodatki wysokiej jakości - kiełbasa veneta z pewnością sprowadzona prosto z Włoch. Makaron - smak wyważony, delikatny ser w duecie z kurkami robi niezłą „robotę”. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Veneto?

Pizzeria Veneto znajduje się przy Wojska Polskiego 39, 42-506 Będzin Grodziec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Veneto?

Można skontaktować się z Pizzeria Veneto pod numerem +48 667 995 879

Jak można dotrzeć do Pizzeria Veneto?

Do Pizzeria Veneto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements