Tragedia i jeszcze raz tragedia . Kierowniczka sklepu obrońców wybrzeża chyba nie rozumie żeby pozyskać klienta to trzeba być dla niego Miłym a nie chamsko odpowiadać że klient ma poczekać bo ona robi zamówienie a sytuacja dotyczyła zwrotu towaru źle nabitego przez kasjerkę ( pół chleba oliwskiego 8 zł ? Lekkie przegięcie) nie dziwię się że co chwilę szukają ludzi do pracy pracownicy nie są dobrze traktowani
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Mala ★☆☆☆☆
-
G. Rom ★☆☆☆☆
Zawsze był drogim sklepem ale ostatnio ceny jak z kosmosu. Kiedyś bogaty asortyment, obecnie bardzo ubogi. Rzadko teraz tam robię zakupy.
-
Kacp eruss ★★☆☆☆
niby spoko, ale ceny strasznie wygórowane, jakby ten sklep był conajmniej jakby żabka która w rzeczywistości jest otwarta nawet w dniu wolne, a ten sklep nie. Więc różnica jest spora..
-
Paweł Bańka ★★★★★
Żona wysłała mnie jak zawsze po zakupy, na szczęście pracownicy w tym sklepie są tak sympatyczni że pomogli mi we wszystkim. Już teraz będę tylko tu robić zakupy. Bardzo miła atmosfera, towar świeży - zwłaszcza warzywa i pieczywo no i ceny atrakcyjne w porównaniu do innych sklepów. Szczerze polecam !
-
Paulina Mosek ★☆☆☆☆
Cała atmosferę psuje kierownik sklepu. Pani Blondynka . Musi byc bardzo niedowartościowana osoba skoro tak zwraca się do swoich pracowników przy sklepie pełnym ludzi. Widać że pracownicy się jej boją. Do klientów również nie ma szacunku. Nie miłe doświadczenie.
-
Ann ★☆☆☆☆
Jeśli jakimś cudem znajdziesz cenę na półce to nie ciesz się zbyt wcześnie, bo najpewniej jest błędna... nawet jeśli wisi wielka kartka z promocyjną ceną, przy kasie można się zdziwić. Kupujesz coś na wagę? - to uważaj bo za jedną sztukę zapłacisz i tak jak za kilogram. Bywa, że można trafić na towary po terminie. Jeden plus za dział z mięsem, duży wybór i świeże wyroby. Jeśli chodzi o obsługę to też ok.
-
Grażyna Pietrzyk ★★★★★
Miła obsługa życzliwość. Wykonują swoją pracę tak jak najlepiej potrafią. Jest to sklep gdzie robiąc zakupy po mimo obecnej sytuacji klient opuszcza go z uśmiechem wiedząc że jutro tak samo miło zostanie opsluzony. Obsługa to sto procent funkcjonowania.Panie są godne docenienia .Jako klienci docenmy ich. Ja życzę siły na każdy kolejny dzień.Dziekuje
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A.?
Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A. znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 2B, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A.?
Można skontaktować się z Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A. pod numerem +48 586 833 595
Jak można dotrzeć do Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A.?
Do Fart sp.j. Delikatesy. Pastuszka A. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku