Opinie

  1. Rafal Kielek ★★★★★

    Nie wiem czy tak jest codziennie ale rozładunki do 14

  2. Lukaas Szumrak ★☆☆☆☆

    Ponad tydzień oczekiwania na paczkę w Polsce, dobre żarty. W 10dni przychodzą przesyłki z USA. I przesyłka nadal nie doszła, kontaktu również brak

  3. Marcin Szumski ★☆☆☆☆

    Totalna porażka jeśli chodzi o aktualizację zamówienia, na stronie pisze że paczka wysłana, mimo że aplikacja kurierska pokazuje jedynie utworzenie listu przewozowego i tak przez tydzień, oczywiście nikt nie próbował się ze mną skontaktować że mają obsuwę. Serdecznie nie pozdrawiam

  1. Marl Szum ★☆☆☆☆

    Po tygodniu od zamówienia nic, dopiero po telefonie, którego numer oczywiście pojawił się dopiero po zgłoszeniu reklamacji dowiedziałem się że "wystąpił błąd systemu" który dziwnym trafem naprawił się po moim telefonie. Totalny żart, jeśli tak prowadzi się biznes to życzę wam jak najszybszego upadku

  2. Stando Motor ★☆☆☆☆

    Absolutnie tragiczny czas realizacji zamówienia, brak kontaktu i zero skruchy z strony m&z, całkowicie nie polecam. Nawet nie wyślą maila z wyjaśnieniami

  3. Agnieszka Szymczak ★★★★★

    Mega wybór zabawek, do zakupu hurtowego.

  1. klaudia el ★★☆☆☆

    Duży wybór zabawek oraz bezproblemowa współpraca, i to zasługuje na gwiazdki. Jednak jako przedsiębiorca, który zamawia u Państwa zabawki jestem zawiedziona. Hurtownia prowadzi pod inna nazwą sprzedaż również na platformie allegro i co śmiesznie żenujące! Połowa cen jest niższa dla "Kowalskiego" na allegro (mimo tych chorych prowizji) niż ceny netto dla firm (mimo % zniżek) które robią zamówienie za parę tysięcy. Przestrzegam innych kupujących online (i nie tylko), warto zrobić sobie porównanie niektórych produktów przed kolejnymi zakupami w hurtown, bo może się okazać, że taniej będzie zamówić zabawki na ich koncie allegro.

  2. angelika Sitko ★★☆☆☆

    Szczerze mówiąc obsługa pracuje jak za kare a w całej hurtowni spotkałam się tylko z jedna pomocną osobą.

  3. Vitaliy Balanda ★★★★★

    Mega wybór,miła obsługa. Polecam jak naj bardziej )

  1. Montana ★☆☆☆☆

    Hahahaha, opinie chyba piszą same pracownice :D Wszedłem, zero zainteresowania, podchodzę do jednej z pań, "przepraszam, gdzie mogę odebrać zamówienie?" Cisza, nawet nie drgnęła. Pomyślałem, że może nie dosłyszała - "Przepraszam...". Jak się nie wydrze - "LICZĘ!". Obsługa totalne dno, od braku zainteresowania klientem, gdzie 3 panie sobie stały i rozmawiały, po chamstwo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres M&Z Spółka z o.o.?

M&Z Spółka z o.o. znajduje się przy Chwaszczyńska 131B, Wielki Kack, 81-571 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do M&Z Spółka z o.o.?

Można skontaktować się z M&Z Spółka z o.o. pod numerem +48 586 298 589

Jak można dotrzeć do M&Z Spółka z o.o.?

Do M&Z Spółka z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements