Bardzo nie miła Pani przy kasie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Jadczak ★★☆☆☆
-
Natalia ★☆☆☆☆
Porażka totalnie nic nie ma, ubrania stare i zniszczone, wyglądają jak wyciągnięte z lat 2000 i wcale nie w pozytywnym sensie, smród i duchota nie do wytrzymania
-
Mimiky U ★☆☆☆☆
Źle godziny otwarcia są podane (w tygodniu od 10), Pani Grażynka co mnie obsługiwała miała totalnie w D. obsługiwanie, patrzyła na mnie i dyskutowała ze swoją koleżanką o umowę na samochód i jej doradzała co ma wpisać. Burkneła szybko kwotę do zapłaty i zabrała mój koszyk, powiedziała to na tyle szybko i niewyraźnie że nie dosłyszałam i patrzyła się jak na debila gdyby poprosiłam o powtórzenie ceny, po czym dalej dyskutowała o aucie
-
BezaZMalinami ★★☆☆☆
No niestety, to już nie to samo miejsce co było. Ceny z dnia na dzień 100% w górę, w dzień wyprzedaży 45zl za kilogram to jakiś żart.. Trochę strzał w kolano, bo konkurencja nie śpi a cen nie winduje.
-
Magdalena Gęborowska ★★☆☆☆
Ceny z dnia na dzień poszły horrendalnie w górę, w dostawę było 55 nagle 90, do przymierzalni można tylko z jedną rzecz wziąć, więc jak przymierzyć cały outfit, który został tam znaleziony? panie patrzą spod byka, jakby każdy coś miał zamiar zaraz wynieść z tego sklepu, ciuchy pomieszane, wrażenie jakby zmieniła się tam cała polityka tego miejsca
-
Damian Mackiewicz ★★★☆☆
Duży asortyment, lecz obsługa baaardzo średnia
-
Julia K ★☆☆☆☆
Nie polecam. Panie patrzą jak na złodzieja. Do tego do przymierzalni można wziąć 1 rzecz! I ledwo co wejdzie się do przymierzalni to już obsługa stoi pod i pilnuje czy przypadkiem więcej rzeczy się nie ma. Czy koszyk stoi w środku czy na zewnątrz. Żałosne. Szkoda czasu. Jeśli chodzi o same ubrania - dużo jest poplamione mocno jakimiś olejami nie do sprania i dużo ma dziury, ale takie wielkie dziury co to można naprawić jak się na przykład utnie cały rękaw. Ogólnie nawet tam nie ma czego kupić choćby się chciało. Ubrania wyglądają w większości jakby miały trafić raczej na czyściwo niż do sklepu z używkami. Słabo.
-
Aniula Aniula ★★★★☆
Za tą cenę to mogłoby być rozmiarami poukładane...Ale nie jest źle
-
Genowefa Budziach ★★★★★
Kupiłam tam duży worek fajnych ciuchow, polecam. Pełna radość z zakupow. I przystępne ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hurtownia odzieży używanej?
Hurtownia odzieży używanej znajduje się przy Hetmana Stefana Czarnieckiego 1, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Hurtownia odzieży używanej?
Do Hurtownia odzieży używanej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku