Opinie

  1. Ewa Jadczak ★★☆☆☆

    Bardzo nie miła Pani przy kasie.

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Porażka totalnie nic nie ma, ubrania stare i zniszczone, wyglądają jak wyciągnięte z lat 2000 i wcale nie w pozytywnym sensie, smród i duchota nie do wytrzymania

  3. Mimiky U ★☆☆☆☆

    Źle godziny otwarcia są podane (w tygodniu od 10), Pani Grażynka co mnie obsługiwała miała totalnie w D. obsługiwanie, patrzyła na mnie i dyskutowała ze swoją koleżanką o umowę na samochód i jej doradzała co ma wpisać. Burkneła szybko kwotę do zapłaty i zabrała mój koszyk, powiedziała to na tyle szybko i niewyraźnie że nie dosłyszałam i patrzyła się jak na debila gdyby poprosiłam o powtórzenie ceny, po czym dalej dyskutowała o aucie

  1. BezaZMalinami ★★☆☆☆

    No niestety, to już nie to samo miejsce co było. Ceny z dnia na dzień 100% w górę, w dzień wyprzedaży 45zl za kilogram to jakiś żart.. Trochę strzał w kolano, bo konkurencja nie śpi a cen nie winduje.

  2. Magdalena Gęborowska ★★☆☆☆

    Ceny z dnia na dzień poszły horrendalnie w górę, w dostawę było 55 nagle 90, do przymierzalni można tylko z jedną rzecz wziąć, więc jak przymierzyć cały outfit, który został tam znaleziony? panie patrzą spod byka, jakby każdy coś miał zamiar zaraz wynieść z tego sklepu, ciuchy pomieszane, wrażenie jakby zmieniła się tam cała polityka tego miejsca

  3. Damian Mackiewicz ★★★☆☆

    Duży asortyment, lecz obsługa baaardzo średnia

  1. Julia K ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Panie patrzą jak na złodzieja. Do tego do przymierzalni można wziąć 1 rzecz! I ledwo co wejdzie się do przymierzalni to już obsługa stoi pod i pilnuje czy przypadkiem więcej rzeczy się nie ma. Czy koszyk stoi w środku czy na zewnątrz. Żałosne. Szkoda czasu. Jeśli chodzi o same ubrania - dużo jest poplamione mocno jakimiś olejami nie do sprania i dużo ma dziury, ale takie wielkie dziury co to można naprawić jak się na przykład utnie cały rękaw. Ogólnie nawet tam nie ma czego kupić choćby się chciało. Ubrania wyglądają w większości jakby miały trafić raczej na czyściwo niż do sklepu z używkami. Słabo.

  2. Aniula Aniula ★★★★☆

    Za tą cenę to mogłoby być rozmiarami poukładane...Ale nie jest źle

  3. Genowefa Budziach ★★★★★

    Kupiłam tam duży worek fajnych ciuchow, polecam. Pełna radość z zakupow. I przystępne ceny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hurtownia odzieży używanej?

Hurtownia odzieży używanej znajduje się przy Hetmana Stefana Czarnieckiego 1, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Hurtownia odzieży używanej?

Do Hurtownia odzieży używanej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements