Sklep ok, duży powierzchniowo ale tylko jedna przymierzalnia i ludzie czasami rezygnują z zakupów z powodu kolejki aby przymierzyć ciuchy.
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Gorzkowicz ★★★☆☆
-
Katarzyna Raczyńska ★★★★★
Podziękowania dla Pani Ani, pracownika sklepu Smyk. Za bardzo miłą obsługę w dniu 19.11.24. Chętnie ponownie zrobię tam zakupy. Pozdrawiam :)
-
Milenka S ★★★★★
Asortymentu w niektórych miejscach brakowało ,ale to było tak mało ,że to nie jest jakiś wielki błąd.Przy kasie obsługiwała mnie bardzo miła pani Magdalena chodź nie znam tej pani to stwierdzam że obsługiwania mogłaby uczyć każdego.Poprostu byłam zdziwiona uprzejmością i podejściem do klienta .
-
marcel142 ★★★★★
Bardzo dziękuję Pani Magdalenie z popołudniowej zmiany, za pomoc w doborze prezentu dla dziecka! Bez Pani, nie wiedziałabym kompletnie co kupić! Super sklep i obsługa! Polecam!!!
-
scarima ★★★★☆
Obsługa miła, asortyment niewielki.
-
Dominika Gomuła ★★☆☆☆
Wszystko świetnie, pod warunkiem, że na zmianie nie ma koszmarnie nadętej starszej pani, która jest nieuprzejma i opryskliwa dla klientów, psując tym wizerunek obsługi pozostałych, przemiłych i zawsze pomocnych pracownic.
-
Kamil Ładziak ★☆☆☆☆
Zakupiłem dziś zestaw klocków. Na półce stał zabezpieczony w elektroniczne linki. Po powrocie do domu i otworzeniu pudełka okazało się, że zestaw był otwierany wcześniej z drugiej strony i nie jest kompletny w ponad 25%. Brakowało jednej z czterech instrukcji, jednego z 4 worków klocków a pozostałe worki były otwarte. Zakładam, że jakiś inny klient dokonał zwrotu a obsługa niedokładnie sprawdziła zawartość zestawu i odstawiła go na półkę. Była to moja pierwsza wizyta w sklepie SMYK z uwagi na renomę o ich wysokich cenach - która swoją drogą jest prawdziwa. Niestety nijak jednak ma się to do obsługi klienta. Mimo, że Panie były miłe to nie mogły mi na miejscu pomóc, przekazały, że nie rozpatrzą tego na miejscu i wysłały reklamację. Koniec końców wydałem kilkaset złotych na klocki, otrzymałem NIEKOMPLETNY i używany produkt w zawyżonej względem konkurencji cenie nowego zestawu. Mam czekać dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji i może dostanę brakujące elementy zestawu ;) (Pani nie wspominała o nowym zestawie - a, o zgrozo, o dosyłaniu brakujących z kilkuset pozostałych elementów) Sytuacja dość kuriozalna jak na tak ogromną sieć sklepów. Były to pierwsze i zdecydowanie ostatnie moje zakupy w sieci sklepów SMYK. NIE POLECAM jeśli ktoś chce mieć pewność kupowanych produktów lub kupuje cokolwiek na prezent. **EDIT** To nie jest wada produktu a brak jego kompletności. Nie jest możliwe aby producent produktu wydał zestaw otwarty i nie kompletny - używany. Zaniedbanie stoi po stronie sklepu i nieprawidłowej obsługi zwrotów od innych klientów. Koniec końców i tak cierpi na tym klient, który zostawia pieniądze w Smyku, nie u producenta nie otrzymując produktu, zwrotu ani pomocy od ręki. W ten sposób zamiast zamówić u konkurencji i odebrać na drugi dzień od kuriera w niższej cenie, będę zmuszony na conajmniej 3 wizyty w sklepie, dojazdy do niego i 2 tygodnie czekania. Z takie coś w przyszłości podziekuję
-
Magdalena ★★☆☆☆
Dzisiaj wieczorem robiłam w tym sklepie zakupy. Spodziewałam się lepszej obsługi, zwłaszcza że jest to nowo otwarty sklep. Niestety w powietrzu czuć było napiętą atmosferę. Jedna z Pań (starsza w krótkich blond włosach) chodziła po sklepie i w kółko narzekała, że wszędzie jest bałagan i MUSI układać zabawki, choć dopiero to robiła. Mimo iż była godzina 20, głośno i wyraźnie powtarzała do swojej koleżanki, że ona o 21 to chce już wyjść z pracy. Czułam się tam intruzem. Po zapytaniu czy jest zabawka w tym sklepie lub na Starówce nakrzyczała wręcz na mnie, że muszę mieć nr indeksu bo ona bez tego nic nie sprawdzi. Druga Pani młodsza na szczęście wykazała się większym zainteresowaniem i udzieliła mi informacji, które potrzebowałam. Daje 2 gwiazdki tylko i wyłącznie dlatego, że młodsza Pani była miła. Starsza niestety obsługa na bardzo niskim poziomie, wydawało się, że pracowała tam za karę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?
Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Stargardzka 1A, 73-100 Lipnik, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?
Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000
Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?
Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku