Chciałem serdecznie podziękować za miłą oraz fachową obsługę którą oferuję Pani Justyna. Mimo innych obowiązków potrafiła rozgraniczyć wszystko tak żeby mi pomóc. Zarówno ona jak i reszta dziewczyn jest to bardzo kompetentna i z tego miejsca chciałem podziękować kierownikowi sklepu za takie dobranie personelu oraz życzyć dalszych sukcesów
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon ★★★★★
-
VAU ELDE ★★★★★
Premia dla Pani Alicji ! Przemiła osoba. Rzadko się zdarza aby ktoś był tak uprzejmy i pomocny. Poinformowała o aktualnej promocji dzięki czemu dokonałem zakupu i o voucherze na maskotkę. Mając dużo pracy do wykonania poszła specjalnie dla mnie na magazyn szukając odpowiedniej rzeczy. Oby więcej takich pracowników.
-
Magda Bona ★☆☆☆☆
Obsługa totalne dno!człowiek robi zakupy, zostawia średnio 400-500zl.za jednorazowo zrobione zakupy i jeszcze jest obslugiwany z łaską. Towar z taśmy wzięty do zeskanowania poczym jest rzucany klientowi jak worek ziemniaków. Chyba nie po to kupuję towar i za niego płacę aby mieć go po zeskanowaniu pognieciony, poduszony!Pani kasjerka tęższa ledwo mieści się w tej kasie a na zwróconą grzecznie uwagę wdaje się w pyskówki i słowne przekamarzanie się z klientem. Czas na zmianę innej Biedronki gdzie bez stresu zrobię zakupy! Niech "góra "baczniej przyjrzy się pracownikom tej Biedronki. Gdzie jest kierownictwo co na takie zachowanie daje przyzwolenie!
-
Pizza Dude ★★★★☆
Strasznie mało miejsca jest w tej biedronce, niby przejść się da ale gdy przyjdzie więcej ludzi robi się strasznie nieprzyjemnie. Czasami przejścia są zablokowane przez palety ale to jak w każdej biedrze. Dostępność towaru akceptowalna, na pewno lepsza niż na sportowej :)
-
Skify Raspberry Fox ★☆☆☆☆
Poza tym ze standardowo ceny nie zgadzaja sie przy kasie to jeszcze weryfikacja wieku przy napoju BEZALKOHOLOWYM, kofeiny tez brak
-
Robert Nowicki ★☆☆☆☆
Ekipa normalna, półki zaopatrzone. Szkoda tylko że kierowniczka wykazuje patologiczne zachowanie wobec pracowników i klientów (niższa, czarne wlosy). Ale to chyba częsty przypadek w biedronkach że stanowisko kierownicze otrzymuja pierwsze lepsze osoby.
-
M P ★☆☆☆☆
Podejście personelu do klientów pozostawia wiele do życzenia, szczególnie jeśli chodzi o osoby starsze. A Pani która dziś (rano) była "odpowiedzialna za dołożenie pieczywa" w szczególności gratuluję braku empatii.
-
PatrikoFromMexico ★★☆☆☆
szkoda ze kupujac alkohol przy kasach samoobslugowych majac 18 lat osoba chyba lekko uposledzona ktora miala pomoc mi kupic pomimo udowodnienia wieku powtarzala ze "nie moze", dopoki nie przyszedl kierownik :)
-
M H ★★★★☆
Jak to w Biedronce jest wszystko co trzeba. W weekendy duży ruch, najlepiej zakupy robić w piątki wieczorem albo sobota rano. Obsługa przyjazna i pomocna
-
Zaczarowana Zaczarowana ★★★★☆
Niestety zdarzyła się taka sytuacja że szłam o bok kartonów które wręcz po samą górę powciskane.Nie zachaczylam o nic .Karton spadł mi na głowę .Brak słów.Po za tym ceny nie są zgodne z Towarem .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy aleja Powstańców Wielkopolskich 56, 85-090 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku