Powiem tak : nigdy nie byłam na tak okropnym masażu , gdzie w połowie chciałam uciec . Zwykłe głaskanie . Kark i i łopatki nie tknięte a tam zbiera się cały stres . Pani skupiła się na głaskaniu rąk i brzucha . To jakaś kpina !!! Do tego brzydki zapach zarówno w samym pokoju jak i w toalecie . Nawet świeczki zapachowej nie było ,pokrycie łóżka też jakieś wygniecione nie wiadomo czy czyste ,czy ktoś leżał . Po co ludzi zwodzicie i bierzecie za to pieniądze ? Tylko pani masująca była miła .Nie polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Jolanta Guczkowska ★☆☆☆☆
-
Dorota Brochocka ★☆☆☆☆
Zacznę od pozytywów- bardzo miła pani masażystka i dostałam upust z uwagi na problemy podczas masażu i to niestety na tyle. Negatywów jest więcej- masaż to takie mizianie, oczekiwałam czegoś bardziej profesjonalnego, peeling miał być solny, a nie cukrowy. Woda pod prysznicem zimna (miła pani masażystka szybko to naprawiła). Dalej- brudno; w gabinecie podłoga nie tylko wokół łóżka do masażu po prostu zaniedbana, a samo łóżko na dole poplamione pewnie jakimś olejkiem a na plamach włosy; dopiero później uświadomiłam sobie, że opierałam twarz bezpośrednio na łóżku- powinnam dostać fizelinową nakładkę. Na koniec- było mi zimno podczas masażu, szczególnie gdy jedna partia była masowana a druga już po. zamiast relaksu, chciał żeby już masaż się skończył. no słabiutko. nie polecam. nie za te pieniądze. w sumie za żadne.
-
urszula s ★★★★★
Miejsce godne polecenia.Profesjonalizm i kultura ,,personelu",a tak naprawdę przyjaciółek osób które korzystają z usług instytutu.Doskonale łączą funkcje nie tylko ulepszające i upiększające nasze ciało, zyskuje na tym również psychika.Co bardzo ważne, wręcz sterylne warunki wykonywania zabiegów.Wiele z nas doskonale wie, że bywa z tym różnie.Ceny porównywalne do innych miejsc,ale w Gigi warto je ,, zainwestować "Robimy to dla SIEBIE ❤️
-
Sylwester Chrzanowski ★★★★★
Pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta w salonie. Przemiła obsługa , czystość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Trzeba poczekać na termin ale warto . Polecam wszystkim oczekującym wysokiego poziomu usług i kontaktu z życzliwym personelem :-)
-
Agata Guziwelakis ★★★★★
Szczerze polecam. Super atmosfera, Panie bardzo miłe. Miejsce czyste i eleganckie. Z samego zabiegu też jestem zadowolona, na pewno jeszcze odwiedzę.
-
Dorka B ★★★★★
Fantastyczne miejsce z mega obsługą. Czuję sìę tam bardzo zaopiekowana i każda wizyta to czysta przyjemność. Jestem tam regularnie przynajmniej raz w miesiącu. Bardzo POLECAM!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa?
GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa znajduje się przy Czerwonego Krzyża 29, 85-338 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa?
Można skontaktować się z GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa pod numerem +48 500 114 830
Jak można dotrzeć do GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa?
Do GIGI BEAUTY Instytut & Day Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku