Opinie

  1. Odlotowy Trener ★★★★★

    Uczestniczyłem na kursie masażu klasycznym pierwszego stopnia w SKK i byłem naprawdę zadowolony. Świetna atmosfera, bardzo kompetentna instruktorka, a całość przebiegła w luźnej i przyjemnej atmosferze. Generalnie bardzo pozytywne wrażenia! Polecam

  2. Wino12 ★☆☆☆☆

    Pani Katarzyna. M. Jest bardzo niemiła. faworyzuje innych uczniów, jest bardzo wymagająca traktuje swój przedmiot jakby nie było innych. Zamiast przygotowywać uczniów do matury woli zadawać zadania byle mieć czas dla siebie. Pomimo takich samych zadań u różnych osób jedną oceniła dobrze a drugą stwierdziła że jest źle.

  3. Sebastian Boruta ★★★★★

    Chodziłem na kurs masażu I i II stopnia prowadzony przez Dominikę Wiśniewską i mogę śmiało powiedzieć, że był to świetny wybór. Dominika ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny i elastyczny sposób, dopasowując tempo i poziom do uczestników. Na zajęciach panowała luźna, przyjazna atmosfera, co sprawiało, że nauka była przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dodatkowo często dzieliła się wiedzą wykraczającą poza program kursu — pokazywała inne techniki i praktyczne wskazówki z własnego doświadczenia. Nasza grupa była bardzo zgrana, wspieraliśmy się nawzajem i świetnie się bawiliśmy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce nauczyć się masażu w profesjonalny, ale jednocześnie swobodny sposób!

  1. Sebastian Zieliński ★☆☆☆☆

    Zapisałem się do akademickiego kursu zawodowego grafika komputerowa. Kierunek niestety nie powstał do dzisiaj. Dowiedziałam się o tym dopiero po rozpoczęciu semestru, gdzie w innych szkołach były już co najmniej dwa zjazdy. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Dyrekcja powinna powiadomić wcześniej słuchaczy, że jest mała ilość osób na danym kierunku, żeby można było zapisać się do innej szkoły. Żałuję, że się zapisałem i straciłem tylko czas. Kazali zapłacić wczesne 500zł za coś co się w ogóle nawet nie odbyło. BRAK SŁÓW

  2. natadly ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej szkoły , jeśli chcesz mieć problemy z frekwencją i ubyciem nie małych pieniędzy z portfela to nadajesz się tam ale nic oprócz tego stamtąd nie wyniesiesz … nie pozdrawiam

  3. Daria Siudmiak ★☆☆☆☆

    Nie polecam SKK w Bydgoszczy, początkowo szkoła jest darmowa później gdy cześć osob odpadnie wprowadzają czesne oraz kary za niezachowanie frekwencji. Plan zajęć nie zawsze jest na czas, szkole brakuje sprzętu na profilu technik usług kosmetycznych wybrakowane pracownie, kosmetyki zużyte lub stare, brakuje wszystkiego, słuchacze sa zmuszeni sami zaopatrywać się w produkty potrzebne na zajęcia. Program nauki sto lat za murzynami, nauczane są zabiegi od których odchodzi się w salonach w dzisiejszych czasach. Panie z Sekretariatu nie są w stanie udzielać informacji, o wszystko muszą pytac wiecznie nieobecna Pania Dyrektor.

  1. artur jasinski ★★★★★

    Serdecznie polecam tę szkołę. Mega profesjonalna podejście do kursantów. Mają swoje sale wykładowe które, są profesjonalnie wyposażone i przestronnne, również placówki do ćwiczeń praktycznych są bardzo dobrze zorganizowane, można z nich korzystać kiedy się chcę. Oni się ustawiają pod kursanta. Robiłem kurs na żurawie wieżowe, dostałem dostęp do platformy e-learningowej, dostałem na mejla także pdf-y z materiałami na egzamin. Mieszkam w Szczecinie. Od Szczecina do Zielonej Góry przez Gorzów Wlkp nie ma tak profesjonalnej placówki, w której zdaje się egzaminy z UDT, a zrobiłem już 5 kursów UDT, a chcę powiedzieć , że ta jest po prostu bardzo profesjonalna i ma standard zachodni. Wykładowca Pan Karol poświęcił nam sporo czasu, super cierpliwy nauczyciel, zostanie nawet po godzinach, podejdzie z linijką i odpuści dopiero jak upewni się czy wszyscy rozumieją. Biuro mega super, dziewczyny bardzo profesjonalne i bardzo sympatyczne. Pani Dziekan ostra, ale pozytywna. Moim zdaniem te pojedyńcze gwiazdki to osoby, które się zwyczajnie nie przygotowały i nie nauczyły. Bydgosz ogólnie super miasto. Gorąco polecam dla tych co chcą zdobyć jakiekolwiek uprawnienia. PS Z pustego to nawet Salomon nie naleje

  2. Agata ★☆☆☆☆

    Zapisałam się do policealnej szkoły rachunkowości. Kierunek niestety nie powstał. Dowiedziałam się o tym dopiero po rozpoczęciu semestru, gdzie w innych szkołach były już co najmniej dwa zjazdy. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Dyrekcja powinna powiadomić wcześniej słuchaczy, że jest mała ilość osób na danym kierunku, żeby można było zapisać się do innej szkoły. Żałuję, że się zapisałam i straciłam tylko czas. Opinie niestety są tutaj ukryte i nigdzie nie mogłam znaleźć szczerych wypowiedzi na temat tej szkoły.

  3. Michał Romelus ★☆☆☆☆

    Uwaga! Na początku przy zapisie usłyszycie jak super w tej szkole, co można a praktycznie w ogóle czego nie. Niestety jeśli zachorujecie czy zdecydujecie, że chcecie odejść ze szkoły to wtedy dopiero zaczyna się jazda bez trzymanki. Szkoła specjalnie zmienia zapisy regulaminu, praktycznie co parę dni tak, aby słuchacz płacił. W żadnym wypadku się nie dogadacie. Czuję się bardzo pokrzywdzony, gdyż otrzymałem karę 600 złotych pomimo dostarczenia zaświadczenia od lekarza... Na usprawiedliwienie otrzymałem tylko informacje o tym, że "właśnie zmienił się regulamin, spóźnił się Pan o 1 dzień". Praktycznie od razu szkoła wysyła ostateczne wezwania do zapłaty grożąc wpisem do KRD i dając termin 2 dni na zapłatę nawet jeśli przeczy to jakimkolwiek przepisom... Ostrzegam wszystkie nowe ofiary przed tą "instytucją" i obiecuję wszystkim dotychczasowym, że tak tego nie zostawię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz?

SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz znajduje się przy Fordońska 120, 85-739 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz?

Można skontaktować się z SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz pod numerem +48 695 390 190

Jak można dotrzeć do SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz?

Do SKK - Szkoły Kursy Kariera | Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements