Przedszkole chyba tylko z nazwy. Wchodząc do środka od razu widać wewnętrzny konflikt między personelem, widać że Panie nie do końca lubią swoje towarzystwo co też odbija się na dzieciach. Presonel mentalnie zatrzymał się w metodach wychowawczych jakieś 20 lat temu - mało prawdziwej nauki za to najwięcej jest zabawy i "głupot" , a Głowa przedszkola nic z tym nie robi. Słaba organizacja dodatkowych imprez ze strony Rady Rodziców choć wpłaty na nią są niemałe, a jeśli już coś zorganizują, to jest to jeszcze dodatkowo płatne mimo comiesięcznych regularnych wpłat ( więc na co idą te wplaty? ) Plac zabaw z jednej jak i z drugiej strony pozostawia wiele do życzenia. Fajnych Pań, takich które naprawdę lubią swoją pracę, dzieci i rodziców to są może ze dwie- Pani Alicja i Pani Sylwia, reszta no cóż. Brakuje w tym przedszkolu młodej nowej kadry, która wniosła by trochę świeżości w mury tego przedszkola. I choć budynek z zewnątrz wygląda na zadbany, to w środku źle się dzieje.
Opinie
-
Piękny Świat ★☆☆☆☆
-
Edyta Szulc ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam. Syn niestety do dzisiaj źle wspomina panie wychowawczynie, które bezczelnie kłamią odnośnie zachowań dzieci, konflikt wewnętrzny między paniami przenosi się na dzieci, panie nie mają totalnie podejścia pedagogicznego do dzieci! Rozmawiając z innymi rodzicami jestem bardziej przekonana, że nic się nie zmieniło ! :(
-
SZ ★☆☆☆☆
Przedszkole dno, techniki wychowawcze rodem z PRL. Panie które tam pracują przychodzą do pracy jakby za karę. Wieczne karanie dzieci zamiast rozmowy, zero zainteresowania dziećmi, zero jakiejkolwiek pasji u wychowawców. Dzieci mają caly dzień rysować i zajmować się sobą. Panie po prostu nie radzą sobie z dziećmi. NIE POLECAM!
-
Rafał Borkowski ★☆☆☆☆
Panie pozostały mentalnie w latach 90-tych, brak chęci rozwoju i zastosowania nowych metod pedagogicznych z ich strony. Jeśli dziecko nie chodzi jak w zegarku i trzeba mu poświęcić trochę więcej uwagi to umywają ręce i nie chcą się takim dzieckiem zajmować. Syn chodził przez miesiąc do tego reliktu przeszłości i o miesiąc za długo.
-
AlienAnt4p ★☆☆☆☆
Panie wszystko robią ze swojej łaski, czas rodzica i dziecka nie ma dla nich znaczenia, bardzo często pojawia się problem z nieprzekazywaniem informacji. Katechetka straszy dzieci piekłem za złe zachowanie. Negatywne opinie na google są zgłaszane jako fejki, lecz ja swoją będę systematycznie odświeżać, mój syn do teraz ma dreszcze gdy tylko wspomina to przedszkole.
-
Marek ★☆☆☆☆
Najgorsze przedszkole w okolicy. Dzieciak jak nie chorował tak caly czas na lekach. Szkoda czasu,kasy , zdrowia i nerwów
-
Filip Mazur ★★★★☆
Nie wyróżnia się na tle innych.
-
TheOnlyOne TM ★★★★★
Małe przedszkole schowane pomiędzy blokami. Placówka przyjazna dzieciom jak i ich rozwoju. Zajęcia są prowadzone w określonych grupach wiekowych z opiekunkami przydzielonymi do nich. Pani dyrektor przedszkola jest świetną kobietą. Można z nią rozwiązać każdy problem. Dzieci są bezpieczne i dobrze się Bawią. Obecnie teren przedszkola przechodzi remont i inwestycje w nowy olac9zabaw dla dzieci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 18?
Przedszkole nr 18 znajduje się przy Betoniarzy 2, 85-800 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 18?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 18 pod numerem +48 523 611 503
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 18?
Do Przedszkole nr 18 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku