Opinie

  1. Magda Kartuza ★★★★★

    Szczerze polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa Pani o blond włosach, osoba ta ma bardzo dużą wiedzę i zawsze dobrze mi doradziła co kupić aby poprawić stan zdrowia jestem za to bardzo jej wdzięczna za takie fachowe i miłe podejście do mnie natomiast w innych aptekach tego nie ma i źle mi doradzano. Dlatego przyjeżdżam z daleka do tej apteki do tej Pani bo naprawdę warto.

  2. Agata Nelska ★★★★★

    Wyrozumiały personel, gdy ktoś ma trzydniową obsuwę odbioru leku :)

  3. dusia rudawa ★☆☆☆☆

    Ceny dwukrotnie wyższe, weszłam po drodze nie mając świadomości cen leków,gdyż wcześniej nie miałam z nimi do czynienia...po fakcie sprawdziłam i okazuje się,że w aptece kilka kroków dalej zapłaciłabym mniej niż połowę tego co tutaj! Najgorsze jest to.,że w kolejce było mnóstwo starszych osób...straszne jak wykorzystuje się ufność tych ludzi:(

  1. Slawek Anton ★☆☆☆☆

    Chyba apteka z sercem z kamienia zapłaciłem za lek 100% więcej jak w innej aptece no cóż niewiedza kosztuje co nie znaczy że można kogoś w żywe oczy robić w jajo serdecznie nie polecam więcej tam nie pójdę wolałbym pojechać do innego miasta niż dać im zarobić

  2. Gosia Zegarek ★☆☆☆☆

    Jestem rozczarowana i to bardzo...,ceny prawie 100% wyższe,niż w innych aptekach..smutne to,ponieważ leki kupują ludzie chorzy,którzy czasem naprawdę muszą wybierać,które leki kupić,a których wykup pominąć...nie polecam,a apteka niech zmieni nazwę na "Bez Serca"

  3. Olga ★☆☆☆☆

    Wysokie ceny i nachalne zachęcanie do zakupu leków, których się nie potrzebuje.

  1. Gracjan Brodziński ★☆☆☆☆

    drogo, oszukuja na lekach! bardzo nieuprzejma obsluga

  2. Anotofajnie Lecz Niekoniecznie ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa, panie za ladą odbierają telefony i wyzywają ludzi po drugiej stronie. Szczególnie ta stara raszpla co tam pracuje. Drogo i niekoniecznie jest tam porządek

  3. Ela Kasjan ★☆☆☆☆

    Złodzieje omijać aptekę z daleka. Lek 200procent drozszy niż w innych aptekach. Żadnej porady nic tylko jak tu klienta oszukać złodzieje nic więcej omijać i jeszcze raz omijac

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    Bardzo wysokie ceny lekow - praktycznie dwukrotna cena z innych aptek. Nie polecam zakupu w tej aptece.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej?

Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej znajduje się przy Świętej Barbary 1, 71-516 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej?

Można skontaktować się z Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej pod numerem +48 914 217 664

Jak można dotrzeć do Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej?

Do Apteka z Sercem - w Hali Piastowskiej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements