Opinie

  1. Ahneus ★★★★★

    W przypadku Pana Wojtka i Jego serwisu 5 gwiazdek to zamało. Doradztwo, podejście do klienta, obsługa no i oczywiście to co najważniejsze, czyli sam serwis na najwyższym profesjonalnym poziomie. Miałem okazję korzystać z usług kilkukrotnie, za każdym razem wizyta zawsze odbyła się punktualnie. Polecam ten serwis w 100%. Wojtek że Szwederowa

  2. Radosław Zieliński ★★★★★

    Mój ulubiony serwis, wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami. Cieszy całościowe podejście do naprawy, z zaleceniami i podpowiedziami na przyszłość. Polecam!

  3. DARIUSZ ROZENFELD ★★★★★

    Polecam Pana Wojtka. Profesjonalne podejście do klienta. Rower po przeglądzie spisuje się bardzo dobrze.

  1. Bartosz Wolski ★☆☆☆☆

    Podaję fakty a każdy zainteresowany niech je zinterpretuje sam. Firma podaje jeden numer kontaktowy więc próbuję z niego skorzystać. Sobota: ja telefon + SMS. Połączenie nieodebrane tłumaczyłem sobie tym, że być może nie pracują w soboty, więc napisałem SMSa z prośba żeby odpisał w poniedziałek. Poniedziałek:ja telefon + mail na ich formularzy kontaktowym, gdzie opisałem rower i problem. Połączenie znowu nie odebrane a na maila brak odpowiedzi. Jest początek wakacji, więc biorę pod uwagę, że może "urlopują", ale jeśli tak jest to taka informacja powinna się znaleźć na ich stroie/profilu.

  2. kamil łęczycki ★★★★★

    Wojtek - pasja, klasa i zaangażowanie. Chcesz serwisować gdzie indziej? Twoja strata. Chociaż dla mnie lepiej, bo będą krótsze terminy)

  3. kamila koczorowska ★★☆☆☆

    Korzystałam z serwisu kilka lat, Pan naprawiał mi kilka rowerów,szosowe,mtb,miejskie Zawsze soldinie, zawsze na czas ale w tym roku niestety coś się posypało. Zamówiłam serwis na przegląd roweru mtb z regulacją przerzutek z miesięcznym wyprzedzeniem,usługa zamówiona 23.04. Uznałam, że nie mogę tyle czekać więc zrobilam to w innym serwisie ale termin trzymałam na swój kolejny rower tym razem szosowy. Wymiana owijki, wymiana linek oraz pancerzy plus przegląd. Rower został zabrany 3 dni wcześniej niż umówiony termin gdyż Pan stwierdził że potrzebuje dodatkowej godziny na zrobienie owijki. Nastał termin 23 maja gdzie miałam otrzymać rower ale się nie doczekałam. Okazało się że Pan wziął inne rowery na pilne naprawy a mój po wielu próbach otrzymałam 26.05 gdzie miałam mało czasu aby go sprawdzić przed zawodami które były 28.05. Owijka zrobiona pięknie, panerze również ale okazało się, że bardzo źle chodzą przerzutki nie działają prawidłowo i wyszło na to, że na zawody rower nie skończony a na poprawki nie było czasu. Mam nadzieję że klienci którzy zostali obsłużeni przede mną nagle w trybie pilnym byli bardziej zadowoleni. Zapłaciłam 360 zł i muszę zrobić sobie sama lub iść do innego serwisu bo Pan Wojtek oznajmił że zrobil dobrze swoją pracę i nie obrazi się jeśli przestanę być Jego klientką. Także stracone czas, nerwy i większy wydatek mnie czeka niż zakładałam. Dodatkowo Pan z serwisu zabrał rower miejski na przegląd i wymianę dętki dnia 19.05 i obiecane było na 23 maja potem na 28 maja aż w końcu cudem ustaliłam zwrot roweru 31 maja i tutaj niestety obiecanki cacanki a rowera brak! Skandal to mało powiedziane. Muszę się prosić o odebranie swojego sprzętu!! Zbędne tłumaczenia że wziął Pan inne rowery na pilne naprawy, brak kontaktu telefonicznego itp itp bo mój termin był ustalony dużo wcześniej i jak także byłam Pana klientką, BYŁAM to dobre określenie. Tego nie można nazwać brakiem asertywności z Pana strony tylko pazerność na zarobek. Nabrał Pan tyle rowerów żeby zarobić, jednak doba wciąż ma 24h. Dziękuję za współpracę. Powodzenia

  1. kam koc ★★☆☆☆

    Korzystałam z serwisu kilka lat, Pan naprawiał mi kilka rowerów,szosowe,mtb,miejskie Zawsze soldinie, zawsze na czas ale w tym roku niestety coś się posypało. Zamówiłam serwis na przegląd roweru mtb z regulacją przerzutek z miesięcznym wyprzedzeniem,usługa zamówiona 23.04. Uznałam, że nie mogę tyle czekać więc zrobilam to w innym serwisie ale termin trzymałam na swój kolejny rower tym razem szosowy. Wymiana owijki, wymiana linek oraz pancerzy plus przegląd. Rower został zabrany 3 dni wcześniej niż umówiony termin gdyż Pan stwierdził że potrzebuje dodatkowej godziny na zrobienie owijki. Nastał termin 23 maja gdzie miałam otrzymać rower ale się nie doczekałam. Okazało się że Pan wziął inne rowery na pilne naprawy a mój po wielu próbach otrzymałam 26.05 gdzie miałam mało czasu aby go sprawdzić przed zawodami które były 28.05. Owijka zrobiona pięknie, panerze również ale okazało się, że bardzo źle chodzą przerzutki nie działają prawidłowo i wyszło na to, że na zawody rower nie skończony a na poprawki nie było czasu. Mam nadzieję że klienci którzy zostali obsłużeni przede mną nagle w trybie pilnym byli bardziej zadowoleni. Zapłaciłam 360 zł i muszę zrobić sobie sama lub iść do innego serwisu bo Pan Wojtek oznajmił że zrobil dobrze swoją pracę i nie obrazi się jeśli przestanę być Jego klientką. Także stracone czas, nerwy i większy wydatek mnie czeka niż zakładałam. Dodatkowo Pan z serwisu zabrał rower miejski na przegląd i wymianę dętki dnia 19.05 i obiecane było na 23 maja potem na 28 maja aż w końcu cudem ustaliłam zwrot roweru 31 maja i tutaj niestety obiecanki cacanki a rowera brak! Skandal to mało powiedziane. Muszę się prosić o odebranie swojego sprzętu!! Zbędne tłumaczenia że wziął Pan inne rowery na pilne naprawy, brak kontaktu telefonicznego itp itp bo mój termin był ustalony dużo wcześniej i jak także byłam Pana klientką, BYŁAM to dobre określenie. Tego nie można nazwać brakiem asertywności z Pana strony tylko pazerność na zarobek. Nabrał Pan tyle rowerów żeby zarobić, jednak doba wciąż ma 24h. Dziękuję za współpracę. Powodzenia

  2. AMOREK YORK ★★★★★

    Z czystym sumieniem i przyjemnością polecam serwis. Wojtek to prawdziwy pasjonat i fachowiec. Rower po naprawie tam będzie jak nowy. Znowu przyjemnie i lekko się jeździ. Warto poczekać na swój termin. Będziecie zadowoleni! My już wiemy , że przed kolejnym sezonem wstawimy rowery do Mobilnego Serwisu Rowerowego. Do zobaczenia na trasach, bezwypadkowej jazdy i pozdrower.

  3. Michał ★★★★★

    Dwa rowery Gazelle oddane na serwis na początku sezonu.Nie było żadnych problemów .Kontakt od początku miły i profesjonalny.Pan Wojtek to prawdziwy fachowiec z ogromną wiedzą w temacie rowerów.Cieszę się ,że trafiłem na osobę podchodząca do swojej pracy z pasją.Polecam.Na pewno będę korzystał oraz polecał serwis .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mobilny Serwis Rowerowy?

Mobilny Serwis Rowerowy znajduje się przy Leszczyna 17, 85-356 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mobilny Serwis Rowerowy?

Można skontaktować się z Mobilny Serwis Rowerowy pod numerem +48 505 680 838

Jak można dotrzeć do Mobilny Serwis Rowerowy?

Do Mobilny Serwis Rowerowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements