Opinie

  1. Przemysław Rudnicki ★★★★★

    Szpital ma swoje minusy, jak chyba każdy publiczny, ale ogólnie oceniam na plus. Trafiałem tu kilka razy i w trudnych momentach zawsze znalazła się pomoc. Lekarze i pielęgniarki w większości konkretni i zaangażowani, mimo dużego obciążenia pracą. Czas oczekiwania bywa długi, organizacja mogłaby być lepsza, ale widać, że personel naprawdę się stara. Jak na realia, jest w porządku.

  2. Karolina B ★☆☆☆☆

    W poradni okulistycznej nie została udzielona pomoc w przypadku wbicia się opiłka w oko. Pani doktor poradziła przyjść dopiero po 18 na SOR po 2 godzinach odsyłania męża z punktu A do Punktu B wróciliśmy 30km do domu aby na 18 wrócić na SOR. Nie polecam

  3. Magda Latkiewicz ★★★★★

    Miałam 4 operacje w tym szpitalu. Ortopedia na wysokim poziomie. Lekarze profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do pacjenta. Panie pielęgniarki oraz Pan pielegniarz-cudowni. Tylko długie kolejki na operacje planowane endoprotez, pewnie dlatego ,ze dużo pacjentów. Dziękuję za wszystko. Zwlaszcza doktorowi J. Ś.

  1. Zofia Rejnhard ★★★★★

    Opieka lekarzy bezcenna, ratują życie, czego doświadczyłam w lipcu tego roku po ciężkim zawale i wszczepieniu stymulatora. Zastrzeżenia mam do opiekunki, która zlekceważyła swoją pracę, odprowadziła mnie do dentysty i zostawiła mnie samą. Po wyjściu od stomatologa zostałam sama na korytarzu przestraszona z papierami choroby w reku, bo byłam bez aparatu liczącego liczbę zatrzymań serca. Wróciłam do gabinetu, poprosiłam o przywołanie opiekunki, nadal jej nie było, wróciłam na oddział sama, aby założyć aparat i być pod opieką. Uważam, że opiekunka igrała moim życiem, które lekarze ratują. Takie zachowanie powoduje to, że inni też piszą o swoich złych doświadczeniach.

  2. Anna Wadowska ★☆☆☆☆

    Oddział kardiologiczny to porażka!!!! Omijać szerokim łukiem. Panie pracujące siedzą na doopie zostawiają starszych ludzi po zawałach i udarach samych z tabletkami w ustach. Lekarze zmieniają się co kilka dni do jednego pacjenta. Dowiedzieć się o stan zdrowia chorego to trzeba postać z godzinę aż wielmożny doktor zechce podnieść doope i udzielić kilka informacji tak bardzo potrzebnych. Karygodne jest traktowanie pacjentów. Byłam co tydzień w odwiedzinach i sama musiałam zajmować się tatą bo panie patrzyły na mnie z pod byka. Ciężko im nawet pacjenta ogolić raz na dwa tygodnie. Tragedia....cieszę się że tata wyszedł stamtąd po 2 miesiącach bo gdyby był dłużej to chyba w trumnie by już wyjechał. Pozdrawiam tylko te młode dziewczyny co latają jak rakiety między tymi biednymi staruszkami oraz Panie z OIOM-U JESTESCIE CUDOWNE.

  3. Amielia Olszewska ★☆☆☆☆

    Pani z rejestracji ewidentnie się nigdzie nie spieszy i znajdzie czas na makaronik, telefonik z koleżanka, pogaduszki z kolega z pracy kiedy człowiek siedzi centralnie jej na przeciw i czeka w bólu aż łaskawie się owa pani zainteresuje i postanowi zarejestrować, a pan lekarz oczywiście cham i burak, który łaskawie postanowi spojrzeć co się dzieje bo jest okropnie zmęczony praca, która sam sobie wybrał i praca, która polega na ratowaniu ludzi, a nie kłóceniu się z nimi i grożenie, że się im nie pomoże bo co? Bo człowieka coś boli i krzyknie z bólu gdy owy lekarz dotknie go bez uprzedzenia w wielki bolący obrzęk. Kochani państwo, jeżeli wykonujecie swoją prace za karę to ją zmieńcie i dajcie przestrzeń komuś kto naprawdę chce nieść ludziom pomoc, a nie aferę w szpitalu w środku nocy.

  1. Maja Lis ★★★★★

    Zostałam skierowana na fizjoterapię od lekarza rodzinnego (bóle pleców, migreny) jak mój mąż parę miesięcy wcześniej. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jacek i Pani Kasia po wstępnej konsultacji z lekarzem i wynikami prowadzili nas przez 2 tygodnie. Solidny nawet dali nam wycisk powiem i pokazali jak ćwiczyć, żeby wzmocnić mięśnie i to było super. Pani Kasia codziennie zmieniała mi zestaw ćwiczeń dopasowując je do mojego bieżącego stanu i możliwości. Reszta Pań z działu rehabilitacji też zresztą zasługuje na dużą pochwałę. Kobitki mają duże poczucie humoru i cierpliwie opiekują się pacjentami co w szpitalach nie zawsze się zdarza. Dla mnie póki co 3 tygodnie bez migreny. Coś wspaniałego! Ćwiczę w domu dalej, także polecam notować sobie ćwiczenia po każdej sesji i kontynuować dla utrzymania efektu i dalszej poprawy.

  2. drake87 ★★☆☆☆

    Znalezienie czegoś w tym obiekcie to dramat, proszę ponumerujcie pomieszczenia a potem wydrukujcie mapy obiektu z podziałem na piętra i porozwieszajcie na ścianach a potem wrzućcie do internetu bo się uwsteczniacie, ta aplikacja e-mapa to jakaś kpina, ani nie można obrócić, ani przesunąć ani nic, nie wiesz nic, wszystko odnosi się do wejścia do budynku a gdy jesteś na oddziale u dziewczyny i chcesz zejść do apteki to się nie dostaniesz, za każdym razem kieruje cię od wejścia, doprawdy w tak sterylnym miejscu mam za każdym razem iść do wejścia? No dobra a jak do tego wejścia trafić. Weź mapę, nie ma tadaaam... Nieintuicyjne, strata prądu i energii już lepiej jakbyście nic nid zrobili i pojechali za te kase na wakacje..

  3. Marcin Pulik ★★★★★

    Odwiedziłem szpital na SOR o północy i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem pod wrażeniem! Przemiła obsługa, pani w rejestracji super! Młodzi Panowie na chirurgii mega mili, przesympatyczna młoda Pani w pracowni USG. Naprawdę jestem pod wrażeniem, spodziewałem się o 180 stopni odwrotnej sytuacji. Brawo!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu znajduje się przy Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Można skontaktować się z Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu pod numerem +48 552 344 111

Jak można dotrzeć do Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu?

Do Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements