Opinie

  1. Robert Sajdak ★★★★★

    Ten szpital, a szczególnie Oddział Chirurgii zasługuje na najwyższą ocenę na tle polskiej służby zdrowia. Standardy pracy jakby nie z tego kraju. Rzetelność, profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, zaangażowanie i uprzejmość cechują wszystkich - lekarzy, pielęgniarki i cały personel okołomedyczny. Kilka dni temu miałem tam wykonaną artroskopię kolana z szyciem łąkotek. Już czuję się znacznie lepiej. Przy tym wszystkim okazuje się, że są jeszcze placówki szpitalne, które mają własną kuchnię i sami gotują posiłki - mistrzostwo! Jak w domu, żaden tam catering, czy inne cuda, domowe jedzenie! Bardzo dziękuję Wszystkim za opiekę, szczególnie mojemu lekarzowi chirurgowi - Maciejowi Wleklikowi, lekarzowi anestazjologowi (żołnierzowi Wojska Polskiego) i paniom pielęgniarką. Bardzo polecam wszystkim potrzebującym fachowej opieki i leczenia.

  2. Adriana Jarmakowicz ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować całemu personelowi izby przyjęć w Szpitalu w Morągu za dzisiejszą wizytę. Panie pracujące na izbie były bardzo miłe, sympatyczne i pomocne . Szczególne podziękowania kieruję do doktora Mahmouda Ali, który okazał się cudownym, życzliwym i profesjonalnym lekarzem z poczuciem humoru.Wszystko dokładnie wyjaśnił, był spokojny, cierpliwy córka odrazu poczuła się lepiej .

  3. Adam Fabianowicz ★☆☆☆☆

    Tragedia!!! Przyjechałam do tego szpitala z bardzo złym samopoczuciem, Pani Dr. Anna.S wręcz nie powinna być dopuszczona do tej pracy, powiedziałam że w piątek byłam u lekarza lecz nikogo nie było a teraz mój stan się pogorszył, z wielką pretensja mówiąc" czego ja od niej oczekiwałam, że mi antybiotyk wypisze ?" Na co ja odpowiedziałam że tak, to odpowiedziała mi tekstem że się myliłam, sprawdziła mi gardło, osłuchała mnie mówiąc z wielką również pretensja że nic tam nie ma ( bylo slychac bardzo dobrze ze harczalam)i czy nie mogłam poczekać do jutra, na co ja jej odpowiedziałam że jak widać, już się zbyt źle czułam.Spytala się czy jest kaszel ( tak jest ) to odpowiedziała że ona nic nie słyszała, powiedziałam jej że kaszlałam na poczekalni, na co ona "to w takim razie glucha jestem ", następnie spytała się czy wiem czym zwalcza się wirusy, odpowiedziałam jej że szczerze nie wiem,odpowiedziała mi "radzę se poczytać, dowidzenia " Nigdy tak okropnie nie zostałam potraktowana przez Polską medycynę, już w życiu tam nie zawitam!!!.Gdyby ktoś przyszedł do Pani Dr Anny S. z krwotokiem z głowy to i tak by powiedziała mu że nic mu nie jest i czy by nie mógł poczekać do jutra, jest to bardzo przykre. Dobrze że w Polsce mamy jeszcze dobrych lekarzy oraz dobre szpitale

  1. Arkadiusz Wojtowicz ★★★★★

    Bardzo dziękuję za opiekę na oddziale neurologicznym.Czułem się bardzo dobrze zaopiekowany oraz dogłebnie zbadany.Cały personel na czele z Panią Ordynator,wszyscy lekarze,obsługa oraz Pani z sekretariatu na ocenę 6.

  2. Radosław Ramirez ★☆☆☆☆

    Pani kierowniczka z ZOL bardzo nie miła zero podejścia i szacunku do człowieka

  3. Urszula Witkowska ★★★★★

    Dzisiaj opuściłam oddział chirurgii ogólnej Szpitala w Morągu; po tomografii.Z tej okazji chciałam podziękować Całej Załodze za miłą fachową i szybką obsługę. Czułam się bardzo zaopiekowana,dzięki. Pozdrawiam

  1. Ewa Hartman ★★★★★

    Serdeczne podziękowania do całego Oddziału Wewnętrznego, dr Lipińskiego,dr Serhii ,za opiekę,profesjonalizm ,wiedzę i walkę do konca.Dziekuje całemu personelowi medycznemu Pani oddziałowej,wszystkim Pielęgniarkom, Opiekunkom, Salowym i wszystkim którzy opiekowali się moim Mężem, Tatą za dobre słowo,uśmiech , cierpliwość i wyrozumiałość.. Dziękujemy bardzo

  2. paulina perykasza ★☆☆☆☆

    Ginekolog Tomasz Trębacz - cham i prostak. Z głupim uśmieszkiem powiedział, że mnie nie przyjmie, ponieważ nie mam karty od poprzedniego lekarza mimo, iż miałam przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty dodając, że pacjentek ma "potąd". Moim zdaniem ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Nie ma pojęcia o etyce lekarskiej, pomijając człowieczeństwo. Żenada

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital?

Szpital znajduje się przy Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 16, 14-300 Morąg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital?

Można skontaktować się z Szpital pod numerem +48 897 574 231

Jak można dotrzeć do Szpital?

Do Szpital można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements