Super obsługa! Pani Asia pomogła dobrać idealną ofertę, pełen profesjonalizm i obsługa, z uśmiechem i wyczuciem :-) Każdemu polecam, tylko do Pani Joanny po wymarzone wakacje! Sam wrócę przy kolejnym urlopie.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Małecki ★★★★★
-
Joanna ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem! Rozmowa z Panią Joanną to sama przyjemność! Pomogła dobrać ofertę do moich oczekiwań, a na wiele pytań czy wątpliwości odpowiadała z profesjonalizmem i uśmiechem. Przy następnej okazji na pewno tu wrócę:-)
-
Tomasz Sztyma ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam tę placówkę . Pani Asia wysłuchała naszych wymagań względem jesiennego wyjazdu do jednej ze stolic europejskich , przedstawiła ofertę omawiając ją szczegółowo . Ma to być nasz pierwszy wyjazd w te rejony więc z cierpliwością odpowiedziała na wszystkie nasze pytania .
-
Jarek Jarecki ★☆☆☆☆
Tragedia, naprawdę . Dziś byliśmy z żoną , chcieliśmy wykupić wycieczkę na jesień. Gdy podeszliśmy siedzieli klienci, więc w oczekiwaniu czytaliśmy sobie oferty wywieszone na szybie ( pomijam to, że niektóre już przeterminowane ). Klienci wyszli, więc podeszliśmy, przywitaliśmy się słowami dzień dobry, a na odpowiedź to : trzeba czekać muszę coś zrobić! Nawet dzień dobry w odpowiedzi nie usłyszeliśmy a sama aparycja tej Pani w rudych włosach totalnie zniechęcająca. Pani jest tak niesamowicie uprzedzona w stosunku do klientów, że powinna świadczyć usługi w prosektorium . Tragiczne podejście do klienta sprawia, że odchodzą ( nasz przykład ) zniechęceni brakiem choćby uśmiechu na twarzy tej Pani, po ton głosu jakby chciała zapytać po co w ogóle tam przyszliśmy! Tracicie na tym, my z pewnością nie wrócimy
-
Robert Blejwas ★☆☆☆☆
Jak by sie dalo to bym dal na minus gwiazdek , jednym slowem poraszka , nie potrafia odpowiedziec na pytania ktore sa bardzo wazne , krecenie I mataczenie co do faktur , zero (odmuwili wystawienia faktury) przed wylotem dostalem informacje ze o fakture moge sie starac dopiero po powrocie z wakacji , a po powrocie otrzymalem informacje ze zapozno , organizacji w tym biurze , na wycieczce sie okazalo ze jakies dodatkowe oplaty I to nie male , na formularzu bylo o spotkaniu przed wylotem , oczywiscie spotkanie sie nie odbylo, zadnych informacji kto I gdzie mas odbierze , jednym slowem poraszka
-
Proteinowymiki ★☆☆☆☆
Żenada. Kobieta nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, a jak odpowiada to błędnie. Wprowadza klienta w błąd, po 5minutach na stronie gov mam większą wiedze i pouczam jakie są zasady. Tragedia. Współczuję kupić tu wycieczkę i się rozczarować że na miejscu są inne zasady niż obiecywane. Zmieńcie te kobiety, bo tracicie klientów. Wiem że podczas pandemii i przy aktualnym rozdawnictwie socjalnym ciężko o pracowników no ale... Na infolinii mówią jedno, pracownicy w biurze na odwrót. Ogarnijcie się.
-
Adam Derdowski ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem starszą Panią w rudych włosach!!!! Jest on pozostałością po komunie... Od samego początku daje do zrozumienia że nie życzy sobie klientów, nie chce przedstawiać ofert... nawet jak mówi to nie chce jej się patrzeć w stronę klienta tylko gada do klawiatury... Totalny brak profesjonalizmu oraz kultury osobistej!
-
Paulina J. ★☆☆☆☆
Trzy tygodnie przed planowaną wycieczką, po wpłaceniu całej kwoty, dowiedzieliśmy się że nie ma dla nas miejsc w samolocie. Zdecydowalismy się na alternatywna wycieczkę, ale okazało się że nasza wpłata nie będzie przeksięgowania i musimy zapłacić jeszcze raz cała kwotę. Pani która nas obsługiwała stwierdziła że spędziła nad nasza sprawą dużo czasu i nie ma sobie nic do zarzucenia. Brawo za profesjonalizm i poczucie humoru.
-
Szymon D ★★★★☆
Mam małe doświadczenie z biurami turystycznymi, jednak wydaje się, że TP w Galerii Pomorskiej ma mały problem z ilością pracowników. Odwiedziłem ich kilkukrotnie i za każdym razem trzeba było czekać niemiłosiernie długo. Zawsze była obsługiwana jakaś osoba, a wiecie jak bywa przy szukaniu oferty wakacyjnej. Zawsze obsługiwała mnie ta sama osoba. Była kompetentna i widać, że ma doświadczenie. Z drugiej strony, to ciekawe, że w sezonie jest tylko 1 osoba. W przeciwieństwie do innych biur, tutaj zaproponowano mi oczekiwaną ofertę celując w 100. Mam wrażenie, że ze względu na brak decyzji o wyborze wakacji, przy kolejnej wizycie były one droższe o ok. 500 zł. Radzę więc od razu decydować się na wybór oferty. Proponowane ubezpieczenie turystyczne było bardzo drogie. Kupiłem je we własnym zakresie za ułamek ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A.?
Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A. znajduje się przy Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A.?
Można skontaktować się z Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A. pod numerem +48 523 466 305
Jak można dotrzeć do Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A.?
Do Salon Podróży Bydgoszcz - Travelplanet.pl S.A. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku