Pojechałam z tym biurem podróży na dwie wycieczki. Jedna w wakacje do Włoch, a druga do Paryża (szkolna). Na obu wyjazdach bardzo mi się podobało. Jedzenie było dobre, warunki w hotelach też, a w szczególności zrobił na mnie wrażenie hotel w Belgii (w którym nocowaliśmy wracając z Francji. Opiekunowie byli bardzo życzliwi, traktowali każdego z należytym szacunkiem oraz jeżeli ktoś miał jakiś problem zawsze pomagali go rozwiązać.
Zdjęcia
Opinie
-
Laura Malinowska ★★★★★
-
nipo nowak ★★★★★
Niektórzy rodzice chyba nie czytają ofert przed wysłaniem dzieci. Włochy są krajem , w którym temperatura osiąga 30 stopni i powyżej. Oczywistym jest, że kolonie i plażowanie dotyczą przebywania na zewnątrz, opalania i kąpieli. Jeśli ktoś notorycznie odmawia wychodzenia na plażę z powodu temperatury, to chyba pomylił kierunki. Poza tym, opiekowanie się malkontentami, to najgorsze, co mogło spotkać Panie opiekunki. Na dodatek wścibskimi plotkarkami, które zamiast zająć sie sobą obgadują i obserwują wychowawców. Dodatkowo, współczuję pozostałej grupie młodzieży, ze musiała przebywać wśród wiecznie niezadowolonych, stroniących od słońca i zwiedzania dziewcząt. Myślę, ze północ to dobry kierunek dla tego typu osób. Poza tym dla mnie był to świetny wyjazd i za rok pojadę na pewno, tylko upewnię się, ze będę z tymi wychowawcami i bez tych narzekających dziewczyn. I
-
JoeJoe ★☆☆☆☆
Na prośbę Opiekunki wyjazdu pragnę podzielić się swoją opinią na temat wyjazdu do Włoch. Nigdy nie skorzystam już z usług tego "biura". Zachowanie i postępowanie "kadry", szczególnie jednej z Opiekunek, budzi wątpliwości, czy na pewno jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku. Myślę, że ta Pani powinna nauczyć się panować nad emocjami zanim będzie pracować z dziećmi i młodzieżą. Dzieci były zmuszone do zapisania się na wycieczkę FAKULTATYWNĄ, pod groźbą zostania w hotelu na cały dzień. Przez to została na nie nałożona presja psychiczna ze strony innych uczestników, którzy mówili, że z ich winy nie odbędzie się ta wycieczka. Jeśli ktoś chce doświadczyć traumy obozowej, to powinien skorzystać z usług tego biura.
-
Blanka Pulawska ★☆☆☆☆
Nie mogę wystawić pozytywnej opinii o obozie. Sposób organizacji i zachowanie opiekunów pozostawia wiele do życzenia. Uczestnicy byli krytykowani i publicznie upominani bez powodu. Wyrażenie swojej opinii kończyło się wrzaskiem i naciskiem. Pani opiekun wielokrotnie nie potrafiła skontrolować emocji, podnosiła głos i obrażała uczestników. Osoby, które odmówiły udziału w fakultatywnej wycieczce, nazwała rozpieszczonymi bachorami, a do tego chamsko proponowała wyjazd do Norwegii, jeżeli uczestnikom przeszkadzają wysokie temperatury. Co więcej, po interwencji rodzica, z którym nawet nie rozmawiała, wyraziła swoje oburzenie i stwierdziła, że rodzic jest napastliwy i ciągle wydzwania, oraz oczerniał i podważał kompetencję opiekunek. Druga z opiekunek, choć panowała nad emocjami, manipulowała uczestnikami i wymuszała refleksję, by przekonać młodzież do nieobowiązkowego wyjazdu. Opiekunowie kilkukrotnie doprowadzili uczestników do płaczu. Naciskiem na wyjazd na fakultatywną wycieczkę doprowadzono do nieprzyjemnej atmosfery i zachowań niektórych osób wobec tych, którzy zdecydowali się nie jechać. Padły niestosowne komentarze i groźby, które później zostały uznane jako żart. Komunikacji między opiekunami prawie nie było. Nie przekazywali sobie wszystkich informacji, przez co powstawało zamieszanie. Na koniec wyjazdu opiekunki się pokłóciły i już się do siebie nie odezwały, co idealnie podsumowuje ten obóz.
-
Julia Galanek ★☆☆☆☆
n polecam, kierowniczka nie pozwalała chodzić do sklepu i caly czas siedzieliśmy i odwolywala wycieczki
-
Evelina B ★★★★★
Corka byla pierwszy raz z Biurem Krystad na feriach w Zwardoniu Luty 2023. Wrocila mega zadowolona , za rok jedzie znowu . Wszystko bylo super.
-
Małgorzata Starzyńska ★☆☆☆☆
Z Biura Podróży korzystaliśmy poraz drugi i już ostani...W roku 2021 wysłaliśmy dziecko na kolonie " Moja pierwsza kolonia" dziecko było poprostu zachwycone, super kontakt z wychowawca kilka dni przed wyjazdem założył druge na WhatsApp więc relacją z koloni były na bieżącą, wychowaca naprawdę bardzo profesjonalny. Związku z tym w roku 2022 tez postanowiliśmy wysłać dziecko na kolonie z Państwa biurem i tu spotkało Nas bardzo wielkie rozczarowanie. Po wysłaniu agendy wiedzieliśmy już kto będzie wychowawca na koloniach wieczorem przed wyjazdem postanowiłam się skontaktować z wychowawcą aby uzyskać jakieś informacje gdy wspomniałam czy będzie grupa na WhatsApp aby mieć relacje na bieżącą otrzymałam stanowczą odpowiedź że NIE zdjęcia Pani robi i wysyła do biura dziś dziecko wróciło z koloni i niema ani jednego zdjęcia navstronie biura ani na fb z kobtu dziecka. Dzieci miały zakaz robienia zdjęć. W dniu gdy nie było pogody zostały zostawione same sobie z telefonami. W programie byłyby dwa ogniska nie odbyło się ani JEDNO. Całodzienna zabawa w Aquaparku także okazała się porażką bo dzieci spędziły tam bardzo krotki czas. Piracka dyskoteka także zabrakło. Powrót miał był na godzinne 17 a był na 13. Wychowawca półgodziny przed odbiorem dzieci z miejsca wyjazdu zmienił miejsce odbioru bo Pani spieszyła się na pociąg bardzo słabe. Moje dziecko z pewnością nie pojedzie już na kolonie z tym Biurem. Jednym słowem dziecko stwierdziło że to były NAJGORSZE KOLONIE.
-
Sebastian Rynkowski ★★☆☆☆
Po kilku dniach od zakończenia kolonii mojego dziecka przyszedł czas na podsumowanie. 1.Logistyka Do końca nie było informacji, że jednak bus będzie jechał przez miejsce zamieszkania. Niby super, bo dziecka nie trzeba transportować, jak pierwotnie było 70km. Tylko, że informacja ta pojawiła się na dzień przed wyjazdem. Najpierw człowiek organizuje sobie czas, transport, załatwia z szefem wolne, a później okazuje się, że miła niespodzianka. To całe zamieszanie niepotrzebne, bo przyjeżdżają pod same drzwi. Powrót podobnie. Informacja, że będą w miejscu zamieszkania około 17.00-18.00, Byli po 14:15 bo ..... . Logistyka leży. W logistyce oszczędność i nieodpowiedzialność, bo bus transportujący dzieci z jednego punktu do drugiego nie miał odpowiedniej liczby miejsc. Dzieci siadały po 3 osoby na 2 miejscach. Fajna atrakcja!!! Ciekawe co w w trakcie ewentualnego wypadku? Kierownik wycieczki na coś takiego pozwala? 2. Zajęcia dla dzieci i realizacja programu kolonii. Niestety chyba kolejne oszczędności. W programie miała być przejażdżka koniem lub kucykiem - niestety zabrakło. Nie potrafię zrozumieć braku realizacji ogniska integracyjnego, czy zabawy w podchody, które były w planie wycieczki. Dzieci same (wg programu) miały wymyślać zadania na podchodach. - szkoda, że komuś się chyba nie chciało tego zrobić. Fajne atrakcje nic niekosztujące niestety niezrealizowane Brak planu "B" na wypadek niepogody. Wyjazd na kolonie był we wtorek, w sobotę dzieci miały siedzieć w swoich pokojach od czasu po śniadaniu do godziny 15:00. Dlaczego? Bo pogoda nie pozwala na wyjście. Pozostawione zupełnie sobie z telefonami w ręku. Po mojej rozmowie z kierownikiem kolonii następnego dnia zostały zrealizowane moje podpowiedzi co można z dziećmi na koloniach zrobić w czasie niepogody. Śmiem twierdzić, że wychowawcy nie mieli pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu. 3.Kadra Dziecko zadowolone z podejścia wychowawcy. Niestety pani kierownik wykazała się niekompetencją pedagogiczną. Po mojej rozmowie z kierownikiem kolonii dziecko zostało wezwane na „dywanik”. Co takiego jej się nie podoba. Co chciałoby robić? Dziecko zszokowane, bo nie wiedziało o mojej rozmowie (wydawało się rzeczowej) z panią kierownik. Mało tego jedna z pań z „kadry” przy całej grupie kolonijnej stwierdziła. Idziemy na plażę, bo jeden z rodziców zadzwonił, że ..... Pozostawię bez komentarza. Pani kierownik 5 dnia kolonii stwierdziła, że ona ma już dość. Podsumowując Na szczęście dziecko chce jeszcze jeździć na kolonie, ale już nie z Krystad.
-
agnieszkadrzewucka nawrotek ★★★★☆
Małe kameralne rodzinne biuro podróży, polecam autokarową wycieczkę do Grecji która jest hitem biura - dobra cena, noclegi tranzytowe w Serbii, równowaga między wypoczynkiem a zwiedzaniem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biuro podróży?
Biuro podróży znajduje się przy Marii Konopnickiej 44, 85-124 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biuro podróży?
Można skontaktować się z Biuro podróży pod numerem +48 523 737 867
Jak można dotrzeć do Biuro podróży?
Do Biuro podróży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku