Katastrofa! Brak pracownika obsługującego, bo „pani biega i próbuje rozmienić gotówkę”. Brak możliwości kartą, płatność gotówką powoduje frustracje pani obsługującej. Wydawanie 20 zł reszty w nominale 0,20 i 0,50. W lokalu brudno. Kubełek w którym jest praktycznie sam makaron. Kurczaka nie ma. Obsługa wdająca się w pyskówkę z klientem tylko potęguje złe doświadczenia związane z tym miejscem. Opryskliwość i komentarze totalnie nie na miejscu. Nie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Cierżnicka-Serocka ★☆☆☆☆
-
Hanna Zmitrowicz ★★★☆☆
Zapiekanka z pieczarkami - bardzo długa, niby przypieczona, ale jednak jakaś taka zimna, bez szału. Można zjeść, ale bez rewelacji, drugi raz nie kupię. Sos podawany w osobnych pojemnikach. Cena 22.50 zł
-
Magdalena Zakrzewska ★☆☆☆☆
Już na wejściu zostaliśmy "powitani przez bardzo miłą Panią" w długich tipsach, która pracuje tam prawdopodobnie za karę. Mogę tylko żałować, że już wtedy nie opuściliśmy lokalu... Godzina 15:30, totalny brak ruchu, a było ciężko wybrać czysty stolik, bo wszystkie były brudne. W łazience również syf. Jedzenie bez szału, na jedyny plus podanie pierogów, chociaż w smaku bardzo średnie. Czy polecam ten lokal? Stanowcze NIE A dlaczego akurat tam się wybraliśmy? Ponieważ z chłopakiem byliśmy w Chińskiej Patelni w Osielsku, i tam kubeczek nam bardzo smakował.
-
Mateusz G. ★☆☆☆☆
Tragedia... Zacznijmy od tego, że Pani która mnie obsługiwała miała chyba do pomocy koleżankę. Postronna osoba bez okrycia głowy( osoba ta miała bardzo długie włosy), bez mycia rąk pomagała Pani ubranej w strój służbowy. W ogóle ciekawe czy Panie miały badania sanitarne... Makaron, który zamówiliśmy jeszcze jakoś tam smakował ale zupa to totalna tragedia. Zupa wyglądała jak jakiś sos z pocietymi bardzo drobno warzywami i kawałeczkami mięsa. Dodatkowo zupa smakowała jak by wlano tam wiadro octu. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
Zaczarowana ★★★★★
Rewelacyjny lokal, wystrój niebanalny. Czysty. Jedzenie pyszne, ładnie podanie. Świeże. Obsuga miła.
-
Karol Buzalski ★★★★★
Szybka i miła obsługa. Lokal bardzo ładny i czysty. Jedzenie jak zawsze dobre.
-
Julia Ewczyńska ★★★☆☆
Trafiliśmy przypadkiem, w środku pusto, ale kto nie ryzykuje, nie pije szampana, obsługa w porządku, nie ma się do czego doczepić, jedzenie całkiem smaczne, idealne na zaprawę przed piciem alkoholu:) Toaleta pozostawia trochę do życzenia
-
Kamilla P ★★☆☆☆
Lokal urządzony super. Późna wizyta w lokalu (1.20)obslugujacy pracowali jak by byli za kare. Sos czosnkowy kwaśny. Nauczka na przyszłość najpierw spróbuję sosu. Aa w lokalu były 2 osoby czekające na wynos Pan zamawiający przedemna i po mnie jedna. Czas oczekiwania 45 minut. Wiem ze lokal nastawiony na obsługę osób nietrzeźwych o tej porze ale niech pracownicy uwierzą że trzeźwi też tam wchodzą mimo tak późnej pory. Pozdrawiam pana z ochrony który przysypiał na stołku pod oknem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chińska Patelnia?
Chińska Patelnia znajduje się przy Długa 76, 85-034 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chińska Patelnia?
Można skontaktować się z Chińska Patelnia pod numerem +48 523 225 031
Jak można dotrzeć do Chińska Patelnia?
Do Chińska Patelnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku