Najlepsze pierogi jakie jadłam, ciasto miękkie a farsz przesmaczny, Zamówiłam od razu na święta! Restauracja starszych państwa którzy mają ją od lat, historia, miejsca warte odwiedzenia!
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Jurkowska ★★★★★
-
Emilia Grabowska ★☆☆☆☆
Ta restauracja to dramat , jak dla mnie do zamknięcia. Poszliśmy z dziewczyną aby wypić herbatę i zjeść obiad , mieliśmy godzinkę do pociągu więc wybraliśmy to miejsce. Niestety sztućce brudne , filiżanki do herbaty brudne , stoliki nie przetarte , cukier aż bryła się zrobiła. Danie za 50 zł dno , rozgotowane kluski śląskie, surówki- nie dość że mikro to uwaga skiśnięte. Zwrócona uwaga kelnerce otrzymałam odpowiedź ,,dobrze” dramat. Omijajcie szerokim łukiem
-
Anita Piwowarczyk ★☆☆☆☆
Tragedia. Zjedz bułkę z biedronki która jest na dworcu tam nic nje zamawiajcie. Jedzenie smakuje jak ze słoika dosłownie do tego skisniete surówki obiadowe. Żenada za taką cenę. Niech ktos zaśnie ten syf. Ps. Brud tak rządzi napewno nie jedzenie. Naczynia sztućce brudne toaleta stoły parapety zasyfione ze strach tam być. Nie polecam nikomu a napewno nie rodzinie z dziećmi.
-
Andrew W ★★★★★
Nie każdy może być gotowy na taką dziwną trochę pomidorową bo na bardzo mięsnym wywarze. Czuć mięsem
-
Barbara Dąbek ★★★★☆
Klimatyczny i przytulny lokal w sąsiedztwie dworca PKP. Domowe obiady w przystępnych cenach. Smaczne zupy i drugie dania. Ciasta dnia i desery własnej roboty. Warto odwiedzić to miejsce będąc w pobliżu dworca - zwłaszcza po lub przed podróżą. Polecam - miła obsługa i dużo przestrzeni - restauracja urządzona skromnie ale gustownie.
-
h 1p ★☆☆☆☆
Uwaga ! Filety z kurczaka ze starego i śmierdzącego mięsa. Omijać z daleka !
-
Zbigniew C. ★☆☆☆☆
Uwaga!!! Zjedzenie czegokolwiek w tym barze grozi poważnymi chorobami układu pokarmowego. Naczynia zmywane są ręcznie w zimnej wodzie !!! (Dostałem brudną i tłustą łyżkę) Żurek na odległość śmierdzi octem i maggi. Frytki zjadalne, bo mrożone z paczki, kotlet drobiowy też.
-
Jakub Kucha ★☆☆☆☆
Niestety jestem rozczarowany, jedzenie ciężko przełknąć przez gardło, smród po pijakach w toalecie, pijak na sali śmierdziało że hoho, i ceny naprawdę wygórowane...
-
Jacek Szymala ★★★★☆
Smacznie, blisko dworca PKP i PKS. Polecam.
-
Paweł Drobek ★★★☆☆
Cena odpowiednia do lokalizacji. Nie ma w okolicy dworca innego miejsca gdzie coś ciepłego można zjeść w ludzkich warunkach. Piwo z beczki tylko Tyskie :-(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Kolumb?
Restauracja Kolumb znajduje się przy Krzysztofa Kolumba 1, 70-035 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Restauracja Kolumb?
Do Restauracja Kolumb można dotrzeć, korzystając z poniższego linku