Kupilam bilety online, film ogladalam sama z córką, popcorn za małe opakowanie niecałe 40 zl, karmelowy jeszcze droższy, w sali kinowej nr 3 starsznie śmierdziało-pewnie od wykładziny.
Zdjęcia
Opinie
-
Malwa ★★★☆☆
-
Artur (violator) ★☆☆☆☆
Porażka. Film Depeche Mode :M Memento Mori z Meksyku brak jakiejkolwiek reklamy przed kinem czy w kinie. Żadnego baneru. Nauczcie się od Cinema City jak się reklamuje i umieszcza info o tak ważnym filmie. A cena piwa z kosmosu 20 zł jak w restauracji . Nie polecam. Zobaczcie w innych miastach jak byli przygotowani
-
Norbert Kwiatkowski ★☆☆☆☆
Po wejściu na salę puszczono film bez napisów, a gdy jeden z widzów zgłosił ten fakt obsłudze, okazało się, że rzekomo nie otrzymali napisów i możemy albo obejrzeć go w oryginale (co jest trudne, bo mowa o prawie 50-letnim Łowcy jeleni - jakość dialogów jest po prostu niezrozumiała). W przypadku rezygnacji z seansu jedyne co dostaliśmy to voucher na darmowy bilet przy kolejnej wizycie. Zmarnowany czas na przybycie i powrót do domu, o niepotrzebnie kupionym jedzeniu w barze nie mówiąc. Na koniec nawet głupiego przepraszam... Najlepsze, że to już druga taka sytuacja
-
Mateusz Pawłowski ★★☆☆☆
Byliśmy pierwszy raz w Bydgoskim Multikinie i pierwsze wrażenie było na prawdę dobre, fajny parking na 4h i stąd jest ta jedna gwiazdka. Później kupujemy zestaw dla dwojga 57zł plus dodatkowo 3zł za powiększenie kubka. Popcorn był tak przesolony że nie dało go się normalnie jeść, sama sól i cały poszedł do kosza i to samo z Colą. Wzięliśmy jedną zwykłą z drugą "0". Zerówka smakowała jakby ktoś do wody wlał trochę Coli. Byliśmy grupą w kilka osób i ogólnie wszyscy narzekali na popcorn. Solny syf.... Po za tym umiejscowienie siedzeń VIP to kolejna sprawa. Nie są na samej górze z tylko kilka rzędów niżej. Usiadł przed nami chłopak z 1,8m i już zasłaniał głową napisy. Już lepiej wziąć zwykle miejsc wyżej.
-
Mateusz Fabiszewski ★★★☆☆
Bardzo dogodny parking dla klientów 4h darmowe. Kupowałem wejściówki na miejscu i były otwarte 2 kasy gdzie jednoczenie sprzedawane są bilety i jedzenie co trwało wieczność. Ceny oczywiście wystrzelone w kosmos cola 0.7 litra 17 zł. !!! W przerwie seansu chciałem kupić jedzenie i wszystko było już pozamykane!
-
Tomasz Kubiak ★★★★★
W tym multipleksie czuć ducha kina. Kino ma swoje już lata, ale świetnie zaprojektowane sale. Ciekawa i oryginalna koncepcja związana z cenami za bilet:)
-
M R ★★★☆☆
Wg mojej opinii czas w tym miejscu się jakby zatrzymał. Pamietam jak za dzieciaka chodziło się tutaj pierw z rodzicami później samemu. Posiadałem za dawnych lat kartę Multikinomaniaka, przed powstaniem konkurencji podstawowe miejsce do obejrzenia filmu. Jednak co dalej? Minęło od tego czasu wiele lat i kiedy dziś wróciłem na film po tak długim czasie co zastałem? Ten sam wystrój, te same barwy, fotele, kanapy oraz przejscie do sal. Nawet intro przed reklamami to samo. Upgrade to fotele VIP (extra płatne), nowe meble w barze oraz likwidacja dawnej kasy, po której pozostał tylko ślad z kurzu na podłodze. Ściany na zewnątrz budynku wyblakłe pamiętają lata o których wspomniałem wyżej. Natomiast sama wizyta pozytywna, film obejrzany z przyjemnością z miłymi odczuciami, w sali czysto, w toaletach również, obsługa bardzo mila. Popcorn? Średni - mieszany świeży z tym już lekko zlezałym.
-
Andrzej Kowalski ★★★☆☆
Zdecydowanie wolę kina z lat dawnych, obecne nie mają klimatu jakie miały dawne kina ale.... Przyznaje że teraz w kinie klimatu może nie ma, ale jest jakby....luksusowo ... Do czasu gdy ktoś nie zacznie szelesciec chipsami czy telefonem. Ogólnie.....no...może być.....jeszcze....
-
esperjz ★★★★★
Czysto i schludnie... ceny jak w całym kraju, parking pod kinem z bezpłatnym parkowaniem na 4h pozwa spokojnie obejrzeć film... miła obsługa I bardzo łatwe wyjście po sensie...
-
Zuzia I. ★☆☆☆☆
Niestety jest to już drugi raz kiedy wychodzę z kina chora. Na sali stanowczo za zimno + dziwny zapach przez klimatyzacje. Łazienki zostawiają wiele do życzenia, do podłogi można się przykleić i zostawić buta, a o zapachu nie wspomnę. Szkoda…
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Multikino Bydgoszcz?
Multikino Bydgoszcz znajduje się przy Marszałka Ferdynanda Focha 48, 85-070 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Multikino Bydgoszcz?
Można skontaktować się z Multikino Bydgoszcz pod numerem +48 412 672 370
Jak można dotrzeć do Multikino Bydgoszcz?
Do Multikino Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku