Wygodne fotele ale popcorn okropny. Wzięłam serowy i wyrzuciłam całą paczkę. Koszt średniego 36zł
Zdjęcia
Opinie
-
Olga Iutina ★★★★☆
-
Karolina Rucińska ★★★★★
Ogólnie — bardzo dobry wybór, jeśli szukasz komfortowego kina w Bydgoszczy z szeroką ofertą seansów i nowoczesnymi salami. Dla większości widzów polecam z pełnym przekonaniem. Jeśli mialabym przypisać ocenę w skali 1-5: 4.5/5 — minus połowy punktu za drobne niedogodności związane z cenami i procedurami, ale plus za jakość i lokalizację.
-
Izabela ★☆☆☆☆
Brak kultury,brak etosu pracy kasjerki Kornelii z oburzeniem poinformowała że rezerwacja źle została przekazana przez pracownika kina i musi Pani opłacić zwracając się podniesionym głosem ani przepraszam ani próbując wyjaśnić zero pokory zainterweniowałam pomagając nauczycielowi że reprezentując dział osoby zajmującej się prawem jest to karygodne i powinna zostać rekompensata zastosowana bądź wezwany kierownika sali podeszła kolejna pracownica przysłuchując się sytuacji,może zamiast zatrudniać studentów którzy są pretensjonalni i brak zasad kultury zacie możliwość pracy dla osób po 50-60roku życia Wstyd jak tacy ludzie mogą pracować i nie szanować gości kina
-
nivixis nivixis ★☆☆☆☆
Rozczarowanie! Popcorn zdecydowanie nie był pierwszej świeżości, a ceny jak na taką jakość bardzo wysokie. Obsługa miła, ale wprowadziła mnie w błąd, mówiąc, że pierwszy rząd jest na wysokości ekranu, tymczasem nawet głowa nie sięgała do jego początku. Sama sala kinowa to też spore zaskoczenie, bardzo mała, wręcz śmiesznie mała, około 5 rzędów po 10 foteli. Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś lepszego.
-
Jacek Brodziński ★★★★★
Seans w sali 4DX jest naprawdę mega przeżyciem. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że przekąski wyszły prawie dwa razy więcej niż bilety. Dwa bilety około 88zł (tu były dwa normalne ale poszedłem z dzieckiem ostatecznie, więc byłoby odrobinę taniej z jednym ulgowym) nie pamiętam dokładnie. Żarcie około 156zł Dziecku (i sobie) nie odmówisz :P Podsumowując jak ktoś chce obejrzeć film w kinie to ceny samych biletów są bardzo znośne.
-
Janusz ★★☆☆☆
Udaliśmy się na film. Pierwsza nieprzyjemność,kolejka w kasie. Jak były kasy tylko biletowe,nie przekąskowo biletowe,kolejki były mniejsze. Druga to,Panie które nas wpuszczały były 3. Były bardzo zajęte rozmową z sobą,niż nami i obsługą.Trzecia to mieliśmy seans w sali 12.A wpuszczono nas z lewej strony. Przez co musieliśmy,przejść całe kino w kółko.Nie można było nas wpuścić wejściem.Od razu przy 12,komu chce się chodzić w kółko?. Kolejna to dzwięk,dochodził z sali obok,było słychać bardzo mocne basy. A przecież nie płaciłem,by słuchać dodatków z sali i filmu którego nie oglądałem Kolejny już 2 raz jestem zawiedziony. Jednak Multikino was przebija NIE POLECAM
-
agniesia t. ★★★★★
Filmy typu Avatar nie powinny być wyświetlane w małych salach a jeśli już to powinna być mniejsza cena za wysiłek ogarnięcia wzrokiem tylu kolorów. Poza tym czysto personel miły i uprzejmy choć lekko zmęczony (bileterki) tłumaczeniem np gdzie można przedłużyć czas parkowania; niestety ludzie lubią pytać i pytać zawsze będą, nawet o oczywiste rzeczy :) ; brakuje kasjerów bo robienie kasjerów z osób sprzedających przekąski i napoje jest frustrujące, tym bardziej gdy w kolejce stoi już 20 osób, za ladą są tylko dwie, a osoby które kupują nie tylko popcorn - już 7 minut wybierają miejsce lub film bo nie mogą się zdecydować. Powinien zdecydowanie być osobny punkt sprzedaży biletów. I nie mówię tu o automacie do sprzedaży czy rezerwacji biletów bo pomimo takich wygód wciąż są osoby które spontanicznie decydują się na kino na miejscu. Więcej uśmiechu, a klientom cierpliwości :)
-
Kamil Osiński ★★★★☆
Typowe kino typu Multiplex, jak zawsze zakup przekąsek kosztuje mnie więcej niż sam bilet. Można wybrać się w dzień kiedy są promocyjne ceny biletów.
-
Kreator Q ★★★☆☆
Zlikwidowano kasy na wejściu i przeniesiono do baru przez co generują się kolejki w weekend. Sale bardzo często brudne, niby personel stoi na koniec seansu ale chyba tylko po to by zaraz wrócić. Popcorn na fotelach i podłodze to norma. Do tego klima włączona tak, że nawet latem trzeba być cieplej ubranym. Czy ktoś to weryfikuje tyle razy było to zgłaszane i nic. Pół godziny reklam nie powinno być wliczane do seansu. Wybierając się na film 2h spędzam w kinie 2,5 chyba że wejdę już po reklamach. Bar bardzo drogi plus opłata serwisowa za zakup biletu przez internet serio...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cinema City Bydgoszcz?
Cinema City Bydgoszcz znajduje się przy Jagiellońska 39, 85-097 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Cinema City Bydgoszcz?
Do Cinema City Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku