Opinie

  1. Guzik Studio ★☆☆☆☆

    Zakupiłem u państwa danie kotlet schabowy dostałem kotleta twardego starego nie nadającego się do spożycia , w związku z tym nie polecam, ale dodam że nadaje się do do sanepidu.

  2. Aneta Maślanka ★★★★★

    Jedzenie się zmienia, do wyboru 2-3 zupy i 2-3 drugie dania. Czyli świeże. Mój faworyt stały to boska surówka z kiszonej kapusty.

  3. Julia Pankanin ★☆☆☆☆

    Dzisiaj, przed chwilą, spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja w tej restauracji. Przyszliśmy około 15 minut przed zamknięciem i zapytaliśmy, czy można jeszcze coś zjeść. Początkowo chcieliśmy zrezygnować, bo rozumiem, że obsługa też chce iść do domu, jednak zostaliśmy zatrzymani słowami: „Nie ma problemu, proszę usiąść i zjeść”. Usiedliśmy więc i zamówiliśmy posiłek. Gdy już kończyliśmy jeść, usłyszałam od właściciela lokalu komentarz: „Jest 17:04”. Odpowiedziałam, że naprawdę się spieszę, na co padły słowa: „No ale my też chcemy iść do domu”. Było to bardzo nie na miejscu i zostawiło ogromny niesmak. Takie zachowanie wobec klienta jest zwyczajnie nieprofesjonalne. Jeśli nie ma możliwości przyjąć gości przed zamknięciem, wystarczy szczerze powiedzieć „niestety już nie obsługujemy” – i nie ma w tym nic złego. Ale najpierw zachęcać do pozostania, a potem dawać klientowi odczuć, że przeszkadza? To naprawdę nie powinno mieć miejsca. Jedzenie było w porządku, ale przez takie podejście do klienta na pewno nie wrócę i nie polecam.

  1. Kamila Oleksyn ★☆☆☆☆

    Już nigdy nie będę tak zdesperowana , żeby tam zjeść. Wzięłam rybę ziemniaki i surówkę z tego wszystkiego zjadłam tylko trochę surówki. A Ryba była najgorsza jaka kiedykolwiek jadłam. Tak jakby tam leżała od rana, nie dało się tego pokroić i 3/4 porcji to byla panierka , ziemniaki bez smaku surówka do zjedzenia ale pewnie dlatego że byłam bardzo głodna.

  2. Kacper Grocki ★☆☆☆☆

    Serdecznie odradzam fatygowania się do tego miejsca które zwie się bistro a z bistro ma tyle wspólnego co zegarmistrz ze sklepem mięsnym. Jedzenie przechowywane w bemarach ugotowane chyba 3 dni wcześniej. Ryba (a właściwie spalona panierka z dodatkiem ryby) bez żadnego smaku, starai sucha. Schab wyglądał jak cegiełka z zamku w Malborku a smakował jak stary zużyty but. Ziemniaki wysuszone, ale surówki znośne, chyba kupione w ten sam dzień oczywiście gotowe. Dodatkowo płatność tylko gotówką, więc jak masz kartę lub blika to możesz się pożegnać z posiłkiem, chociaż nic nie tracisz tak naprawdę. Podczas pobytu tam nie ujrzałem żadnego paragonu ;) także niepolecam. Pani która nakłada posiłki oraz przyjmuje sobie gotówkę do kieszeni ma problem że żyje. Opryskliwość oraz bycie niemiłym na porządku dziennym. Taki buc nie powinien pracować z klientami. Także serdecznie radzę omijać To miejsce szeroki łukiem.

  3. janek NOWY ★★★★★

    Bardzo dobe jedzenie. Polecam z całego serca.

  1. Jacek Daniel ★☆☆☆☆

    Jadłem kotleta schabowego . To nie był schabowy tylko podeszwa . Wytrzymałem 15 min po zjedzieniu iWC zaliczone ,po godzinie wc zaliczone ,po 2 godz WC zaliczone. Na wieczór WC zaliczone. Nigdy wiecej

  2. Wera W ★★★★★

    Mały lokal gastronomiczny na Wyżynach. Dobre obiady domowe, zróżnicowane, łagodnie doprawione. Świeże surówki to duży atut obiadów w tym miejscu. Dość duże porcje, dla kobiety nawet za duże. Jedną porcja najadam się z koleżanką. W lokalu znajdują się lampy owadobójcze i wątpię, żeby po "wpadnięciu" jakiegokolwiek owada do potrawy na etapie przygotowania i mieszania, byłby on czysty, dlatego poddaję w wątpliwość wcześniejszą opinię. Oceniam jedzenie jako dobre.

  3. Filip Dobosz ★☆☆☆☆

    Jadałem tam sporadycznie, jedzenie było w porządku, ale cena też przystępna. Niestety kupiłem 2 zestawy pół godziny temu i w jednym w ziemniakach był zdechły robak. Widziałem w komentarzach, że ktoś przede mną miał taką samą sytuację, więc to już chyba nie przypadek. Zawiodłem się niestety. Już więcej tam nie zjem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz?

Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz znajduje się przy Adama Grzymały Siedleckiego 30, 85-868 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz?

Można skontaktować się z Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz pod numerem +48 792 912 923

Jak można dotrzeć do Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz?

Do Bar PASIBRZUCH - Domowe Obiady Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements