Liczyliśmy na dobry obiad, a zamiast tego dostaliśmy devolaile, który rozlatywał się jak wiór, mięso śmierdziało, w niektórych miejscach wyglądało jak surowe, masła nie było w nim wcale. Nie polecam jeść tam obiadów.
Zdjęcia
Opinie
-
Daria Mielcarek ★☆☆☆☆
-
Magdalena Jędryczka ★★★★★
Bardzo dobra pizza i przepyszne kakao. Wzięliśmy również ciasto, które jak się okazało piecze sama właścicielka, było ono bardzo smaczne. Miejsce bardzo klimatyczne, idealne na wyjście z przyjaciółmi czy z ukochaną osobą. Napewno odwiedzimy to miejsce ponownie. Polecam :)
-
StefanuS ★★☆☆☆
Wizyta przejazdem. Burger i zupa krem pomidorowa bardzo przeciętnie, nawet słabo. Nie ma się co spodziewać się czegoś smacznego jeżeli w menu jest pizza, dania obiadowe, owoce morza, burgery i zapiekanki. Jeśli wszamka w Szubinie, to zdecydowanie NIE tutaj :)
-
Dominik Tomkiewicz ★☆☆☆☆
Zamawiałem pizzę z dostawą do domu o godzinie 17:42 po ponad półtorej godziny postanowiłem zadzwonić z zapytaniem za ile będzie zamówienie na co obsługa powiedziała że dostawca wyjechał i powinien za niedługo być , po 5 min obsługa sama zadzwoniła do mnie że dostawcy podczas dowozu jedna z trzech pizz się przewróciła i muszą zrobić nowa Zamówienie otrzymaliśmy o godzinie 19:35 pizza dobra ale z takim czasem to bym zdążył ze 4 razy zrobić coś innego w domu Dodatkowo po tak długim czasie nawet nie było chociażby zniżki Nie polecam Pizza miała dojechać po godzinie tak mówiła obsługa
-
MZet ★☆☆☆☆
Zamówiona pizza rodzinna z dostawą miała być podzielona w dwóch smakach, każda połówka w innym - dostarczono w jednym. Przy zamówieniu telefonicznym miała kosztować 84 z dostawą, do zapłaty wyszło 105. Finalnie okazało się, że dostawca pomylił zamówienia i zapłaciłem za cudzą pizzę. Pizza dostarczona zimna po 2 godzinach od zamówienia. W ramach reklamacji zwrócono nam różnicę kwoty blikiem. Podsumowując: zjedliśmy zimną mało smaczną pizzę której nie zamawialiśmy po czasie dostawy, oczekując 2 godziny, za pełną kwotę jej wartości. Warto sprawdzać zawartość kartonu przy dostawie. Zdecydowanie nie polecam !
-
Samarytanin ★★★★☆
W kwestii samego jedzonka w moim przypadku 'burger kozak' i frytasy były wyśmienite. Jeden malutki ból jest taki że ceny są kosmiczne ~40 za burgera to trochę dużo, nawet z faktem że jest bardzo dobry . Jeżeli ktoś jada okazjonalnie bądź po prostu kogoś stać to szczerze polecam.
-
Mariola Sz.l ★★★★★
Ogromna pizza i bardzo smaczna, podobnie jak zimowa herbata. Na zamówienie czekalismy najwyżej 15 min. To czego nie zjedliśmy, to zabraliśmy ze sobą i 2 dni pózniej zjedliśmy odgrzane w piekarniku. Nadal było pyszne. Na pewno tam wrócimy :-)
-
Davide ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaka w życiu jadłem. Nie mam pojęcia jacy desperaci chwała w komentarzach, ze to włoska pizza i w ogóle ale to chyba z braku dostępności czegokolwiek innego.
-
Elżbieta Parfianowicz ★★★★★
Super klimat. Przepyszna pizza i alibab max. Herbata Richmont z malinami i miodem petarda na zimową porę
-
Marcin Starszak ★★★★★
Skusiliśmy się nazwą - skoro jest "włoska" to chyba potrafią robić pizzę. Spodziewałem się przytulnej atmosfery i dobrego jedzenia. No i... nie zawiodłem się. Jak będę w Szubinie to już wiem gdzie mogę zjeść coś pysznego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona?
Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona znajduje się przy Pałuki 1, 89-200 Szubin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona?
Można skontaktować się z Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona pod numerem +48 523 848 120
Jak można dotrzeć do Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona?
Do Kowalska Alicja Usługi Gastronomiczne Pizzeria Verona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku