Odradzam, jedzenie wyglądało na smaczne, zaznaczę WYGLĄDAŁO. Zamówiłam Ramen z kaczka ,bulion smakował jak sos sojowy był tak słony że jeść się go nie dało, dodatków o wiele mniej niż na zdjęciach. Widziałam już opinie że ryż nie jest przeznaczony do sushi i nadal to nie zostało zmienione, za taką cenę można zjeść coś co będzie smakowało a nie tylko wyglądało. Mam nadzieje ze mój przypadek był jedyny i lokal popracuje nad jedzeniem I NAD RYŻEM który powinien być przeznaczony do sushi.
Zdjęcia
Opinie
-
Oliwia Chrastek ★★☆☆☆
-
Margareta Niewiedzial ★★★★★
Jedno z najlepszych sushi jakie jadłam!! Zamówienie złożone ok godz.13.00 z prośbą o dostawę na godz.19.00. Przyjechało punktualnie,wszytko pięknie zapakowane. Gorąco polecam.
-
Евгений Гринченко ★★★★★
Zamówiliśmy jedzenie,dostaliśmy bardzo szybko ,wszystko smakowało wygląd tez był dobry krewetki tez dobre Polecam !
-
4_dzikie_pająki ★★★★☆
Byliśmy tu 2 razy. Za pierwszym razem ramen mnie zachwycił smakiem. Na prawdę się najadłam. Zupę jednak dostałam w pojemniku, który przeciekał. Za drugim razem był dobry, ale nie dorównywał smakiem temu sprzed 2 tyg. Na minus jest fakt, że dodane składniki, za każdym razem były inne: za 1. Była to kapusta pekińska i ogórek, za 2. Fasolka szparagowa. Więc tak czy siak nie był to prawdziwy ramen. Krewetki podane do zupy były przepyszne za każdym razem. Wzięliśmy też sushi. Dzieciom bardzo smakowało. Na plus zasługuje fakt, że zupy podane za drugim razem były w nie przeciekających pojemnikach. Zjedliśmy zupę tym. Była pyszna, lecz nie najadłam się nią.
-
Ewa Pilecka ★★★★★
Bardzo przyjemne wnętrze, obsługa miła i sympatyczna, a jedzonko wyśmienite. Idealne miejsce na lunch
-
Amelia Szydłowska ★★★★☆
Ramen był poprawny, ale bez fajerwerków. W bulionie brakuje trochę smaku, ale to i tak najlepszy Ramen w ZG. Dużo mięska, można się było najeść. Ogólnie polecam, ale popracujcie smak bulionu i będzie idealnie.
-
Anastasiia ★★★☆☆
Sałatka była pyszna . Strój lokalu na 5 gwiazdek, ale zabieram 2 gwiazdki za głośną muzykę , która rozpoczęła się o 20:00 , po czym musieliśmy zmienić lokal.
-
Kalina Łysiak ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na zamówienie mimo informacji że potrwa maksymalnie 20min, trwał 60min. Dania dla dzieci miały być bez sosu curry a otrzymaliśmy dwa zestawy z ryżem i ostrym sosem curry ( dla dzieci nie do zjedzenia) Pozostałe dwa dania tj mintaj i makaron z owocami morza bardzo słabej jakości/ bez smaku. Zupełnie nie polecam a nawet odradzam! Totalna porażka! Obsługa tragiczna!
-
kamnse ★★★★☆
Według mnie bardzo fajna restauracja, tak 8/10. Bardzo smaczny ramen szybko podawany bardzo ładny wystrój, przyzwoite ceny i można się najeść. Ogólnie wygląd to bardzo wielki plus.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TomYam?
TomYam znajduje się przy Kaspra Twardowskiego 1, 65-418 Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do TomYam?
Można skontaktować się z TomYam pod numerem +48 510 358 588
Jak można dotrzeć do TomYam?
Do TomYam można dotrzeć, korzystając z poniższego linku