Jedzenie dobre tylko wołowina bardzo twarda chyba z krów mlecznych cena 25 zł za danie jest przystępna.
Zdjęcia
Opinie
-
arek skarpa ★★★★☆
-
Marek Wypij ★☆☆☆☆
Milczałem 2 lata w tej sprawie . Czas najwyższy pokazac jaka jest prawda i dlaczego Yoi Sushi zniknęło nagle z dnia na dzień z ul. Dekerta. Chęć przejęcia biznesu przez pracownika jakim była pani Wioletta Bohusz ( kelnerka ) była na tyle duża , iż w porozumieniu z właścicielem lokalu od którego wynajmowałem lokal wręczyli mi wypowiedzenie najmu bez zachowania okresu wypowiedzenia ( z dnia na dzień ) . Nakład finansowy na remont zrobił właściciel lokalu Krzyszyof K. , a właścicielka sushi stał się Wioletta Bohusz . Wielokrotnie słyszałem opinie ze to ten sam lokal tylko z inna nazwa, ze Marek ma wolne lub jest na urlopie. Więcej już niebawem
-
Hanna Siąkowska ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Bardzo smaczne jedzenie , a do tego ładnie ozdobione sosami i warzywami. Bardzo tu mi się podoba i serdecznie polecam!
-
Anna Osipowicz ★★★★★
Chłopak zabrał mnie na kolacje właśnie w to miejsce. Pierwszy raz jedliśmy w tym lokalu aczkolwiek z pewnością nie ostatni. Mieliśmy w dość duże oczekiwania ze względu na inne miejsca w Polsce, ale ku naszemu zaskoczeniu sushi wyborne, co tu dużo mówić, po prostu - pyszne! Atmosfera bardzo miła, a lokal jest bardzo sympatycznym miejscem. Gorąco polecam! Z pewnością niebawem znów odwiedzimy to miejsce. :)
-
Anna Wieczorek ★★★★★
Chłopak zabrał mnie na kolacje właśnie w to miejsce. Pierwszy raz jedliśmy w tym lokalu aczkolwiek z pewnością nie ostatni. Mieliśmy w dość duże oczekiwania ze względu na inne miejsca w Polsce, ale ku naszemu zaskoczeniu sushi wyborne, co tu dużo mówić, po prostu - pyszne! Atmosfera bardzo miła, a lokal jest bardzo sympatycznym miejscem. Gorąco polecam! Z pewnością niebawem znów odwiedzimy to miejsce. :)
-
roksiakb ★★★★★
Jedliśmy sushi w wielu miejscach w Polsce , do tej pory tęskniliśmy za sushi z Dąbrowy Górniczej , bo tu na zachodzie Polski nie mogliśmy znaleść miejsca , w którym będzie można zjeść równie dobre sushi jak tam, w Dabrowie. Aż do dzisiaj. Dzisiaj po raz Pierwszy odwiedziliśmy Sushi Go , i możemy śmiało powiedzieć , ze to był strzał w 10! Sushi naprawdę pyszne , podane w bardzo estetyczny sposób , wnętrze lokalu również bardzo ładne , czyste , "nastrojowe". Pani właścicielka bardzo mila kobieta. Z czystym sumieniem możemy polecić Sushi Go - i bardzo się cieszymy , ze w końcu znaleźliśmy miejsce , które będziemy często odwiedzać. Rewelacja :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Go?
Sushi Go znajduje się przy Dekerta 18, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Go?
Można skontaktować się z Sushi Go pod numerem +48 602 778 255
Jak można dotrzeć do Sushi Go?
Do Sushi Go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku