Opinie

  1. Anna Przybył ★★★★★

    Apartament w świetnej lokalizacji. Pokój czysty, zadbany, ze wszystkimi udogodnieniami życia codziennego. Do tego duży i przestronny. Śniadania wyśmienite! Obsługa bardzo miła!

  2. Piotr Kołodziejczak ★★★★★

    Świetne apartamenty w samym śródmieściu. BArdzo dobra baza wypadowa zarówno na szczeciński deptak, jak i Stare Miasto. Polecam :)

  3. Jagoda Furtak ★☆☆☆☆

    Za ponad 250zł za dobę dostaliśmy brudny i zdewastowany pokój w którym brakuje naczyń. Apartament miał być z sypialnią oddzieloną od salonu z aneksem i w innym budynku w ostatniej chwili dostaliśmy informację o zmianie. Dodatkowo na zamówione śniadanie trzeba iść do innego budynku.

  1. Filip Kamiński ★★☆☆☆

    Lokalizacja super ale za to sam pokój tragedia łóżko rozwalone strzebelki dwa były ruchome, ktoś nie naprawił i z jednej strony łóżka była dziura. Materace za miękkie. Dwa tv, przy czym jeden chyba był poposuty lub nie miał pilota za to drugi chodził i był sprawny ale tylko 6 kanałów. W dobie Smart TV i aplikacji śmiech na sali. A może powinno się wrzucić jakiś tv co ma Netflix's lub jakaś ofertę do oglądania a nie tylko 6 kanałów publicznej tv. Żenada. Do tego kanapa poplamiona, firanki z plamami jakby ktoś je w sosie zanurzył. Łazienka masakra tynk opada do tego wąż od przysznuca klejony plastrem. W pokoju nie ma ani kawy ani herbaty. Do tego jak poprosiłem o deskę do prasowania to powiedzieli że nie mają. Z roku na rok ten hotel jest coraz gorszy. Sądzę że następnym razem wybiorę inny lokal że względu na warunki.

  2. Magda Cichon ★☆☆☆☆

    W pokoju brudno, woda wylewała się spod prysznica na prawie cały apartament cena nie mała wiec spodziewaliśmy się czegoś lepszego mieliśmy dostać pokój z widokiem na miasto jednak w dniu przyjazdu okazało się ze będzie całkiem gdzie indziej śniadanie w miarę Ok sok był zepsuty a ekspres do kawy nie działał. W nocy bardzo głośno , bylismy z dzieckiem nie spaliliśmy do 3. Na zdjęciach wszystko super a w rzeczywistości …

  3. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam tam pobyt,, zdjęcia pięknych apartamentów zamieszczone na stronie i na booking com nie mają nic wspólnego z tym co dostaje się już po przyjeździe. Niestety musieliśmy tam zostać bo mieliśmy opłacone z góry i nie mieliśmy gdzie się podziać bo przyjechaliśmy z daleka. Zarezerwowaliśmy piękny apartament ze wszystkimi udogodnieniami byliśmy zadowoleni dopóki nie weszliśmy do środka. Brak mikrofali, brak papieru toaletowego, brak worków na śmieci a kosz całkowicie połamany, brud jakby nie było w ogóle sprzątane,obleśnie brudny materac i zasłony,, telewizja to tylko i wyłącznie Tvp1, brak sztućców i naczyń, apartament miał być z widokiem na miasto a mieliśmy na blok z tyłu,, zgłosiliśmy to wszystko ale niestety pani powiedziała że nie może nam pomóc. Zamieszczam zdjęcia po to żeby ustrzec potencjalnych klientów naprawdę nie dajcie się oszukać tak jak nas oszukano i mam nauczkę żeby nie płacić z góry.

  1. Tomasz Gawron ★★★★☆

    Miejsce fajne dobrze położone w samym centrum miasta. Wszędzie blisko. Nie za wiele miejsc parkingowych. Szkoda że nie ma klimatyzacji. Brakuje ich na pewno w pokojach od ulicy. Bardzo szybko się nagrzewają w słoneczne dni i ciężko je schłodzić. Fakt od ulicy duży hałas. Lepsze są pokoje od podwórka może nie ma widoków ale cicho, chłodno i całą noc można mieć otwarte okno. Przydało by się raz do roku odmalować. Widzać że są intensywnie użytkowane. Mimo wszystko polecam.

  2. Rafał Siennicki ★★★☆☆

    Apartament w kamienicy, dobra lokalizacja, parking, winda, ładny budynek, całkiem ładny wystrój wewnętrzny. Kuchnia wyposażona. Apartament był dobrze posprzątany, pościel dobrej jakości. Cieknący na podłogę łazienki prysznic (widać że od dawna) , bardzo poplamiona sofa w salonie. Niestety latem w apartamencie jest gorąco a jak otworzymy (dobre szczelne) okna to od ulicy jest ogromny hałas, bardzo głośno (tramwaje, tiry, samochody, etc). Piszę o tym żeby potencjalny wynajmujący wiedział że przy otwartych oknach nie da się tam funkcjonować. Przekazanie i zdanie kluczy bardzo dobre jak również sam kontakt z obsługą, duży plus. Niestety mimo zakupionego pobytu na dwie doby ze śniadaniami drugiego dnia nikt nie dostarczył nam posiłków (śniadania są w formie pudełkowej). To duża wpadka moim zdaniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bedroom Apartments Krzywoustego 14?

Bedroom Apartments Krzywoustego 14 znajduje się przy Bolesława Krzywoustego 14, 70-250 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bedroom Apartments Krzywoustego 14?

Można skontaktować się z Bedroom Apartments Krzywoustego 14 pod numerem +48 502 338 773

Jak można dotrzeć do Bedroom Apartments Krzywoustego 14?

Do Bedroom Apartments Krzywoustego 14 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements