Miejsce przyjazne rowerzystom. Miła i pomocna obsługa. Wyremontowana, czyta łazienka i ogólnie czysto. Blisko centrum. Spałem jedną noc pod koniec sierpnia 2020.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Martula ★★★★★
-
Alicja Stella ★★★★★
Pięć gwiazek dla 2 Pan recepjonistek które mnie przymowaly do hotelu z 31 lipca na 1i 2 sierpnia 2020.r . ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Przemile przeurocze dziewczyny. Hotel znajduje się w centrum miasta w dobrej lokalizacji. Pokoje czyste przestronne ładnie urządzone w pokojach jednoosobowych duze lwygone łóżka. Duże Lazieni czyste świeżo wremonowne. Goście hotelu różnego pokroju raczej mało sympatczni co może utrudniać pracę obsłudze hotelu i dziewczyna w recepcji. Co do reszty pracujących., osób nie mam zdania nie niemiałam okazji. się zapoznać. Nie miej jednak polecam odwiedzić miejsce i hotlel . Pozdrawiam Poznanianka.
-
Agata Bogumila Wawro Lemke ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam. Zaczynając od pani na recepcji, która swoim zachowaniem dała nam odczuć,że jej przeszkadzamy. Nie wytłumaczyła nawet gdzie znajduje się nasz pokój. O życzeniach miłego pobytu nie było mowy. Przyjechaliśmy z psem, co bylo zaznaczone w rezerwacji. Oczywistym było dla nas dopłacić na miejscu za zwierzaka, ale 50zl to gruba przesada zwarzywszy na FAKT,że nie było w pokoju nawet miski z wodą dla niego. Posłania też nie bylo, więc najzwyczajniej w świecie psina spała w pościeli. Pokój generalnie czysty, ale wnętrza poPRLowskie, więc nic ciekawego. Nie skorzystaliśmy ze śniadania.
-
Katarzyna Obremska ★★☆☆☆
Generalnie porażka...Wejście do pseudo hotelu może i zachęca ale im wchodzi się wyżej tym jest gorzej..grzyb na suficie nie na to się pisałam. Lokalizacja może i fajna bo samo centrum ale dziwne odgłosy z zewnątrz słychać.. łazienka niczym PRL jak za ta kwotę za nocleg to przesada.
-
tomek 3 ★★☆☆☆
Slabiutko. Cena 135 zl ze sniadaniem. Warunki w pokojach bardzo ubogie, wszystko do remontu. Zimno na maxa-kaloryfery pamietaja PRL. Drzwi od pokoju-zepsute, nie mozna zamknac. Lazienka - po porzednim gosciu nie byla umyta muszla klozetowa!!!! Sniadanie-jestem sam w „restauracji” hotelowej. Zamawiam jeden z zestawow-jajecznica. Czekam 10 min. Na jajecznice! Nastepnego dnia zamawiam sniadanie na wynos-dostaje 2 kanapki z pomidorem. Zenada. Plusy: -wysokie pokoje , tzn sufit wysoko - lokalizacja taka, ze wszedzie blisko. -Obsluga mega przyjemna, pomocna Podsumowujac cena zupelnie nieadekwatna do tego co otrzymujemy. Za 80 zl ok, ale 135 zl za takie warunki, to nawet nie przesada,tylko...sprawdzcie sami jak macie za duzo kasy ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria?
Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria znajduje się przy Śląska 4, 70-431 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria?
Można skontaktować się z Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria pod numerem +48 664 080 233
Jak można dotrzeć do Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria?
Do Dom Pracy Twórczej SZTUKAteria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku