Opinie

  1. Angelika Kilanowska ★☆☆☆☆

    Okropnie nie miła obsługa tacy ludzie powinni mieć zakaz pracy z ludźmi naprawdę

  2. Andrey Meshcheryakov ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Mała ambasada Hinduska. Śmierdzi jedzeniem ( nie-powinno tak się mówić na jedzenie ale, serio ciężko się oddychało). Hałas masakryczny. Jak ktoś chce zwiedzić Indie, niech przenocuje tutaj i stwierdzi czy napewno chcę tego… Cena za wysokie. O 8.00 osoba sprzątająca chciała wejść do pokoju nie pukając, absurd. Nigdy więcej.

  3. Radek Banaszak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Czysto i cena przystępna.

  1. Leszek Rydzynski ★★★★★

    Niedrogo, łatwy dojazd , pokoje czyste , ciepłe .

  2. kbn ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam. Toalety i prysznice w fatalnym stanie, pokoje nie lepiej, ale przynajmniej było w miarę czysto. Nie spotkałem w hostelu żadnego Polaka. Sami ludzie ze wschodu, z różnymi dziwnymi zachowaniami. Wszędzie smród papierosów i alkoholu. To nie był dla mnie przyjemny nocleg. Na szczęście tylko 1 krótka noc, za cenę 90 zł. Takie warunki nie są warte więcej niż 40-50 zł.

  3. natalia romanowicz ★★★☆☆

    Pokoje same w sobie są dobrze wyposażone, a cena noclegu atrakcyjna. Nasz niestety wychodził na hałaśliwą ulicę z latarnią ustawioną zaraz naprzeciw okna, w którym dodatkowo brakowało siatki na owady, o czym się niemiłe przekonaliśmy. Warto zwrócić uwagę, że jest to hostel pracowniczy, a mieszkający tam panowie lubią sobie wypić. Chociaż nie spotkałam się z nieprzyjemnościami z ich strony, w sobotę rano niezbyt przyjemnie pachniało w męskiej łazience, pomimo naprawdę nadzwyczaj dokładnego sprzątania każdego dnia. Damskiej toalety to na szczęście nie dotyczy, że względu na mieszkającą tam niewielką liczbę kobiet. Lokalizacja w porządku.

  1. May Ca ★★☆☆☆

    Na stronie internetowej hostelu jest wyraźnie napisane, że dysponuje on ogólnodostępnymi kuchniami. Na miejscu okazuje się, że absolutnie żadnej kuchni nie ma, jedynie kuchenka gazowa na korytarzu. Naczyń (które oczywiście samemu trzeba przywieźć) nawet nie ma gdzie umyć, bo siłą rzeczy nie ma też zlewu, dlatego pozostaje łazienkowa umywalka. Byliśmy tam w maju, ogrzewanie działało na maxa i nie dało się go wyłączyć – pozostawało do wyboru: udusić się przy zamkniętym oknie albo nie spać całą noc przy otwartym (tramwaje przy budynku jeżdżą tam bardzo często także w nocy). Nie polecam, jeśli ktoś nastawia się na jakiekolwiek gotowanie i spotkanie ze znajomymi – nie ma żadnego pomieszczenia, gdzie można razem usiąść (jak np. wspomniana kuchnia). Poza tym ok, w miarę czysto i miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Firlik - Tanie Noclegi Szczecin?

Firlik - Tanie Noclegi Szczecin znajduje się przy Teofila Firlika 43, 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Firlik - Tanie Noclegi Szczecin?

Można skontaktować się z Firlik - Tanie Noclegi Szczecin pod numerem +48 519 540 316

Jak można dotrzeć do Firlik - Tanie Noclegi Szczecin?

Do Firlik - Tanie Noclegi Szczecin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements