Witam. Zawsze byłam zadowolona z.tego miejsca. Polecam je nadal, choć dziś dojechała donie małą pizza z tuńczykiem i brokulem, ale bez dodatku w postaci rukoli, która widniała na paragonie. Nie chodzi o 2 złote, ale o fakt, że ktoś oczekuje konkretnie danego produktu, a nie jest on w pełni satysfakcjonujący. Sosy pyszne jak zwykle.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Kolczyńska ★★★☆☆
-
Oskar Dytrych ★☆☆☆☆
Zamówione przez pyszne.pl, zamówienie zostało anulowane. Dostałem też powiadomienie ze zwrot kosztów obędzie się w ciągu pięciu dni roboczych. Nie odbierają telefonu mimo ze w google pokazuje ze pizzeria jest otwarta. Jeśli odbywa się tam jakikolwiek remont bądź zamknięcie z innego powodu, szefostwo powinno uwzględnić taką sytuację i zaktualizować status na google oraz wyłączyć możliwość zamawiania w aplikacjach typu pyszne.pl. To jest jakiś nieśmieszny żart, nie pozdrawiam.
-
Dennis Nichovsky ★☆☆☆☆
Byłem stałym klientem od wielu lat, ten sam smak, typowa polska pizza. W ostatnim czasie była jeszcze smaczniejsza. Niestety kolejna pizzeria w Bydgoszczy postanowiła podążyć za trendem i dosypywać mąki typu "piasek" powodująca zmianę konsystencji ciasta - z miękkiego na twarde chlebowe, z efektem posypanego "piachu". Szkoda, tyle lat była dobra... Jeśli jesz w lokalu, szykuj się na podwójne pranie ubrań i kurtek.
-
KarolK ★☆☆☆☆
Dramat,zawsze myślałem że pizzy nie da się zepsuć,do dnia dzisiejszego,składniki słabej jakości,ciasto klucha,wszystko z niej spadało,najgorsza pizza w Bydgoszczy
-
Łukasz Jabłoński ★☆☆☆☆
Dawniej według mnie najlepszy lokal w okolicy i byłem stałym klientem. Miesiąc temu zamawiałem pizzę i była tragiczna. Myślałem, że to pojedynczy wypadek przy pracy i zamówiłem ponownie jednak nadal nie da się tego zjeść. Dodatków bardzo, bardzo mało, ser beznadziejny a cena coraz wyższa. Pani z obsługi niemiło poucza klienta jakie dane najpierw podać. Więcej na pewno tam nic nie zamówię. Co narzuca system zamówiłem to jedno a kultura pani przy telefonie ( a raczej jej opryskliwość) to drugie. Chyba, że pracuje za kare. Co do smaku. Moze przez drastycznie zmniejszona ilość dodatków pizza jest tak wysuszona i gumowata a i ser smakuje inaczej. Myślę że podwyżka cen a do tego zmniejszenie ilości dodatków to o jedno za wiele. Tracicie klientów i renomę na którą pracowaliście latami. Naprawdę warto? Dawniej zamówiłem i bywałem tylko u Was. Teraz szukam innych miejsc. A konkurencja na tym rynku jest naprawde duża.
-
Damian Damian ★☆☆☆☆
TRAGEDIA! Nie bawię się w wystawianie opinie, ale tutaj nie można było inaczej, o ile czas dostawy 2.5h jest usprawiedliwiony terminem (1 stycznia) to fakt, że pizza był zimna, sucha, ohydna, brakowało na niej składników, które zostały domówione i opłacone. Cena w stosunku do jakości to najgorszy możliwy poziom. Nie myślałem, że wydam kiedyś 120 zł (na której jedyne co jest to plasterek salami na jeden trojkąt pizzy) na pizze zjem jeden kawałek i wyrzucę ją, bo tego to nawet psy nie chcą ruszyć. Omijać jak najszerszym łukiem jaki się da :)
-
Rafał Strzyż ★★★★★
Bardzo dobra pizza. Szczerze polecamy. Za każdym razem świeża i pyszna. Ciasto cieniutkie. Duży wybór składników. Bardzo miła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Mario-Magnuszewska?
Pizza Mario-Magnuszewska znajduje się przy Magnuszewska 3, 85-861 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Mario-Magnuszewska?
Można skontaktować się z Pizza Mario-Magnuszewska pod numerem +48 525 821 888
Jak można dotrzeć do Pizza Mario-Magnuszewska?
Do Pizza Mario-Magnuszewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku