Opinie

  1. Voytek ★☆☆☆☆

    Poza lokalizacją ten hotel nie ma nic do zaoferowania. Brudno, piloty od TV kleją się w rękach, WiFi tak słabe że nie otwierają się strony internetowe . Hotel jest obskurny, dramat i nigdy więcej.

  2. Aga Mroczka ★★★★★

    Hotel w centrum miasta, przy trasie na Zamek Książąt Pomorskich i do budynków Muzeum Narodowego. Blisko do dworca PKP oraz licznych restauracji i barów. Polecam!!!!!

  3. Patryk Molenda ★★★★☆

    Hotel bardzo blisko starego miasta, wszędzie wokół restauracje i atrakcje turystyczne. Pokoje jak na hotel 2-gwiazdkowy w porządku, jedynym zgrzytem było to, że obsługa wprowadziła nas w błąd co do śniadania - pracownik dzień wcześniej zapewniał nas że wystarczy rano zapłacić za śniadanie i zostanie ono zapewnione, natomiast obsługa poranna oświadczyła że należało powiadomić dzień wcześniej o chęci spożycia śniadania i w związku z tym nie są w stanie zapewnić nam posiłku

  1. Dorota Rodziewicz ★★★★★

    Daje 5 gwiazdek za lokalizacje,czystość w pokojach,obsługe jeśli chodzi o łóżko materac skrzypiący i poniżej ramy łóżka co utrudniało wstawanie. Śniadania wsam raz smaczne tylko szkoda że te sama dwa dni podrząd. Duży minus za brak parkingu oraz chałas dochądzy z ulicy .

  2. Kamila Zielińska ★☆☆☆☆

    Dno całkowite, brak parkingu, kolacji a łazienka to wychodek widziałem większy. Nie polecam

  3. Monika Bujas ★☆☆☆☆

    Pościel i ręczniki mocno zużyte, pachnące chlorem. Wyposażenie pokoju, a przede wszystkim łazienki ma dobre lata daleko za sobą. Najgorszym aspektem był jednak brak możliwości wyspania się. Przed pierwszą w nocy obudziła mnie dysputa alkoholowa z dołu (?). Na telefonie stacjonarnym wybrałam przycisk "recepcja" by poprosić o reakcję... okazało się, że połączyło mnie z innym pokojem, więc dodatkowo kogoś obudziłam. Po telefonie na numer podany na google do hotelu wszystko wyciszyło się w pięć sekund, więc pozostaje mi jedynie przypuszczać, że hałas i brak snu zawdzięczałam samej recepcji... Jedynie lokalizacja hotelu bardzo dobra.

  1. Kamil Kopiński ★★★☆☆

    Trzeba przyznać, że obsługa hotelu jak i lokalizacja robi robotę. Pokoje w standardzie mocno średnim ale bardzo czyste. W tej cenie w centrum nie ma konkurencji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podzamcze?

Podzamcze znajduje się przy Sienna 1, 70-542 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podzamcze?

Można skontaktować się z Podzamcze pod numerem +48 918 121 404

Jak można dotrzeć do Podzamcze?

Do Podzamcze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements