Fantastyczna zabawa! Dzieci zadowolone, my zrelaksowani. Przestronnie, kolorowo i bardzo czysto. Polecamy każdemu rodzicowi!
Zdjęcia
Opinie
-
Oliwia C ★★★★★
-
DANIEL K. ★★☆☆☆
Ceny z kosmosu przy tak małej ilości atrakcji, dziecko znudzone po 20min. Nie polecam.
-
Patrycja S ★★☆☆☆
Dziecko było jako jedyne na sali zabaw, przez całą godzinę Pani ani razu nie pobawiła się z dzieckiem, nie była w ogóle zainteresowana. 4 razy przechodziliśmy obok sali i za każdym Pani siedziała w telefonie zero zainteresowania.
-
Ewelina Jabłońska ★☆☆☆☆
Przy odbiorze dziecka Pani poprosiła o dopłatę 14 zł.za kolejne picie które po zapłacie okazało się, że kosztowało 9.99. Nie zareagowała gdy syn jasno zakomunikował, że żadnego dodatkowego picia nie brał a nawet nie wypił tego które było kupione przy wejściu. Dla mnie to najzwyklejsze naciąganie na kasę.
-
Karolina Abramek ★★☆☆☆
Zabawki mocno zużyte, a na sali panuje wszechobecny brud, pewnie to jest przyczyną bardzo słabego ruchu. Oczy szczypią od kurzu a w gardle klucha i to przy braku alergii. Jeśli te aspekty zostaną poprawione z chęcią wrócę w to miejsce.
-
Marta Bunikowska ★★★★★
Bardzo polecam miejsce do organizacji urodzinek. Córka była zachwycona, sala z wieloma atrakcjami, przystępne ceny i zaangażowana animatorka.
-
Martin Martin ★★★☆☆
Plac nie za duży ale dzieciakom to wystarczy ;) byłem tam z 3 bawili się świetnie ;) duży minus za to , że większość dzieci (jak my byliśmy) zostawiona była bez opieki, nie które zachowywały się różnie .. ceny troszkę za wysokie, jak na tą ilość atrakcji.
-
Ada G ★★★★★
Absolutnie nie rozumiem negatywnych ocen. Byłam z dwójką dzieci w wieku 5 i 2 lata. Obydwaj bawili się dobre 2h i zabawy nie było końca. Plac jest po remoncie, czysty, zadbany. obsługa jest kompletna, Jest też plac dla starszych dzieci, nie duży, ale bardzo fajnie wykonany. Trampoliny, tor przeszkód, duża konstrukcja 4 poziomowa, malutki kącik dla dzieci. Wszystko na niezbyt dużej powierzchni, ale wystarczajacej:) Dla mnie jedyny minus to tylko jeden ponton do zjazdu. Jest bar , jedzeniem, kawą, przekąskami. Toalety są czyste. Polecam.
-
TrueWodzu ★★☆☆☆
Oceny dla tego miejsca są adekwatne. Ceny w godzinach popołudniowych zupełnie rozmijają się z tym co to miejsce oferuje (o ile się nie mylę to 28 PLN bez limitu). Sala jest mała, atrakcji nie tak wiele, tylko jedna zjeżdżalnia. Przy czym jak zjeżdżasz z dzieckiem to możesz sobie zrobić krzywdę, bo ta zjeżdżalnia od wewnątrz ma nabite takie nity, które się bardzo elektryzują. Jak jedziesz to autentycznie możesz się o nie poparzyć. Dzieciom to raczej nie grozi ale jak dorosły chce zjechać z maluchem to czeka go dodatkowa "atrakcja". Miejsce nie jest również zbytnio zadbane, sprzęty są zdezelowane, nie działające. Panie tam pracujące siedzą non stop w telefonach. Sam byłem świadkiem sytuacji, że dziewczynka płakała przez kilka minut (próbowaliśmy ją z dzieckiem pocieszyć) i Pani z obsługi tego nie zauważyła i nie zareagowała. A działo się to 4 metry od niej, w małej salce. Jedyny czas kiedy opłaca się tam przyjść to koło południa, ceny są wtedy niższe, a wiadomo że małemu dziecku niewiele potrzeba do szczęścia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sala Zabaw Bajkowy Labirynt?
Sala Zabaw Bajkowy Labirynt znajduje się przy Przywidzka, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sala Zabaw Bajkowy Labirynt?
Można skontaktować się z Sala Zabaw Bajkowy Labirynt pod numerem +48 512 309 881
Jak można dotrzeć do Sala Zabaw Bajkowy Labirynt?
Do Sala Zabaw Bajkowy Labirynt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku