Opinie

  1. Anna Kiliszek ★☆☆☆☆

    Fatalna przychodnia. Poradnia dziecięca to dno. Panie w rejestracji są tam za karę i brak logicznego myślenia. Wizyta u lekarza niby na 11:20 po czym o 12:00 nie weszła Pani z godziny 10:30 taka obsuwa. Dla kobiety w ciąży w dodatku ze zdrowym dzieckiem taka wizyta nie powinna mieć miejsca. Odradzam

  2. Daria Papiórkowska ★☆☆☆☆

    Najgorsza przychodnia w Gnieźnie. Panie w recepcji oderwane od rzeczywistości. Brak empatii, rejestracja absurdalna- wszyscy pacjenci mają dzwonić o 8 albo ustawić się w kolejce... Po godzinie 10 brak możliwości wizyty Koszmar !!!

  3. Agnieszka U. ★☆☆☆☆

    Rejestracja jak za czasów komuny, brakuje jeszcze słowa „czego?”. Panie siedzą jak za karę, zero empatii. Próba dodzwonienia się graniczy z cudem, a jak już się ktoś dodzwoni to oczywiście nie ma już miejsc. Personel rejestracji cały do wymiany, psuje wizerunek przychodni. Tragedia!

  1. Marietka Pieczyńska ★☆☆☆☆

    Jeden wielki żart ! By dzwonić umówić dziecko 267 razy , nikt nie odbiera . Poszłam zarejestrować dziecko do przychodni usłyszałam że nie ma wolnych numerków o 8:10! , Telefony to tam są chyba tylko dla rozrywki by mogły sobie podzwonic bo nikt nie raczy wgl go odebrać . Połowa lekarzy podchodziła a druga połowa nie przyjmuje dzieci :) Nie polecam .

  2. Dawid K ★☆☆☆☆

    Panie w przychodni dzieciecej to jakas porazka, rano dzwonilem do przychodni dziecej pani mnie umowila na 12:20 do pani doktor Serafinowskiej. Przychodze do przychodni dziecicej 12:15 mowie pani ze mam wizyte 12:20 nazwisko i doktor Serafinowska po czym okazuje sie ze ta pani doktor to Dermatolog!!! Ktokolwiek dzisiaj odbieral polaczenie od rana powinien najpierw sie zapoznac jakich doktorow ma w swojej przychodni . Porazka

  3. HONORATA Djaczuk-Cieslewicz ★☆☆☆☆

    Niestety potwierdzam wcześniejsze informacje. Rejestracja tylko telefoniczna, jednak pytam w jakim celu, skoro po wykonanych ponad 40 połączeniach telefonicznych rozpoczętych punktualnie o godzinie 7.30 na dwa numery telefonu przychodni, żadna z Pan rejestratorek nie raczyła odebrać połączenia...dopiero kiedy pojawiłam się przy okienku z dzwoniącym telefonem pod "ich" numer panie zareagowały- Zostałam wyproszona, bo rejestracja jest tylko telefoniczną. Zdziwienie nastąpiło wówczas, kiedy pokazałam bardzo zapracowanym Paniom telefon, który wykonywał połączenie na numer przychodni... usłyszałam w odpowiedzi, że Panie tu pracują... Drogie Panie Rejestratorki - miałam okazję obserwować Waszą Bardzo Ciężką Pracę, ponieważ połączenia telefoniczne od godz. 7.30 wykonywałam z terenu Waszego ZAKŁADU PRACY i obserwowałam jak " zaciekle" odbieracie połączenia telefoniczne od ludzi, którzy dzwoniąc do Państwa nie mają na celu umówienie się z Wami na przysłowiową kawę tylko POTRZEBUJĄ POMOCY MEDYCZNEJ!!! Jeżeli Wam ta praca tak bardzo doskwiera, zawsze można ją zmienić na inną. A jeżeli decydujecie się na taki jej charakter - to Proszę SŁUŻYC ludziom!!! W końcu pracujecie w SŁUŻBIE zdrowia. Z pozdrowieniami - Pacjentka.

  1. Katarzyna Garjaciak ★☆☆☆☆

    Przychodnia dramat !!!! Problem z zarejestrowaniem dziecka straszny !!!! Żeby się dodzwonić to musi stać się cud. Jak już się uda to usłyszysz "nie ma numerków " !! Panie w rejestracji straszne , opryskliwe , nie da się z nimi normalnie rozmawiać !!! Na odczepne usłyszysz " proszę przyjechać i spytać lekarza czy przyjmie dziecko" . Przychodnia jest po to żeby leczyć a nie stwarzać problemy . A tutaj największy problem mają panie w rejestracji!!! Wypadałoby żeby ta sprawą zajęła się wyższa instancja i zrobiła z tym porządek , bo cierpią pacjenci!!!

  2. Renata Weber ★☆☆☆☆

    Przychodnia a raczej sama rejestracja to jedna wielka porażka. Dodzwonienie się graniczy z cudem. Jak łaskawie Panie odbiorą telefon to już nie ma numerków. Hitem natomiast był dzień w którym po dodzwonieniu się i poproszeniu o teleporade usłyszałam, że jej nie dostanę bo wymuszamy wizyty u lekarza. Mowa oczywiście o przychodni dziecięcej. Dziecko po przebytej anginie, temperaturze i wysypce z dnia na dzień nie jest w stanie się dostać do lekarza. To jest kpina. Panie z rejestracji ewidentnie do zwolnienia a cała sprawa chyba do telewizji. Duży plus dla dr Górskiej bo tylko dla niej tam zostajemy. Na obecną chwilę, bo jeżeli okaże się coraz gorzej z rejestracją to nasza noga szybko stamtąd ucieknie.

  3. Maciej Keller ★☆☆☆☆

    Tragedia najgorsza przychodnia można dzwonić od godziny 7:30 i tak nie doczeka się numeru do lekarza Zostałem odesłany z kwitkiem po 40minutch "wiszenia" na telefonie. "Nie ma numerków proszę przyjść o 11 jeśli doktor przyjmie to przyjmie jeśli nie to nie" W dodatku przekrzykiwany przez raszpre w słuchawce A sam doktor zdziwiony ze jak nie ma numerków skoro miał wcześniej 2 pacjentów nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vitamed s.c.?

Vitamed s.c. znajduje się przy Cymsa 16, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vitamed s.c.?

Można skontaktować się z Vitamed s.c. pod numerem +48 614 264 486

Jak można dotrzeć do Vitamed s.c.?

Do Vitamed s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements