Miły personel ale sklep troszkę ciasny stąd lekki nieład
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz K ★★★★★
-
Małgosia Z. ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa – zawsze można liczyć na dobre podejście do klienta, nawet mimo małej ilości pracowników. Bardzo lubię tu robić zakupy i wracam do tej Biedronki od lat :)
-
Ruslan Karimow ★★★☆☆
Sam sklep nie jest niczym szczególnym, ale wiele rzeczy mnie dezorientuje, na przykład obok sklepu często trwają prace budowlane, ale to nic, sklep nie ma z tym nic wspólnego, ale ostatnio pojawiły się problemy z drzwiami i musiałem wejść tylnymi drzwiami, a po naprawie tych drzwi po 5-6 dniach znowu się zepsuły spleśniałe owoce są często podawane na ladzie z owocami, a jeśli coś się rozleje lub zdarzy się wypadek w tym sklepie, nikt nawet nie pomyśli, żeby to posprzątać, a nawet jeśli to zrobią, po całym sklepie jeździ bardzo duży samochód, a alejki w sklepie są dość wąskie. Rozumiem, że to wygodne, ale nie jest to wygodne dla odwiedzających. Chciałbym, żeby te samochody wymieniono na mopy
-
Марина Лесь ★★★☆☆
Duży wybór towarów. Ale wielkim minusem jest to że dużo artykuły nie posiadają ceny , czytnik do sprawdzenia musisz szukać . Sklep potrzebuje trochę porządku na półkach
-
Alicja Olszewska-Zawadzka ★★★☆☆
Dyskont spożywczy w dzielnicy Suchanino Gdańsk. Sklep jest odnowiony i dobrze zaaopatrzony. Mniejsza ocena za często zepsute kasy samoobsługowe ( chociaż ostatnio pojawiła się osoba dedykowana do pomocy przy tych kasach- jestem ciskawa jak bedzie to działać w dłuższym okresie) i duże kolejny, ponieważ jest otwarta 1 zwykła kasa. Niestety na dziale z warta ami i owocami często można znaleźć zepsuty produkt, który jest przetrzymywany z resztą, więc trzeba uważać przy zakupie.
-
Justyna ★★★☆☆
Bdb lokalizacja, pracownicy dokładają wszelkich starań, by dostępny towar był wyłożony, pilnują cen by wszystko się zgadzało. O co ich nie poprosisz, służą wsparciem i pomocą. Niestety to miejsce dostaje trzy gwiazdki, z uwagi na kierownika (Młody mężczyzna, w okularach) - uważam, że jest to osoba nieodpowiednia na to stanowisko. Brak jakiejkolwiek empatii, jest agresywny i arogancki. Nigdy osobiście nie miałam z nim do czynienia, ale wielokrotnie byłam świadkiem, jak traktuje i jak odyzwa się do innych klientów. Nie wyobrażam sobie, by był tak opryskliwy np do mojej schorowanej mamy bądź prababci mojego dziecka, gdzie kobieta podchodzi pod 90-tke. Jeśli kierownik ma problem z utrzymaniem poprawnego zachowania i zachowania "dobrej twarzy" dla firmy, bo przecież jakość również dla firmy jest ważna, sugeruje udać się na kozetke.
-
patriota1978 ★☆☆☆☆
Ciągły bałagan, zepsute warzywa i owoce, chaos w cenach, nieczynne kasy samoobsługowe, długie kolejki, przypalone wypieki i częste braki siatek tzw. zrywem, a nawet zwykłych reklamówek. Nie wiem na czym polega fenomen tej Biedronki, ale taka sytuacja trwa od lat. To nie jest odosobniony głos, bo wszyscy mieszkańcy, z którymi poruszałem ten temat mają podobne zdanie. Jedynie na plus to fakt, że większość personelu jest miła.
-
Marek Ramanda ★☆☆☆☆
Gdy zapytałem jednego z panów pracujących na sali w biedronce o pomoc w dostaniu się do produktu który był pod innymi usłyszałem bardzo chamskie i pogardliwe "nie". Pomocy nie otrzymałem, sklep powinien chyba przeszkolić na nowo niektóre osoby z personelu sklepu w pomocy innym klientom którzy nie potrafią sobie z czymś poradzić. Podejście do klientów tragiczne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 9, 80-170 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku