Obsługa do wymiany .Trzeba czekać aż jakaś królowa łaskawie podejdzie do kasy a żeby kupić wędlinę lub mięsa moznq stać i stać nie mile wiecznie nie zqdowolone z miną jakby miały zatwardzenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Nadolna ★☆☆☆☆
-
Alfa Tauri ★★★★★
Kupiłam tu herbatę, słodycze i masło. Było ok. Przemiła obsługa. Pusto - dla mnie super.
-
Arab Here ★★☆☆☆
Byłem pierwszy raz w tym sklepie , miałem zamiar dokupić parę produktów których zapomniałem kupić w poprzednim . Kupiłem Mleko 3,2% które po wypakowaniu w domu i otworzeniu okazało się zepsute .Data jest okej ,ale najwyraźniej nie było przechowywane prawidłowo. Ostrzegam przed zakupem
-
Kasia Kasia ★☆☆☆☆
Nigdy nie ma nikogo przy kasie i na stoisku z wędlinami zawsze trzeba czekać aż ktoś podejdzie. Blondyna w okularach sprawia wrażenie pracy za karę nie miła i podczas obsługi rozmawia przez telefon. Obsługa ogólnie fatalna ceny inne na półce inne przy kasie mylą też kody produktów ziemiaki zostały policzone jako pomidory a marchew jako papryka.
-
TAG!!! ★★★★☆
Spoko sklepik osiedlowy
-
Bozena Noewiadomska ★☆☆☆☆
Jak się chce coś z działu mięsnego wędlina ser masło to trzeba bardzo długo czekać aż ktoś przyjdzie przychodzą nie zadowolone że chce się kupić ja już nie kupuje
-
Luiza Karina Beket ★★★★★
Atmosfera rodzinna. Dobry osiedlowy sklep.
-
Kinga tom ★☆☆☆☆
Nawet na jedna gwiazdę nie zasługuje ten sklep. Ceny przy kasie nie zgadzają się z tym co jest pokazane na półkach. Fatalna, krzycząca, nie miła obsługa. Ogólny chaos tu panuje. Nie polecam
-
Małgorzata Sarna Sarnecka ★☆☆☆☆
Pewna niezbyt wysoka krótko obcięta, ciemnowłosa kasjerka ma problemy z liczeniem.... trzeba sprawdzać paragony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Kartuska 149, 80-138 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku