Opinie

  1. Kasia Ziomek ★☆☆☆☆

    Stareee... Jak ktoś szuka bułki na bułkę tartą to dobrze trafi... Ceny z kosmosu. Nigdzie nie ma tak wysokich cen.

  2. Grzebyk 87 ★☆☆☆☆

    Pieczywo bardzo smaczne .ale ta pani co sprzedaje tragedia ,wrażenie takie robi jak by jej ta praca nie odpowiadała.Noi cwaniara... kupuje rogale dwie sztuki jedna nakłada z przodu z Lady a drugiego jakoś z tyłu za sobą hm....wczorajszy

  3. Kuba “Kubańczyk” Q. ★★☆☆☆

    Ogólnie pieczywo b. dobre. Ale tak wysokich cen chyba nigdzie nie znajdziecie Na Artemidy jest o wiele taniej. Poza tym zdążyło mi się nie raz dostać stare pieczywo

  1. Paulina P ★★★★★

    Byłam pare razy. Blisko, całkiem smacznie, nie mam się o co przyczepić :D Ps. Do "upadłej anielicy" (XD): jakby pani dzieci zachowywały się za głośno u mnie w pracy to też zwróciła bym uwagę. Nad takimi rzeczami jak zachowywanie się w miejscu publicznym należy z dziećmi pracować.

  2. Anna Sowulewska ★☆☆☆☆

    Sprzedaja stare pieczywo, bułki cegly można nimi rzucać, stare drożdżówki i pączki. Jakbym chciala rano o 9 zjeść czerstwe pieczywo to bym do piekarni nie chodzila!

  3. fallen angel ★☆☆☆☆

    Zdarza mi się niestety robić tam zakupy co prawda pieczywo mają pycha więc za to jedna gwiazdka ale pani która tam sprzedaje (w średnim wieku, czarne związane włosy) jest BARDZO nie miał, za kazdym razem jest bardzo naburmuszona, zachowuje się tak jak by klienci jej po prostu przeszkadzali, nigdy nie widziałam uśmiechu na jej twarzy, nie wspominając że nakrzyczała na moje dzieci bo były za głośno! Niestety już wiecej tam zakupów nie zrobię, wolę iść do czernisa tam przynajmniej panie są miłe

  1. Dorota Mat ★☆☆☆☆

    Zdarza mi się niestety robić tam zakupy co prawda pieczywo mają pycha więc za to jedna gwiazdka ale pani która tam sprzedaje (w średnim wieku, czarne związane włosy) jest BARDZO nie miał, za kazdym razem jest bardzo naburmuszona, zachowuje się tak jak by klienci jej po prostu przeszkadzali, nigdy nie widziałam uśmiechu na jej twarzy, nie wspominając że nakrzyczała na moje dzieci bo były za głośno! Niestety już wiecej tam zakupów nie zrobię, wolę iść do czernisa tam przynajmniej panie są miłe

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy?

Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy znajduje się przy plac Afrodyty 1, 80-180 Kowale, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy?

Można skontaktować się z Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy pod numerem +48 514 552 599

Jak można dotrzeć do Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy?

Do Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements