Jestem zachwycona wizytą u Anetki!Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta i niesamowita precyzja. Fryzura wyszła dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam – a nawet lepiej! Dodatkowo atmosfera w salonie jest bardzo przyjazna, czułam się zrelaksowana i w dobrych rękach. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka utalentowanej fryzjerki z pasją do swojej pracy!” Możesz dostosować opinię do swoich doświadczeń, dodając konkretne detale, które Ci się podobały!
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia ★★★★★
-
Aleksandra Budzińska ★★★★★
Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z przedłużania i ozdobienia paznokci. Napewno wrócę ponownie. Wszystko zrobione bardzo dokładnie i z niezwykla precyzja.
-
Stanisław Dąbrowski ★★★★★
zacznę od tego, że moja mama i ojczym polecili mi to miejsce, gdyż oboje zawsze wychodzą z salonu zadowoleni więc postanowiłem sam sprawdzić czy mi też państwo podpasują. jeśli chodzi o fryzjerów to jestem bardzo wymagającym klientem, a gdy ktoś zawali sprawę, na pewno mnie już nigdy nie zobaczy. jak zwykle pokazałem zdjęcie fryzury jakiej chcę i pan zabrał się do pracy. miałem lekkie wątpliwości w trakcie (bo po prostu wiele razy się zawodziłem na wielu fryzjerach czy barberach), lecz końcowy efekt bardzo mnie zadowolił i dostałem to, o co poprosiłem. ogromną zaletą jest też przede wszystkim cena - 40zł, gdzie w innym miejscu na osowej musiałbym wydać drugie tyle. na pewno wrócę! PS nie wiem czyj to był piesek, czy właścicieli czy klientki, ale był przeuroczy!
-
Ela Luedtke ★★★★★
Przemiła obsługa, Pani Aneta zawsze profesjonalnie doradzi, sympatyczna atmosfera, polecam z całego serca :)
-
DARIA MALINKA ★★★★★
Z całego serca polecam Panią Anetę i cały zespół. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, produkty do zabiegów najwyższej jakości. Uratowała moje włosy zniszczone poprzednimi, nieudanymi zabiegami fryzjerskimi, wykonywanymi w innych „profesjonalnych” salonach. Obsługa nieziemska, ogromnie dziękuję.
-
Czester ★☆☆☆☆
Całościowo nie polecam, jedyne do czego Panie się nadają to do przycinania włosów (jest dobrze), ale obsługa jest nie miła, nie kulturalna, brak umiejętności w kontakcie z klientem.
-
Jolanta Lemanczyk ★★★★★
Pani Anetka to wspaniała fryzjerka. Chodzę do salonu już kilka lat, zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Świetny klimat gwarantowany! Polecam :)
-
Justyna Mróz ★★★★★
Wspaniała obsługa. Jakość usług na wysokim poziomie gorąco polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Atelier Aneta Tisler?
Atelier Aneta Tisler znajduje się przy Komandorska 53, Osowa, 80-299 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Atelier Aneta Tisler?
Można skontaktować się z Atelier Aneta Tisler pod numerem +48 606 129 798
Jak można dotrzeć do Atelier Aneta Tisler?
Do Atelier Aneta Tisler można dotrzeć, korzystając z poniższego linku