Jestem bardzo zadowolony! Świetny klimat fajna ekipa no i strzyżenie na wysokim poziomie. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz! ★★★★★
-
Agnieszka GÓRZYŃSKA ★★★★★
Od dawna nie byłam w tak super salonie szefowa Kamila wyluzowana, bez spiny, atmosfera zajefajna,wszystko pod najlepszą fachową obsługą, polecam z całego serducha Dawida nie znam ale też spoko koleś, widząc po klientach którzy wracają nawet mieszkając w Warszawie to świadczy o profenaliżmie usług świadczonych w tym salonie, będę wracać na pewno klientka z Poznania
-
Magdalena Góralczyk ★★★★★
Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, życzliwość, niepowtarzalna przemiła obsługa. Cudowna atmosfera - polecam z całego serca
-
WOJCIECH KRZYSZTOFIAK ★★★★★
Bardzo ale to bardzo dziękuję za miłe i profesjonalne podejście do mojego syna który choruję na autyzm. Tak sympatycznych i profesjonalnych ludzi nie ma za dużo. Aby obciąć mojemu dziecku włosy trzeba było się w domu na kombinować . Dzięki odpowiedniemu podejściu do dziecka nie boi się już maszynki i dotykania jego głowy. Chodzi z radością do tak pozytywnie zakręconej ekipy i nigdy nie zamienimy fryzjerów na innych. Dziękuję szefowo Pani Kamilo oraz Panu Dawidowi ... Wrócimy tu nie raz
-
sylwester grabski ★★★★★
Bardzo przyjemna, swojska atmosfera, indywidualne podejście do klienta i usługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam
-
D P ★★★★★
Super barbet i fryzjer w jednym. Pan Dawid świetnie radzi sobie z trudnymi włosami syna. I wszystko w miłej atmosferze i z poczuciem humoru. Bardzo polecamy
-
Michał Kowalski ★★★★★
Pełen profesjonalizm, dużo włożonych starań oraz przede wszystkim serca i pasji żeby fryzura klienta wyglądała jak najlepiej. A przy tym wszystkim bardzo przyjazna atmosfera i rady co do dalszego dbania o włosy. Polecam serdecznie każdemu!
-
Jaroslaw Kowiel ★★★★★
Polecam to miejsce ;) Jestem zadowolony ze strzyżenia, cięcia. Widać profesjonalizm, szczególnie w indywidualnym podejściu do włosów ;) każdego klienta. Trafne uwagi, ciekawe pomysły na zmianę stylu. Co ważne jeszcze: ->Dobre podejście w komunikacji Pani Kamili i Pana Dawida do klienta; kontakt z dozą humoru i dużą dawką optymizmu. Na pewno wrócę nie raz !
-
Maciej Piotrowski ★★★★★
Ładny wystrój. Zadowolony że strzyżenia. Ciężko się wbić więc polecam rejestrację przez telefon !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fryzjer Męski & Golibroda?
Fryzjer Męski & Golibroda znajduje się przy Ulica Nałkowskiej 4, 80-286 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Męski & Golibroda?
Można skontaktować się z Fryzjer Męski & Golibroda pod numerem +48 790 616 160
Jak można dotrzeć do Fryzjer Męski & Golibroda?
Do Fryzjer Męski & Golibroda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku