Opinie

  1. Bartosz! ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony! Świetny klimat fajna ekipa no i strzyżenie na wysokim poziomie. Polecam!

  2. Agnieszka GÓRZYŃSKA ★★★★★

    Od dawna nie byłam w tak super salonie szefowa Kamila wyluzowana, bez spiny, atmosfera zajefajna,wszystko pod najlepszą fachową obsługą, polecam z całego serducha Dawida nie znam ale też spoko koleś, widząc po klientach którzy wracają nawet mieszkając w Warszawie to świadczy o profenaliżmie usług świadczonych w tym salonie, będę wracać na pewno klientka z Poznania

  3. Magdalena Góralczyk ★★★★★

    Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, życzliwość, niepowtarzalna przemiła obsługa. Cudowna atmosfera - polecam z całego serca

  1. WOJCIECH KRZYSZTOFIAK ★★★★★

    Bardzo ale to bardzo dziękuję za miłe i profesjonalne podejście do mojego syna który choruję na autyzm. Tak sympatycznych i profesjonalnych ludzi nie ma za dużo. Aby obciąć mojemu dziecku włosy trzeba było się w domu na kombinować . Dzięki odpowiedniemu podejściu do dziecka nie boi się już maszynki i dotykania jego głowy. Chodzi z radością do tak pozytywnie zakręconej ekipy i nigdy nie zamienimy fryzjerów na innych. Dziękuję szefowo Pani Kamilo oraz Panu Dawidowi ... Wrócimy tu nie raz

  2. sylwester grabski ★★★★★

    Bardzo przyjemna, swojska atmosfera, indywidualne podejście do klienta i usługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam

  3. D P ★★★★★

    Super barbet i fryzjer w jednym. Pan Dawid świetnie radzi sobie z trudnymi włosami syna. I wszystko w miłej atmosferze i z poczuciem humoru. Bardzo polecamy

  1. Michał Kowalski ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, dużo włożonych starań oraz przede wszystkim serca i pasji żeby fryzura klienta wyglądała jak najlepiej. A przy tym wszystkim bardzo przyjazna atmosfera i rady co do dalszego dbania o włosy. Polecam serdecznie każdemu!

  2. Jaroslaw Kowiel ★★★★★

    Polecam to miejsce ;) Jestem zadowolony ze strzyżenia, cięcia. Widać profesjonalizm, szczególnie w indywidualnym podejściu do włosów ;) każdego klienta. Trafne uwagi, ciekawe pomysły na zmianę stylu. Co ważne jeszcze: ->Dobre podejście w komunikacji Pani Kamili i Pana Dawida do klienta; kontakt z dozą humoru i dużą dawką optymizmu. Na pewno wrócę nie raz !

  3. Maciej Piotrowski ★★★★★

    Ładny wystrój. Zadowolony że strzyżenia. Ciężko się wbić więc polecam rejestrację przez telefon !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer Męski & Golibroda?

Fryzjer Męski & Golibroda znajduje się przy Ulica Nałkowskiej 4, 80-286 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Męski & Golibroda?

Można skontaktować się z Fryzjer Męski & Golibroda pod numerem +48 790 616 160

Jak można dotrzeć do Fryzjer Męski & Golibroda?

Do Fryzjer Męski & Golibroda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements