Opinie

  1. Maja Bzodek ★★★★★

    Lekarz z super podejściem do pacjenta! Jestem mega zadowolona z wizyty.

  2. Ewa L ★☆☆☆☆

    Trafiliśmy do lekarza z polecenia, jednak bardzo się zawiedliśmy. Wizyta trwała 15 minut a opóźnienie i czas oczekiwania z małym dzieckiem ponad godzinę.. niestety nam nie pomógł.

  3. Mlemski ★☆☆☆☆

    Bardzo słaby lekarz. Od początku nie widział problemu, Bagatelizował stan dziecka z bardzo mocnym refluksem. Ani jednej diagnozy, nawet porady. Wizyta 15 minut razem z wywiadem, dziecko zbadane bardzo pobieżnie. 350 zł za wizytę. Dramat.

  1. Helena Kostrzyńska ★★★★★

    Polecam Pana Doktora. Pierwszą wizytę odbyłam z synkiem jakieś dwa lata temu- od razu trafna diagnoza, leczenie, bez naciągactwa i wizyt kontrolnych (Pan Doktor zalecił je w przypadku wątpliwości lub niepokojącego stanu zdrowia). Dzisiaj byliśmy po raz drugi na wizycie- tym razem z zupełnie innym tematem, a właściwie dwoma. Dostałam szereg informacji, nie miałam poczucia, że Pan Doktor się spieszy, tylko poświecił nam naprawdę sporo czasu. A jeżeli chodzi o negatywne opinie odnośnie trudności z dodzwonieniem się, to polecam napisać SMS- odpowiedź otrzymuję tego samego dnia.

  2. Kuba Zielorz ★★★★★

    Bardzo uprzejmy i kontaktowy lekarz, który ma super podejście do dzieci. Atmosfera w gabinecie była bardzo swobodna i synek również czuł się bardzo komfortowo. Doktor sprawdził dokumentację medyczną i obejrzał pacjenta pod kontem zmian skórnych spowodowanych alergią oraz bardzo przystępnie wszystko opowiedział i wytłumaczył co i jak mamy robić, żeby alergia pokarmowa mogła ustąpić. Naprawdę lekarz dobrze znający się na swojej dziedzinie. Lekarza poleciła mi moja siostra i mogę polecać pana doktora innym zainteresowanym wizytą osobą.

  3. Daria Kruszynska ★☆☆☆☆

    Niestety od 4 dni dodzwonić się nie udało.. wizyta dziś pod gabinetem zakończyła się pocałowaniem klamki .

  1. Marek Korniowski ★★★★★

    (komentarz edytowany po odpowiedzi) Sytuacja została wyjaśniona, raczej nie było tu winy pana doktora. Jedyny faktyczny problem, który niejako zmusił mnie do wcześniejszej krytyki, to niestety bardzo trudny w ostatnim czasie kontakt. Wizyty w przyjaznej atmosferze, fajne podejście do dziecka i trafne diagnozy. Polecam (jeśli uda się dodzwonić ;)

  2. Sala uddin Kabir ★☆☆☆☆

    Próbuję dzwonić dłużej niż tydzień umów się na wizytę, ale nie odbierają telefonu, raz pani odbiera telefon, ale nie podaje mi należycie informacji i odcięła telefon, nie jestem z niej zadowolony zachowanie proszę kierownictwo zadbać o ten problem !!!!!!!! możemy uzyskać dobrą obsługę

  3. Kazik Czujas ★☆☆☆☆

    Brak możliwości umowienia się na wizyte przez telefon - za kazdym razem odzywala sie poczta głosowa. I mimo, ze informowano, ze sie ktos odezwie to nikt nie zadzwonil do dzis (dzwonilismy przez tydzien).

  1. Klaudia Pawlak ★★★★★

    Pan doktor na 5. Dużo cierpliwości do małego pacjenta i rodziców. Wysłuchał od początku do końca nie patrząc co chwilę w zegarek. Przyszłam z 3 miesięcznym synkiem z problemami gastrologicznymi i było to jedna z nie wielu wizyt u lekarza kiedy synek nie płakał. Polecam bardzo Pana doktora i oby lekarzy z takim podejściem do dzieci i rodziców było więcej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz?

Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz znajduje się przy Wilda, 61-493 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz?

Można skontaktować się z Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz pod numerem +48 533 893 003

Jak można dotrzeć do Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz?

Do Lek. Pediatra Bartłomiej Bancerz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements