Niestety ale nie mogę polecić. Włosy są do połowy głowy miedziane, a druga połowa jest żółta. Farba była na tyle słaba że spłukała się po kilku myciach, w ogóle nie złapała, ale miedziany i żółty blask pozostał, no i paskudna różnica między jedną połową włosów a drugą. Wygląda to jak farbowanie produktami z Rossmann, zupełnie nie jak od profesjonalnego fryzjera. Dziwne doświadczenie. Przykre wręcz. Próbowałam zakryć profesjonalną farbą tą tragedię, jednak po jakimś czasie miedziany i żółty blask wciąż wychodzi na wierzch. Nie wiem jaka farba została użyta, ale jest bardzo agresywna. Kolor bardzo szybko znika, ale refleksy pozostają. Nawet płukanki fioletowe i inne podobne produkty nie są w stanie wyrównać i zakryć tego bigosu na głowie który otrzymałam w tym salonie. Jest mi po prostu przykro. Daję dwie gwiazdki zamiast jednej, bo kiedyś miałam u Krystiana robiony balayage i byłam wtedy zadowolona.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Mylim ★★☆☆☆
-
Joanna Lorand ★★★★★
Serdecznie polecam ❤️ przyszłam z długimi włosami na metamorfozę, ścięcie i rozjaśnienie. Pokazałam zdjęcie co mniej więcej chce i Pan Krystian zrobił dokładnie to co chciałam. Długość też idealnie dobrana do mojej sylwetki. Szczerze jeszcze nie znalazłam tak dobrego fryzjera jakim jest Pan Krystian. Jestem osobą introwertyczną, nie lubię rozmawiać, ale specjalista wprowadza taką luźną atmosferę, że rozmowa była dla mnie przyjemna a nie ciężka :) z całym sercem polecam ❤️☺️
-
Marianna Sa ★☆☆☆☆
Nie polecam. Niestety, ale byłam trzy razy klientka i to był ostatni raz. Dwa pierwsze razy były niewymagające, bo chciałam mając naturalny ciemny blond je lekko opruszyć słońcem i było ok, ciężko to zniszczyć. Za trzecim razem chciałam wrócić do blondu noszonego przez lata, jasnego wyglądającego naturalnie. Wyszłam z efektem a’la Karyna z żółto-białym blondem i tworzącym kilkumiesięczny odrost wyraźnym odcięciem/kontrastem z moimi naturalnymi włosami. Pokazałam zdjęcie czego chce, absolutnie tego nie otrzymałam. Chciało mi się płakać jak widziałam te włosy od tyłu na etapie suszenia. Nie mam w sobie tyle energii żeby się kłócić na miejscu, bo i tak nie będę chciała dać naprawiać tych włosów ich ’oprawcy’. Naprawa kosztowała mnie kolejne kilkaset złotych.
-
JK ★★★★★
Pan Krystian to wspaniały i bardzo utalentowany fryzjer. Mam włosy cienkie i bardzo ciężkie w ułożeniu. Od pierwszej wizyty u Pana Krystiana włosy wspaniale się układają i wydają się bardziej gęste. Cięcie jakie mi zaproponował sprawiło, że rano nie muszę specjalnie długo układać włosów - wystarczy tylko suszarka i już jestem gotowa do wyjścia. Koloryzacja również na najwyższym poziomie. Dodatkowo Pan Krystian jest bardzo miły i czas z nim spędzony upływa w miłej i wesołej atmosferze. Wszystkim polecam usługi Pana Krystiana!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HAIR SPA Krystian Żułtowski?
HAIR SPA Krystian Żułtowski znajduje się przy Grodzka 17, 80-841 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HAIR SPA Krystian Żułtowski?
Można skontaktować się z HAIR SPA Krystian Żułtowski pod numerem +48 501 243 969
Jak można dotrzeć do HAIR SPA Krystian Żułtowski?
Do HAIR SPA Krystian Żułtowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku